Videoton FC II. – Gyula 0:2 (vége) | Kozármisleny – ESMTK 3:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
3:0 (3:0)
ESMTK
szombat 13.09.2014, 16:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik..

Az idei bajnokságban még 100%-os ESMTK érkezik szombaton Kozármislenybe.
    A vendég csapat négy győzelemmel kezdte a bajnokságot, és a Magyar Kupában is bejutott a legjobb 32 közé. A legnagyobb meglepetést a 3. fordulóban okozták, amikor is 3-0-ra nyertek a Vác otthonában.
    A Kozármisleny meghatározó emberek sérülése miatt is, de az utolsó két fordulóban csak egy pontot szereztek, és múlt hétvégén kikaptak Szegeden.
    Viszont a hazai csapat is sikeresen vette az akadályt a Magyar Kupában, idehaza győzték le az NB II-es Balmazújvárost.

Érkeznek a csapatok a hazai együttes szokásos fehér-kék mezében, még a vendég ESMTK tiszta piros lép ma pályára.

1

1
    A hazai csapat kezdte a találkozót.

1
    Szabó B. adta haza a labdát Sólyomnak.

2
    Gajág keresztezett jól és rúgta ki a labdát bedobásra, a bedobás követően a beadásnál már lesen volt a vendég támadó.

3
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Nagy bedobás után átpattogott a labda a hosszú oldalra, ott Nagy Kristián szerezte meg és adott pontosan középre, ahol érkezett TÓTH ADRIÁN és közelről a kapuba fejelt.

5
    Jól kezdett a hazai csapat, harmadik percben már vezet is.

5
    Indítás érkezett a felfutó Erdősnek, de Murinai haza tudott passzolni, Bonica a partvonalon kívülre rúgta a játékszert.

6
    Most hazai szöglet következik.

7
    Nagy K. szögletét Gajág fejelte fölé.

8
    Most a pálya középső felében zajlik a találkozó.

8
    Vendég szöglet következik.

9
    A szögletet a gólszerző Tórh fejelte ki, a kontra végén Nagy K. elől a kiérkező Bonica fejelte el. A kipattanó labda után Cziráki lőtt, Bonica öklözte ki.

10
    Felívelt labdát fejelt ki Fellai, Fekete indult meg vele, de a beadása lecsúszott és kapu fölé ment.

12
    Rossz beadás, de Erdős nem érzékelte, hogy nincs mögötte senki, így szögletre csúsztatta.

12
    A szögletet a hazai védők kifejelték, majd Lauer szabadított fel.

13
    Hátul adogatnak a hazai védők, Sólyom kapust is beveszik a játékba.

14
    Lauer lőtt be élesen egy labdát, de nem tudott hozzáérni senki, így a hosszún a védők gyűjtötték be a labdát.

16
    Vendég szöglet után két hazai védő is fejelni akart, ismét szöglet következik.

16
    Ezt a szögletet is a védők fejelték ki, és Lauer hozta ki a labdát.

17
    Szabó vette jól észre a jobb szélen Nagy M. K.-t aki levette a labdát és éles szögből lőtt, ezt még Bonica ki tudta ütni, de a hosszún érkező TÓTH ADRIÁN befejelte csapata és saját maga második gólját.

19
    Nagy M. K. és Erdős ment volna el a jobb szélen, de Müllerlei jókor lépet közbe és mentett.

20
    Gajág adja vissza a labdát Sólyomnak.

21
    Nagy E. szerelte Feketét a középpályán.

22
    Ismét egy hosszú ívelés a vendégek részéről, ezt Szabó M. fejelte ki.

23
    Bal oldali beadást Gajág fejelte fel, Sólyom érkezett, de röviden tudta kiütni, végül Fellai vágta ki a labdát.

24
    Farkas lövésébe lépett bele Fellai.

25
    Kontra végén Lauernek volt hosszú a labda, Bonica kivetődve vette fel előle.

25
    Lauer ugratta ki Nagy M. K., aki úgy érezte nem jó a labda lelassított és így Bonica megszerezte a labdát.

27
    Sólyom hozhatja játékba a labdát.

28
    Rossz kirúgás után kontrát vezetett a vendég csapat, Kiss futott el a szélen, beadásába bele tudott érni Fellai, a felpattanót Sólyom szerezte meg Fekete elől.

29
    Nagy M. K. beadását Túri fejelte ki az érkező hazai játékosok elől.

30
    Müllerlei beadását húzta le Sólyom.

31
    Fellai végzet el gyorsan szabadrúgást a kezdőkörből, észrevette, hogy a vendég kapus nem ért vissza kapujába, de a lövés nem lett pontos.

33
    Murinai végzett el szabadrúgást a bal szélről, az ötösről Fellai fejelte ki.

34
    Az elmúlt napokban lehullott nagy mennyiségű csapadék miatt mély a talaj, ez nem könnyíti meg a csapatok dolgát.

35
    Szabó B. ívelt be egy labdát a 16-on belülre ahol Nagy M. K. és Nemes találkozott, a hazai játékos elesett, a bíró kirúgást ítélt, nem látott szabálytalanságot, jó ítélet volt.

