BKV Előre SC – Rákosmente KSK 3:0 (vége)
BKV Előre SC
3:0 (0:0)
Rákosmente KSK
vasárnap 14.09.2014, 16:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidő kiegyenlített küzdelmet hozott, bár gól akkor még nem született, de már akkor is a hazaiak előtt adódtak komolyabb lehetőségek.
    A nagy eső miatt sokáig a folytatás is kétséges volt, végül a játékvezető engedélyezte a játékot.
    A fordulást követően a hazaiak irányították a mérkőzést, de egészen a 71. percig kellett várni az első gólra. Majd egy nagy átlövéssel Varga a 77. percben növelte az előnyt. A Rákosmente próbálkozott, lehetőségük is volt a gólszerzésre, de igazából a közlekedésiek győzelme nem forgott kockán.
    A 87. percben a hazaiak a pontot is feltették az i-re, Juhász végérvényesen eldöntötte a három pont sorsát.
    Köszönöm a figyelmet! (18:29:36)

90

90
    A középpályán folyt a játék, a játékvezető hosszabbítás nélkül lefújta a mérkőzést.

89
    Kisebb szabálytalanság után a Rákosmente jöhet kifelé szabadrúgással saját térfeléről.

88
    Huller nem sok híján újabb gólt szerzett a hazaiaknak! Mintegy 20 méterről lőtt kapura, lövése centikkel ment el a kapufa mellett.

87
    A BKV Előre gólt szerzett!
    JUHÁSZ DÁNIEL szerezte a hazaik harmadik gólját! A tizenhatoson belül cselezgetett, majd nyolc méterről ütemtelenül, spiccel a hosszúba lőtte a labdát.

86
    Páles kapott sárga lapot buktatásért.

85
    A vendégek végeztek el szabadrúgást balról, a beívelt labda mély, érintés nélkül elhagyta a játékteret.

84
    Buktatás után balról végezhet el szabadrúgást a Rákosmente.

83
    Jobbról végezték el a sarokrúgást a hazaiak, középen nem jelentett veszélyt, a védők felszabadítottak.

82
    Jobb oldalon vezetett támadást a BKV, három a kettő ellen mehettek, a centerezést viszont szögletre mentette az egyik vendégvédő.

81
    Bozsó hosszú kirúgása után a hazaiak építkezhetnek, ügyesen tartják most a labdát.

80
    Balról ívelt be szögletet a vendégcsapat, semmilyen veszélyt nem jelentett a BKV kapujára.

79
    Törőcsik jött be a lecserélt Hollauer helyett.

77
    VARGA BENCE növelte a hazaiak előnyét, mintegy 24 méterről bődületesen bevarrta a bal felsőbe.

76
    Dobó helyett Boda érkezett.

75
    A Rákosmente játszotta be a labdát a hazaiak tizenhatosára, a BKV védői kivágták a labdát.

74
    Papp mintegy 24 méterről próbálkozott meg egy átlövéssel, nagyon csúnyán fölé-mellé lőtt.

73
    Bal oldalon vezettek támadást a vendégek, hosszú szöktetés után nem sikerült a beadás, kirúgással jöhet a BKV.

Gólok: 71. Tóth, 77. Varga, 87. Juhász

Lapok:   23. Babos (BKV), 30. Csikortás (BKV) – 56. Honti (RKSK), 62. Hollauer (RKSK), 86. Páles (RKSK)

BKV Előre SC: Bozsó – Csikortás, Nyárasdi, Babos (67. Huller), Dobó (76. Boda) – Schmidt, Marczinka, Merczel (46. Varga), Tóth – Juhász D., Papp
    Cserék: Kara – Major, Boda, Varga, Huller, Resch, Juhász M.

Rákosmente KSK: Komora – Turcsik, Páles, Honti, Bojtor – Erős, Hollauer (79. Törőcsik), Dara, Ferkó – Kokenszky (52. Szkunc), Csepregi (54. Marton)
    Cserék: Gecse – Szabó, Törőcsik, Szkunc, Horváth, Garics, Marton

Játékvezetők: Bereczki – Pogonyi, Viczián