Filipenko – Jotovski 0:2 (vége) | Chettar – Gödry 2:0 (vége)
Tomislav Jotovski
2
6 6
szerda 10.09.2014, 10:09 • Court 4, Szabadka • Serbia - F12 - Szabadka (salak)

Filipenko az első szettben jól tartotta magát 2:2-ig, majd hirtelen megugrott Jotovski és zsinórban négy gémet nyerve, kétszer is elnyerve Viktor adogatását simán, 6:2-re hozta az első játszmát.

A másodikban úgy tűnt, Viktor brékelhet az elején, de végül megfordította a rendkívül hosszú, majdnem 10 perces gémet Jotovski, majd a következő játékban ő már tudott brékelni, ezzel máris 2:0-ra vezetett a macedón fiú. Utána stabilan tartotta brékelőnyét, majd az utolsó adogatását is elvette Filipenkonak, ami máris a meccs megnyerését jelentette számára.

Ezen a mérkőzésen Viktor egyszer sem tudott brékelni, ám Jotovski 4x is elvette a magyar fiú adogatását.

Filipenko Viktor – Tomislav Jotovski: 0-2!
    2:6, 2:6!
    ---- (11:31:00)

Sajnos ez tükörsima lett megint a végére, Tomislav Jotovski két szettben könnyedén, 78 perc alatt legyőzi Filipenko Viktort és továbbjut a szabadkai tenisztorna második fordulójába!

Mérkőzés vége

2:6
    Szett győztese Jotovski.

30-40
    Második meccslabda, az elsőt hárította Viktor.

30-40
    Labdamenet győztese Filipenko.

15-40
    Idejekorán eldőlni látszik, két bréklabdához jut Jotovski, ami egyben játszma- és mérkőzéslabdákat is jelent.

15-40
    Labdamenet győztese Jotovski.

15-30
    Bajban lehet Viktor a szervájánál, de még megfordítható a gém.

15-30

15-15

0-15

2:5
    Love game! Semmire hozta a szerváját Jotovski, ezzel 2:5, a győzelem kapujába került a macedón fiú. Filipenkonak a meccsben maradásért kell adogatnia.