Soproni Sördögök – MAFC 55:67 (vége) | Szolnoki Olaj KK – KTE-Duna Aszfalt 82:60 (vége)
Soproni Sördögök
55:67 (14:20, 7:18, 24:18)
MAFC
hétfő 08.09.2014, 11:00 • Gabányi Sporttelep • Felkészülési mérkőzések

Bár a harmadik negyed derekán úgy tűnt, hogy 22 pontos előnyével megnyeri a találkozót a MAFC, a soproniak jó hajrával, egészen tíz pontig zárkóztak. A záró felvonásban végül a fővárosiak kezdtek jobban, és ezzel eldöntötték a mérkőzést, mert a Sopron már nem tudott közelebb kerülni ellenfeléhez. Összességében a jó hárompontos kihasználásnak is köszönheti győzelmét a MAFC. Köszönöm figyelmüket, este még jövünk egy másik kosárlabda edzőmeccsel! Tartsanak akkor is velünk! (12:46:21)

40:00
    Mérkőzés vége. (55:67)

39:26
    Watson mindkét büntetőjét bedobja. (55:67) (55:67)

38:27
    Ruják András bal oldali hármasa kimarad. (55:65) (55:65)

37:54
    Ismét Ruják eredményes egy betörésből, ami után időt kér a MAFC! Megint csak tíz van a két csapat között, két perccel a vége előtt! (55:65) (55:65)

37:24
    Ruják András, most egy hármassal segíti csapatát! (53:65) (53:65)

36:22
    Ruják András egy csel után üresen törhet be, és sikeresen fejezi be a támadást. (50:65) (50:65)

35:53
    Molnár betörése lecsorog a palánkról. (48:65) (48:65)

35:02
    Fekete hármasa a sarokból beakad! (48:65) (48:65)

34:16
    Dénes mindkét büntetőjét bedobja. (48:62) (48:62)

34:06
    Közel három perc után, Timko töri meg a pontcsendet! A palánk alól, centerből talál be! (46:62) (46:62)

33:36
    Szabó középtávolija kimarad a bal oldalról. (46:60) (46:60)

33:02
    Marad a Sopronnál a labda, lassan két perce nem talált be egyik csapat sem. (46:60) (46:60)