37
    Hazai játékosok nem értették meg egymást, így a labda kigurult az alapvonalon, Bonica rúghatja ki.

38
    Lauer kapott labdát, Nemes csúszott oda, a támadó el tudta lőni, a labda az oldalhálóban kötött ki.

39
    Fellai számolta ki rosszul a labda ívét, így Fekete indulhatott meg, de Gajág visszaért.

40
    Eladott labda után Cziráki mehetett kapura, utolsó pillanatban Nemes ért oda és mentett, segített Bonicának.

41
    Nagy E. rúgta el a labdát, a játékvezető sárgával jutalmazta.

42
    Lauer labdája volt kicsit hosszú Tóthnak.

43
    A vendégek ismét hasszú indítással próbálkoznak, de Szabó M. lefülelte.

45
    Egy letámadás után szerzett labdát Tóth és Nagy E. közös erővel, Nagy E. indította Lauert, aki középre akart passzolni, az átadásba szerencsétlenül ért bele a menteni érkező Soós és saját kapujába lőtt.

Jól kezdte, folytatta és fejezte be a Kozármisleny. A harmadik percben már vezetett és duplázni is tudott. A második felében a játékrésznek magára talált a vendég csapat is, bár veszélyes helyzetig nem jutott el. A félidő végén egy letámadás után, egy szerencsétlen mozdulat után megszületett a hazaiak harmadik gólja.
    A második félidőben gyökeres változás kellene, hogy az ESMTK fordítani tudjon.

Játékvezető besípolt az öltözőbe, így érkeznek is a csapatok a folytatásra.

Kettőt is cserélni fog a vendég csapat.

46

46
    Várható volt kettős cserét hajtott végre a vendég csapat, Lázár és Bányai ment le és Böröczky és Pintér érkezett.

47
    Gajág rúgta ki a kapu elé jól jövő bal oldali beadást.

49
    Szép támadás végén kapott jó labdát a szélen Erdős, aki befelé cselezett, és lőtt, Bonica fogta a próbálkozást.

51
    Murinai beadását Gajág fejelte szögletre.

51
    A szögletrúgás a hasszú oldalra jött, Erdős rúgta ki oldalra.

52
    Pintér felívelt labdája csúszott el Kiss lába alatt.

54
    Fellai szerelte Feketét, vendég szöglet következik.

55
    Pintér elé került a labda, aki rosszul találta el, így veszélytelen volt.

56
    Jobb szélről jön hazai pontrúgás. Lauer ívelt a kapu elé, Tóth fejelt Bonica szép vetődéssel hárított.

57
    Lauert rántották le a pálya közepén.

57
    A szabadrúgást Nagy E. adta vissza Lauernek aki távolról lőtt, kapu fölé.

58
    Rossz indítás, a labda Sólyomhoz kerül.

60
    Soós indítása csúszott le és szállt partvonalon kívülre.

60
    A kétgólos Tóth indult meg, de nyert a túlerő és három védő közös erővel szerelte a 16-os vonalánál.

61
    Czirákit buktatta Túri a saját térfelén.

62
    Hosszú indítást kísért haza Fellai és Gajág, Sólyom vette fel a labdát és rúgta ki.

63
    Szabó Balázs indítása volt mély Nagy M. K.-nak.

64
    Cziráki jött hátra és szerelt, a labdával megindult és szépen tette Tóth elé, aki elvitte a kiérkező Bonica mellett, de a befejezés nem sikerült, kapu fölé tekerte.

66
    A vendég kispad a melegítő játékosok közül Ádernek szólt, változtatni fog megint a vendég csapat.

67
    Előbb a hazai gárda cserél.

68
    Nagy M. K. helyett Várda folytatja.

69
    Utolsó csere Murinai helyett Áder a pályán.

71
    Szabó M. szerzett labdát, Lauernek passzolt akit Pintér és Nemes közösen szerelt.

72
    Túri ívelt a kapu elé, Sólyom öklözte ki a labdát.

73

73
    Nagy Erik fejelte ki, a kontra végén Lauer lövésébe Farkas csúszott bele és mentett.

74
    Erdős indította Tóthot aki egy csel után lőtt, most Nemes ért oda csúszva és blokkolta.

76
    Egy ütközés után Túri maradt a földön.

76
    Lauer helyett Puskás a támadósorban a hazai csapatban.

77
    Csere alatt a vendég játékos is felépült.

78
    Szép támadás végén Cziráki ívelt a hosszú oldalra ahol érkezett Várda, a lövésébe ismét egy lelkes védő csúszott bele és mentett szögletre.

78
    Szöglet után nem alakult ki helyzet a vendég kapunál.

80
    Túri mellett vitte el a labdát Cziráki, akit hasba rúgott a vendég játékos, a játékvezető szándékosnak ítélte meg és kiállította.

82
    Ezzel eldől a mérkőzés, három góllal vezet a hazai csapat és helyzetig sem tudott eljutni a vendég csapat, és most ráadásul az utolsó tíz percet emberhátrányban kell lejátszaniuk.

84
    Kiss próbált elmenni a jobb szélen, de kivezette a labdát az oldalvonalon kívülre.

85
    A kétgólos Tóth helyére Reitz érkezett.

87
    Adogat a hazai csapat a saját térfelén.

88
    A most beállt Reitz visszahúzta Farkast, így egyből sárgát kapott. Nem sikerült jól az első megmozdulás.

89
    Fekete kapott labdát a 16-os sarkánál és szépen teker a hosszú sarok felé, de Sólyomnak nem kellett védenie, mert mellé ment a lövés.

90
    Soós rántotta le Czirákit és kapott sárgát.

90
    A szabadrúgást Bonica ütötte ki.

A második félidőben már gólt nem szerzett a hazai csapat, de egy percig nem volt veszélyben a kapujuk és az utolsó 10 percben emberelőnyben is voltak.
    Kozármisleny jó játékkal megérdemelten nyert az eddig veretlen ESMTK ellen ezen a szombaton. (18:17:16)