DVSC-DEAC – Cigánd 0:1 (vége)
DVSC-DEAC
0:1 (0:1)
Cigánd SE
szombat 06.09.2014, 16:30 • Oláh Gábor utcai stadion, Debrecen • NBIII - Keleti csoport

Egy felejthető 45 percet, ahol a Cigánd megérdemelten szerzett vezetést, egy sokkal jobb 35 perc és egy egészen nagyszerű utolsó 10 perc követett. Ha így játszik a DVSC-DEAC, ahogy a vége felé, akkor akár itthon is tarthatta volna a pontot Szatmári Csaba csapata, így azonban vendég győzelem született egy első félidei Tempfli gólnak köszönhetően.
    Soha rosszabb meccset! Tartsanak velünk a hétvége hátralévő részében is! Köszönjük figyelmüket! (18:20:43)

90+2
    És pont Verpecz fejelhetett! Remekül jött be ismét Tóth sarokrúgása, de a kapus mellé fejelte 8 méterről a játékszert

90+2
    Tóth szögletére még Verpecz is érkezik

90+1
    3 perc a ráadás

87
    Dombi beadása után Sós érkezett a hosszún, aki okosan belsőzte a rövid oldalra a játékszert. Sánta lábbal szögletre tolta a lövést

86
    Óriási helyzet maradt ki! Baksa adott keresztbe az ötös egyik sarkától a másikra, ahol Fekete G. érkezett bevetődve, de az üres kapu fölé vágta a labdát

85
    Most Ludánszki indítása után Sós volt lesen

84
    Fekete Gábor volt lesen ezúttal

83
    Fekete Gábor emelte át Kovács fölött térdel a labdát, így 1 az 1-ben mehetett Verpeczre. A rutinos támadó a balalsót vette célba, de leért Verpecz! Gyönyörű szóló és gyönyörű védés!

81
    Egy felívelés után Barna elé csorgott le a labda, aki a tizenhatoson állva, félfordulatból lőtt, de a kísérlet elkerülte a jobboldali kapufát

80
    Varga M. állt bele egy 32 méteres szabadrúgásba, de ez könnyű falat volt Verpecznek.

79
    Katona szöglete után Tempfli lőtt kapásból. Verpecz könnyedén fogta a középre tartó lövést

77
    Még egy vendég csere, a nagyot játszó Roszel Róbert helyett Fekete Gábor a pályán

76
    Csere a DVSC-DEAC-nál: lemegy Berdó, bejön Pintér. Illetve csere a Cigánd SE-nél is: lemegy Fekete T., bejön Varga M..