63 2
Mirjana Lucic-Baroni
2
7 6
csütörtök 11.09.2014, 19:25 • Court Bell, Quebec City • Coupe Banque Nationale - Quebec City (kemény borítás)

Babos Tímea nagy előnyre tett szert az első szett közepén, dupla brékelőnnyel rendelkezett és 5:2-nél adogathatott. Ekkor érthetetlenül megtört az addig egyértelmű lendülete, nem jöttek az első szervák, a horvát pedig elkezdett iszonyú agresszívan játszani, minden labdát kőkeményen megütni.
    Visszavette mindkét brékelőnyt Mirjana Lucic-Baroni, majd a rövidítést simán, 3-ra hozta.

A második szettben nagyon gyorsan 2:0-s vezetésre tett szert ismét a horvát lány, majd később is megtartotta kiváló agresszív játékát, Babosnak továbbra sem jöttek az első szervái, a második adogatásai pedig halálra voltak ítélve. Ez ellen az agresszív stílus ellen egyszerűen semmit sem tudott kitalálni Babos Timi, aki a meccs legvégén már szinte fel is adta és fejben már a párosra készült. A második játszma igen könnyedén lett Lucic-Baronié, ezzel a meccs is.

Babos Tímea – Mirjana Lucic-Baroni: 0-2!
    6:7 (3), 2:6!
    ---- (20:53:37)

Mérkőzés vége

2:6
    Babos már mintha meg is akart volna szabadulni ettől a meccstől, hogy készüljön a párosra Mladenoviccal, Messzire szélesre ütötte, ezzel Lucic-Baroni megnyeri a mérkőzést!

0-40
    Ásszal jut három játszma- és mérkőzéslabdához Mirjana Lucic-Baroni!

0-30
    Ismét egy jó szerva, Timi nem tud vele mit kezdeni.

0-15
    A második adogatásra túl hosszú lett a return.

2:5
    Remek adogatás elsőre Timitől, a fogadás messzire száll. 2:5, sikerült az első lépés, de most brékelni kell, ha még akar valamit Timi.

40-30
    Kiváló return a második adogatásra, testre, Timi csak hosszúra tudja ütni.

40-15
    Messzire elütötte a fogadást Lucic-Baroni, kicsit mintha feladná ezt a gémet most.

30-15
    Még jobban bejött, ez ugyanis egy ász lett középre.

15-15
    Bejött az első szerva, megvan a pont.

0-15
    Villámgyors és tökéletes return Timi második szervájára.

1:5
    Jó első szerva, hosszú fogadás. 1:5, nagyon elhúzott Mirjana Lucic-Baroni, szinte már zsebben számára a győzelem. Timi a meccsben maradásért adogat, de nagyon nehéz dolga lesz.