SHK Hodonín – Nové Zámky 4:3 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 5:4 (1:0 szétlövés után)
szétlövés vége (1:0)
Ferencváros Bp. ESMTK
5:4 (3:0, 0:1, 1:3, 1:0)
Dab.Docler
kedd 09.09.2014, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • Felkészülési mérkőzés

Az első harmad Fradi fölénye után kiegyenlítetté vált az előkészületi mérkőzés, a DAB addig zárkózott, míg sikerült egyenlítenie! Végül a szétlövésben a ferencvárosiak koncentráltak jobban és nyerni tudtak!
    A találkozó jól szolgálta a MOL ligára való felkészülést és ne feledjük, 12-én Dunaújvárosban is megmérkőzik a két csapat!
    Köszönjük a figyelmet és tartsanak továbbra is velünk! (21:16:09)

Croteau becsúsztatta a korongot a kapuba, nyert a Fradi!

Szappanos lövését Budai védte!

Vaclav Novak is bevágta a korongot a kapuba! 2-2

Peterdi kísárlete is sikeres volt!

Rafaj bevágta a korongot; 1-1

Azari lövése átjutott Budain, vezet a DAB!

Szétlövés kezdete.

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

A jelek szerint nincs hosszabbítás, rögtön a büntetők következnek!

Edzőmeccs lévén egyelőre nem tudjuk, hogy hogyan döntik el a csapatok a meccset!

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:57
    Kiegészült a DAB, marad a döntetlen!

58:54
    Mikusovic korongja levágódott az őújvárosi korcsolyák egyikéről!

58:23
    Hegyi lövésével most nem talált kaput.

57:57
    Novakkal szemben megint lövés közben szabálytalankodtak, most Mestyán volt a tettes, ez is 2 perc, emberelőnyben a Fradi!

57:38
    Kiegészült az újvárosi csapat.

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 8. Kiss G. (Mikusovic), 14. Rafaj (Pál Z.), 15. Sijka (Novak, Cerny), 44. Kiss G. (Mikusovic), utolsó bünt. Croteau – 30. Hüffner (Galanisz), 43. Mestyán (Gröschl), 50. Szappanos (Azari), 55. Somogyi (Pozsgai, Nagy R.)

Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Marton) – Revák, Cerny, Dubek, Sijka, Novak – Lévai, Kramar, Kiss G., Mikusovic, Rafaj – Géczi, Hegyi Á., Németh P., Pál Z., Borbás – Papp Cs., Croteau, Farkas L., Galló I. Vezetőedző: Dobos Tamás
    Dab.Docler: Hajek (Sevela) – Martine, Hüffner, Galanisz, Azari, Kiss Á. – Pozsgai, Mestyán, Pavuk, Papp V., Peterdi – Nagy R., Erdélyi, Somogyi, Gröschl, Szappanos – Dörök, Szepessy, Magosi E., Léránt, Hardi. Vezetőedző: Donald MacLean

Játékvezetők: Kincses Gergely, Soós Zoltán (Bedő Péter, Soltész Áron)