Magyarország - Izrael 26:0 (vége)
Magyarország - Izrael

26:0

(6:0, 7:0, 6:0, 7:0)

kedd 09.09.2014, 16:00 • Ostia, Róma, Olaszország • U19-es vízilabda Európa Bajnokság

Tehát a végeredmény 26:0 lett, így Magyarország egy sima meccs után második lett a csoportjában, és holnap Svájccal játszik, ahol megint könnyű meccsre lehet számítani.

MÁTÉ Zs. 1 (17:14:42)

A mérkőzésnek lassan vége van, és a kép már nem fog visszajönni. Sajnos ez ma így alakult, tegnap pedig teljesen jól működött minden.

Amennyiben meglesz a hivatalos eredmény és a statisztika, kikerül ide, és megtekinthető lesz.

Reméljük holnap nagyobb szerencsénk lesz.

Vége a mérkőzésnek.

Sajnos nem valószínű, hogy a mai meccsen még visszajön a kép. Mindenesetre mi még várunk egy ideig.

Még mindig nincs adat a meccsről, kép meg főleg. Talán a harmadik negyedre visszajön.

Még mindig semmi jel.

Továbbra sincs kép. Amint újra elérhető a közvetítés, folytatjuk mi is.

Sajnos továbbra is se kép, se hang. Elnézésüket kérjük, reméljük minél hamarabb megoldódik a probléma.

Továbbra is az elő képre várunk, de addig is elmondom, hogy holnap 14:30-kor fogják folytatni a lányok Svájc csapata ellen.

9
    Minden bizonnyal elkezdődött a második negyed is, de jelenleg nincs kapcsolat Ostiával.

A mérkőzés úgy alakul, ahogy arra számítani lehetett. Izrael sokkal gyengébb játékerőt képvisel, esélyük sincs a magyar lányok ellen. Jó lehetőség viszont gyakorolni a holnapi meccsre.

Vége az első negyednek!

8
    GÓL! HORVÁTH már a második gólját szerzi meg. 6:0

8
    Petrovics kér időt.

8
    Újabb távoli izraeli lövés, de ez se veszélyes.

5
    Eladjuk a labdát. Megúsznak az izraeliek, de beérjük őket.

5
    Előny nálunk!

4
    Miénk a labda.

4
    Hiába úsztunk meg, a kapusé lett a labda.

1
    Mi se tudunk lőni, az első támadás végén.

1
    Nem jutnak el lövésig.

1
    Elkezdődött a meccs, az izraeliek hozzák el a labdát.

Az adás most se a legtökéletesebb, de bízunk benne, hogy nem fogja akadályozni a közvetítést.

A bemutatás zajlik, lassan kezdődik a mérkőzés.

Szöv: Benny Lang

A tegnapi vereség után ma javíthat az U19-es női vízilabda válogatott. A mai ellenfél Izrael csapata, és a győzelem nagyon fontos, mert a második helyről dönt.

A magyar lányok tegnap kikaptak Hollandiától 11:7-re, ahol nem csak a vereség fájó, de a játék sem nagyon volt biztató. Reméljük ma javítanak Petrovics Mátyás lányai.

Az izraeliek az első meccsükön súlyos vereséget szenvedtek, ugyanis 31:0-ra kaptak ki a hollandoktól.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 16:00 - kor kezdődik..