Bajai LSE – Soroksár 1:4 (vége) | Fertőszentmiklós SE – Szombathelyi Haladás 0:7 (vége) | Kozármisleny – Balmazújváros 2:1 (vége)
Bölcskei SE – Gyirmót 0:5 (vége) | Sajóbábonyi Vegyész SE – Nőtincs SE 2:1 (vége) | Mórahalom VSE – Debreceni VSC 0:6 (vége)
SZEOL SC – Pécsi MFC 1:4 (vége) | Csepel FC – Szolnok 3:4 (vége) | Ikarus BSE – Aqvital FC Csákvár 1:5 (vége)
ZTE – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége) | Vecsési FC – Ferencvárosi Torna Club 1:6 (vége)
Vecsési FC
1:6 (0:0)
Ferencvárosi Torna Club
szerda 10.09.2014, 19:00 • Budai II. László Stadion, Budapest • Magyar Kupa

Az első félidőben csak helyzetekig jutott a Ferencváros, gólt azonban nem láthatott a közönség. A fordulást követően érezhetően egy más felfogásban játszó Ferencváros lépett pályára, különösen Böde beállítása lendített sokat a zöld-fehérek játékán.
    A fővárosiak semmit nem akartak a véletlenre bízni, a 48. percben már megszerezték a vezetést. Ezt követően beindult az a bizonyos henger, és a Ferencváros sorra szerezte a gólokat.
    A 88. percben szabadrúgásból sikerült a szépítés a Vecsésnek, de még erre is volt válasza a zöld-fehér csapatnak, Böde a 90. percben triplázott.
    Természetesen a Ferencváros továbbjutása teljesen megérdemelt, ugyanakkor a Vecsés személyében egy szimpatikus és lelkes csapatot ismerhettünk meg.
    Köszönöm a figyelmet! (20:59:20)

90+2

90+2
    A szabadrúgás elvégzése után a játékvezető lefújta a mérkőzést.

90+2
    Somalia buktatás után a legvégén még besárgult.

90
    Két perc lesz a ráadás.

90
    A Fradi gólt szerzett!
    BÖDE DÁNIEL egy félidő alatt triplázott, pontos labdát kapott a hazaiak tizenhatosán belül, hat méterről higgadtan helyezett a bal sarokba.

88
    A Vecsés gólt szerzett!
    PETRUSKA CSABA vállalta el a hazaiak szabadrúgását, 18 méterről szépen tekert a bal sarokba.

87
    Szabálytalanság után kecsegetető helyről végezhet el szabadrúgást a Vecsés.

86
    BÖDE DÁNIEL duplázott, csapata ötödik gólját szerezte. Jó labdát kapott a vecsési kapu előtt, öt méterről szépen továbbított a kapuba.

85
    Botlik kapus maradt lent a gyepen, gyógyulása után folytatódhat a mérkőzés.

84
    Egy gyors ferencvárosi támadás végén balról érkezett a beadás, az ötösről viszont Dilaver nem tudta a kapuba lőni a labdát. Ezt azért illett volna gólra váltani.

83
    A Ferencváros különösebben már nem erőlteti a támadásokat, a továbbjutásuk már biztos.

82
    Segesdi kapott jó labdát, balról próbált befelé cselezni, végül elválasztották a labdától.

81
    A balról elvégezett hazai sarokrúgás veszélytelen, már a Ferencváros hozhatja a labdát.

80
    Gyönyörű lövés! Petruska gondolt egyet, majd mintegy 23 méterről bikázta kapura, Dibusz nagyot mentett.

79
    Zalaegerszegi helyére Tárkányi érkezett.

78
    Balról ívelték be a szabadrúgást a zöld-fehérek, középen Böde fejese nem sokkal ment mellé.

77
    Kiss buktatott, érkezett is a sárga lap.

76
    Somália alig jött be, máris gólt szerezhetett volna. Szépen tartotta meg két hazai védővel szemben a labdát, majd fordulásból mintegy hat méterről már fölé lőtt.

Gólok: 88. Petruska – 48. Lauth, 56. Kukuruzovic, 62. Böde, 74. Busai, 86. Böde, 90. Böde

Lapok:   77. Kiss (VEFC) – 51. Pavlovic (FTC), 65. Nalepa (FTC), 90+2. Somalia (FTC)

Vecsési FC: Botlik – Molnár, Király, Mészáros, Radnai – Molnár, Petruska, Ádám (59. Tell), Kalderás (67. Segesdi) – Kiss, Zalaegerszegi (79. Tárkányi)
    Cserék: Gendur – Segesdi, Szabó, Tárkányi, Tell, Piros, Králik

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Bönig (59. Batik), Kukuruzovic, Pavlovic, Nagy – Gyömbér, Busai (75. Somalia), Nalepa, Dilaver – Lauth, Ugrai (46. Böde)
    Cserék: Jova – Batik, Havojic, Böde, Cukic, Mateos, Calmon

Játékvezetők: Radványi Ádám (Bozó Zoltán, Kelemen Attila)