PLER-Budapest – Gyöngyös 27:30 (vége) | Orosháza – Cegléd 32:28 (vége)
27:30 (16:15)
B.Braun Gyöngyös KK
szerda 17.09.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

59
    Tóth Ádám kapott két perces büntetést, öt az öt ellen támadhat a PLER-Budapest. (26:30) (26:30)

59
    A PLER-Budapest időt kért. (26:30) (26:30)

57
    Mikita kapott két perces büntetést, nagyon nehéz helyzetben a hazaiak. (26:29) (26:29)

57
    A Gyöngyös időt kért. (26:29) (26:29)

56
    BAKOS dobhatta ismét a Gyöngyös büntetőjét, higgadta tette a jobb sarokba. (24:29) (24:29)

54
    BAKOS vállalta el a vendégek hétméteresét, Kránitznak nem volt ellenszere. (24:28) (24:28)

46
    Bak dobhatta a hazaiak büntetőjét, kihagyta. A Gyöngyös támadhat. (20:23) (20:23)

43
    A Gyöngyös időt kért. (19:21) (19:21)

40
    Leimeter kapott két perce büntetést, emberelőnyben támadhat a Gyöngyös. (16:20) (16:20)

36
    A PLER-Budapest időt kért. (16:19) (16:19)

30
    A hazaiak kivédekezték az akciót, ugyanakkor AUTH is kapott két percet. (15:15) (15:15)

29
    Iváncsik kapott két perces büntetést, emberhátrányban támadhat a Gyöngyös. (15:15) (15:15)

27
    A vendégek büntetőjét BAKOS vállalta el, ezúttal sem hibázta el a lehetőséget. (13:14) (13:14)

18
    A PLER-Budapest időt kért. (11:9) (11:9)

15
    Hudák lábbal védte Vadkerti büntetőjét, marad az egygólos hazai vezetés. (10:9) (10:9)

15
    Sándor kapott másodszor két perces büntetést, emberelőnyben kézilabdázhat a PLER. (10:9) (10:9)

14
    Az egykori PLER-es BAKOS dobta a vendégek büntetőjét, a bal sarokba bikázta be. (10:9) (10:9)

12
    Czina kapott két percet, emberhátrányban támadhat a Gyöngyös. (9:7) (9:7)

12
    VADKERI vállalta el a hazaiak büntetőjét, nem hibázta el a lehetőséget. (9:7) (9:7)

9
    A Gyöngyös időt kért. (7:4) (7:4)

8
    VADKERTI vállalta el a fővárosiak hétméteresét, okosan pattintott Tamási kapujába. (6:4) (6:4)

6
    Leimeter volt szabálytalan, két perces büntetést kapott. (4:3) (4:3)

3
    Sándor rántotta le ellenfelét, két perces büntetést kapott, emberelőnyben játszhat a PLER-Budapest. (1:1) (1:1)

2
    BAKOS vállalta el a vendégek hétméteresét, könnyedén pattintott a bal sarokba. (0:1) (0:1)

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Tóth M., Kránitz (kapusok) – Bak, Kemény, Gyene, Kocsi, Tóth P., Leimeter, Vadkerti, Laurencz, Stranigg, Rédai, Auth, Bohács, Sinkovits, Mikita
    B.Braun Gyöngyös KK: Hudák, Tamási (kapusok) – Sándor, Iváncsik, Czina, Bakos, Varsandán, Tóth Á., Munkácsi, Hajdu, Nagy, Debreczeni, Marczinkó, Szalafai, Simon, Koncz

Játékvezetők: Andorka, Hucker