Orosháza FC – Puskás Akadémia FC 1:5 (vége) | Békéscsaba – BFC Siófok 3:1 (vége)
Orosháza FC
1:5 (0:4)
Puskás Akadémia FC
kedd 09.09.2014, 15:30 • Mátrai Sándor Stadion, Orosháza • Magyar Kupa

A végeredmény 1:5 de a két osztály beli különbség nagyon is meglátszott a két csapat játékában. (17:21:38)

90

90
    És lefújják a mérközést

87
    Már csak pár perc van hátra a mérközésböl ami ugyan olyan eseménytelenül zajlik mint az elmólt pár perc

85
    Nem probál egyik csapat sem gólt szerezni

85
    Csere a Puskás Akadémia FC-nél/nál: lemegy Tischler, bejön Makrai.

83
    Mind két oldalt a kapusok háritottak

82
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Makrai (Puskás Akadémia FC).

81
    A mérközés végefelé az Orosháza gólra éhesen mig a Puskás Akadémia a biztos vezetés nyugalmában játszik

73
    Az Orosháza játékán már az látszik hogy már feladták és már csak azért játszanak hátha sikerül gólt szerzni

71
    A közönség hangos szóval illeti a birokat szorozatos hibái miatt

71
    Csere a Orosháza FC-nél/nál: lemegy Bozsóki, bejön Füredi.

70
    Csere a Puskás Akadémia FC-nél/nál: lemegy Szélesi, bejön Sallai.

69
    Orosháza probál elöre törö támadásokat bemutatni amiket az Akadémia simán leszerel

67
    A Puskás Akadémia gólt szerzett fejelésböl egy szép beadás után

65
    Nem úgy tünik mintha bárki vltoztatni szeretne a játék eddigi menettén amit a játékosok lehet nem éreznek de egyre jobban lassúl a játék menete amit a nézök is szóvátesznek

63
    A játék képe ugyan az mint az elözö félidöben a Puskás Akadémia nyomás alatt tartja az Orosházi együttest

61
    Az idöjárás nagyon kedvezö a mérközésnek és majdnem teltházon követik a mérközést

59
    A játék passzolgatáson és nem a támadásokon alapul

57
    Puskás Akadémia uralja a játékot sajnos most nagyon kirivó a két osztály beli különbség

56
    Csere a Puskás Akadémia FC-nél/nál: lemegy Tóth L., bejön Hudák.

55
    Támadások sora mind két oldalról de eredménylelenül probálkozik mint két csapat bár a játék képe kezdi azt a formát felvenni mint az elsö félidöben

53
    Föleg a közép pályán zajlik a játék mely most nem rejt izgalmakat

51
    Kaputól kapuig jár a labda de eredménytelen minden egyes támadás

49
    Probl mind két csapat újabb gólokat szerzni de nem sikerült eddig senkinek az újabb gólszerzés

48
    Úgy tünik a szünet jó hatással volt mind két csapatra mert sokkal pörgösebb és akaratosabb játékot mútat be mind két csapat

46
    Az Orosháza gólt szerzett!
    Gólszerző LOVAS.

46
    A szünetet követöen remélhetöleg felpezsdült és erövel teli csapatokat láthatunk viszont

46
    Csere a Orosháza FC-nél/nál: lemegy Könyves, bejön Bordás.
    Csere a Orosháza FC-nél/nál: lemegy Baranyai, bejön Lovas.

46

45

45
    Szöglet Orosházának amelyet nem sikerült semmilyen formában értéksíteni

44
    Ugy tünik a második félidöben az Orosháziak hatalmas cserére készülnek mivel több játékos is melegit a pálya szélén

39
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Tóth I. (Orosháza FC).

37
    A játék sajnak az orosháza részéröl nem változik mig a Puskás akadémia ugyan olyan erövel támad

35
    Úgy tünika birák nem épp szabályosan fújják a mérközést amit a nézök is egyetértenek

33
    Szabarúgást követöen is változatlan a helyzet a Puskás Akadémia nem enged a nyomásból az Orosháza pedig nem talál olyan pontot ahol megtörhetné ezt az erös támadó szellemet

31
    Könyves védése után támadhat Orosháza de ennek a támadás vége ismét sikertelen lett

29
    Nem találnak rést a támadó Puskás Akadémián

27
    Puskás Akadémi nyomás alatt tartja a hazai csapatot és nem engedi hogy a félpályán túl tudjanak jutni

26
    Valami isteni segítségre volna szüksége Orosházának hogy ebböl a hárányból fel tudjon állni.

25
    A Puskás Akadémia gólt szerzett kisebb szerncsével mivel a kapfárról gurult be a labda

23
    Szlóép mentés Juhásztól

22
    Nagyon össze kellene szednie magát az Ofc-nek ha szeretne szépíteni az eredményen

20
    A Puskás Akadémia gólt szerzett a kapust megverve

19
    Sajnálatos modon ismét gólt kapott az Ofc

17
    A kapkodásnak meglett az eredménye és még most sem akarnak lenyugodni az Ofc gárdája