Fehérvár AV19 – KHL Medvescak Zagreb 5:0 (vége)
Fehérvár AV19
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
KHL Medvescak Zagreb
vasárnap 14.09.2014, 17:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

És vége! Kornakker Dániel kapott gól nélkül hozza le a mai meccset, az összes kapujára tartó lövést hárítani tudta. A mezőnyjátékosok közül egy kiemelkedő játékost nehéz lenne mondani, mindenki egyenlő mértékben, nagyszerű teljesítménnyel járult hozzá a mai magabiztos győzelemhez. Hat meccs után még mindig nem talált legyőzőre a Fehérvár, remélhetőleg ez még sokáig nem fog változni! Én ezzel megköszönöm figyelmüket, a viszontlátásra! (18:56:03)

60:00

59:30
    Kornakkernek meglehet egy újabb shotout!

59:18
    Hamvait állítják ki gáncsolásért, de ez most már nem oszt, nem szoroz.

58:17
    A Volán gólt szerzett!
    Mazzag Dániel passza után LENGYEL LEVENTE szerzi az ötödik fehérvári találatot, és elmondható, hogy teljesen megérdemelt az ilyen arányú vezetés is.

57:34
    Nagyon jól pörögnek még most is a fehérváriak, az utolsó percekben is úgy mennek, mint az elején.

56:22
    Szakács Ákos lőhetett üresen, ám lövése elkerülte a bal felsőt.

55:39
    Beviszi a korongot a Fehérvár, kilövik a vendégek – így összegezhető az elmúlt perc.

54:21
    Szabó Dániel nem tudta begyömöszölni a korongot a vendég kapuba.

53:19
    Hosszú idő után tudnak a vendégek a mi harmadunkban bulit kiharcolni.

52:06
    Korbuly Gergely is megpróbálkozott egy szólóval, és csak a pontos lövés hiányzott az újabb látványos gólhoz!

51:15
    Eléggé hektikus most a játék, esnek-kelnek a játékosok, nincs 3 pontos passz egymás után egyik csapatnál sem.

49:36
    Sárpátki centerezése után Antal próbált kapura lőni, ám egy védő felkapta az ütőjét a jégről.

48:49
    Sárpátki lövése után buli Ruzic kapuja előtt.

47:01
    Stancic lőtt jóval a kapunk mellé.

46:39
    Teljesen beszorult a Zágráb, egymás után jönnek a lövések Ruzic kapujára.

45:28
    Antal lőtt centikkel a hosszú mellé.

45:01
    Sárpátki lövése után Sofron akadt össze ellenfelével.

43:48
    Láthatóan élvezik a játékot a fehérvári játékosok, az enervált védők között pedig KISS PARTIK könnyűszerrel végigvitte a korongot, és gyönyörűen kilőtte a bal felsőt!

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 18. Vokla (Balogh, Szita), 24. Szaller (Sárpátki), 38. Lengyel (Pados, Pillók), 44. Kiss, 59. Lengyel (Mazzag)

Fehérvár AV19: Kornakker (Bors) – Pados, Lengyel, Pillók, Szabó, Sárpátki – Szaller, Korbuly, Mazzag, Sofron, Hamvai – Arany, Bors, Vokla, Balogh, Szita – Antal, Pál, Kiss, Szász, Szakácsi
    KHL Medvescak Zagreb: Ruzic – Kegalj, Plesko, Milicic, Jankovic, Sakic – Skrapec, Cavkic, Novak, Ruzic, Cerovecki – Kopricanec, Petrinsak, Smolec, Platuzic, Jazbec – Kriksic, Krivosic, Krnic, Jovic, Stanic