Ajka – Újpest FC 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – ZTE 2:0 (vége)
1:0 (0:0)
Manchester City
szerda 17.09.2014, 20:45 • Allianz Arena, München • Bajnokok Ligája

90+1
    Sikerült megszereznie a vezetést a Bayernnek, ennél jobb pillanatban nem is jöhetett volna az első találat.
    BOATENG - 1:0

89
    A Bayern gólt szerzett!
    Egy kipattanó labdát JEROME BOATENG a 16-os bal sarkáról lő rá nagy erővel, Götze hátán megpattan, így kerül a bal felső sarokba! 1:0

88
    Boateng 25 méterről lő, Hart véd bravúrral a bl alsó sarok előtt!

88
    Navas le, Kolarov be.

85
    Benatia helyére Dante érkezik.

84
    Védő helyett támadó, Rafinhát Pizarro váltja.

81
    A hajrához érkezünk többet támad a Bayern, de a helyzetkihasználással legalább akkora problémáik vannak, mint a City-nek a helyzetbe kerüléssel.

77
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Demichelis (Manchester City), Götzét kaszálta el.

76
    Müller helyett Robban a Bayernben.

74
    Dzeko helyett Agüero a pályán.

71
    Rafinha lő 20 méterről, Hartról kijön, Müller ismétlését védi bravúrral a kapus, de már lesen volt a világbajnok támadó.

65
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Clichy (Manchester City), Rafinhát buktatta a Bayern térfelén.

60
    Egy beívelt labdát tol ki Hart, Bernat íveli vissza a labdát kapura éles szögből, fogja az angol kapus.

59
    A Bayern támad többet továbbra is, ahogy az első félidőben is,

58
    Nasri helyett Milner a pályán.

52
    Lahm lövése 25 méterről: kevéssel talál a jobb alsó mellé.

Élvezetes a mérkőzés, a Bayern támadott többet, ők dolgozták ki a veszélyesebb helyzeteket, de valamennyit kihagyták, igaz Hart is jól védett. Egy-két ígéretes lehetősége a Man Citynek is volt, de nem jutottak közel a gólszerzéshez.

Óvatosan játszanak a csapatok, szinte mindig felállt védelem ellen kell akciót vezetniük a támadóknak, ez egyelőre a Bayernnek áll jobban, érdekes második félidő vár ránk.

45
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kompany (Manchester City).

40
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Dzeko (Manchester City), Götzét szereli, talán szabályosan, de ő is esik egy nagyot.

40
    Nasri szögletét Sagna csúsztatja meg a rövid saroknál, Neuer véd nagyot!

37
    A sokadik nagy helyzet marad ki a Bayerntől, vagy érik a góljuk, vagy a futball örök törvénye érvényesül és betalál a Man City...

36
    Alaba ugratja ki a balösszekötő helyén Lewandowskit, a lengyel éles szögből csak az oldalhálóba tuja lőni a labdát!

32
    Müller teszi le lövésre Alabának a labdát, 14 méterről tüzel az osztrák, Hart véd ismét nagyot!

28
    Nem rossz a játék, de labdavesztés után mindkét csapat visszazár a saját térfelére, óvatosan játszanak.

23
    A félidő felénél járunk, voltak helyzetek mindkét oldalon, de a Bayern közelebb állt a gólszerzéshez.

22
    A túloldalon Dzeko teker centikkel a jobb sarok mellé a 16-os vonaláról!

21
    Ismét Hart bravúrja! Götze lő közelről, de az angol kapus félelmetes reflexmozdulattal ment a kapu előtt!

20
    Bernat beadását Müller fejeli 7 méterről kapura, Hart bvéd bravúrral!

16
    Most a pálya közepén zajlik az eseménytelen játék, nincsenek helyzetek.

13
    David Silva ugratja ki Dzekót a balösszekötő helyén, éles szögből el is lövi a támadó, Neuer véd a rövid sarok előtt.

1
    Az első percben mekkora helyzet! Lewndowski perdít Müller elé, aki átveszi a labdát a kaputól 10 méterre, elhúzza Hart mellet is, de csak az oldalhálóba tudja továbbítani!

Gólok: 89. Boateng

Lapok:   40. Dzeko (MAC), 45. Kompany (MAC), 65. Clichy (MAC), 77. Demichelis (MAC)

Bayern München: Neuer – Rafinha (84' Pizarro), Boateng, Benatia (85' Dante), Bernat – Lahm, Alonso, Alaba – Müller (76' Robben), Lewandowski, Götze

Cserék: Reina – Dante, Hojbjerg, Pizarro, Robben, Rode, Shaqiri

Vezetőedző: Pep Guardiola

Manchester City: Hart – Sagna, Kompany, Demichelis, Clichy – Navas (88' Kolarov), Touré, Fernandinho, Nasri (58' Milner) – Silva – Dzeko (74' Agüero)

Cserék: Caballero – Agüero, Boyata, Kolarov, Lampard, Mangala, Milner

Vezetőedző: Manuel Pellegrini

Játékvezetők: Alberto Undiano Mallenco – Roberto Díaz Pérez del Palomar, Juan Yuste. Brankovi – Pau Cebrian Devis (spanyolok)