Bayern München – VfB Stuttgart 2:0 (vége) | Borussia Dortmund – SC Freiburg 3:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – VfL Wolfsburg 1:1 (vége)
Hertha BSC – 1. FSV Mainz 05 1:3 (vége) | SC Paderborn 07 – 1. FC Köln 0:0 (vége) | Borussia M'gladbach – FC Schalke 04 4:1 (vége)
Borussia M'gladbach
4:1 (1:0)
FC Schalke 04
szombat 13.09.2014, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Tehát a végeredmény 4:1!

Az első félidőben Hahn gyors gólja után nem volt szép a játék, ellenben a második félidő elején 6 perc alatt 3 gólt is láthattunk. A Schalke 3:1-nél teljesen megtört és már csak Fahrmann tartotta a csapatban a lelket. Ennek ellenére még egy gólt lőtt a Gladbach és beállította a végeredményt. A hazaiak nagyon jól muzsikáltak, ki kell emelni Krusét, Raffaelt és Hahnt, akik remekül játszottak.

Köszönjük a figyelmet, és elnézést a kisebb technikai hibáért! (20:25:19)

90+2

90+2
    A hosszabbításban már érdemleges dolog nem történt.

90
    2 perc a ráadás.

90
    Sam passzolt középre, majd Huntelaar lőtt 25 méterről, de Sommer fogni tudta.

89
    Ayhan beadását húzza le Sommer.

88
    Újabb nagy helyzet!! Draxler ugrott ki jól, de Sommer megfogta a ziccert!

86
    Nagy helyzet! Sam beadása után Huntelaar fejelt a hosszú oldalon, de Sommer a helyén volt, és védeni tudott!