Qarabag – AS Saint-Étienne 0:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Villarreal 1:1 (vége) | Apollon Limassol – Zürich 3:2 (vége)
Club Brugge KV – Torino FC 0:0 (vége) | FC København – HJK 2:0 (vége) | Partizan Bělehrad – Tottenham Hotspur 0:0 (vége)
Besiktas JK – Asteras 1:1 (vége) | Salzburg – Celtic Glasgow 2:2 (vége) | Din. Zagreb – AFC Astra Giurgiu 5:1 (vége)
PSV Eindhoven – Estoril 1:0 (vége) | Panathinaikos FC – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Internazionale 0:1 (vége)
Standard Liège – Rijeka 2:0 (vége) | Sevilla – Feyenoord Rotterdam 2:0 (vége) | Lille OSC – FK Krasznodar 1:1 (vége)
Everton FC – VfL Wolfsburg 4:1 (vége) | BSC Young Boys – SBA 5:0 (vége) | SSC Napoli – AC Sparta Praha 3:1 (vége)
FCSB – Aalborg 6:0 (vége) | Rio Ave FC – Dynamo Kijev 0:3 (vége) | PAOK – Dinamo Minszk 6:1 (vége)
ACF Fiorentina – En Avant Guingamp 3:0 (vége) | Metalist Harkov – Trabzonspor 1:2 (vége) | Legia – KSC Lokeren 1:0 (vége)
Standard Liège
2:0 (0:0)
HNK Rijeka
csütörtök 18.09.2014, 21:05 • Stade Maurice Dufrasne, Liège • Európa liga

Jóval aktívabban kezdte a mérkőzés első félidejét a Rijeka, több helyzetet is kialakított, a Liege inkább csak védekezett. Nem esett gól. A második félidőre egy más felfogású belga csapat érkezett ki, jóval többet támadtak és meg is lett az eredménye.

Először Ciman, majd a csereember, Vinicius talált a kapuba, ezzel eldöntve a találkozót. Az iramra nem lehet igazán panasz, a helyzetek számát tekintve lehet némi hiányérzetünk.

Standard Liege – HNK Rijeka: 2-0!
    ---- (23:01:10)

90+4

90+4
    Ha az előző helyzet beakadt volna, még maradtak volna izgalmak, így viszont már csak egy perc hátra és maradt a két gólos előny.

90+3
    Ivancic teljesen tisztán lőhetett 8 méterről, középről egy bal oldali beadás után, de kicsit eltörte a labdát, pár centivel mellé pattogott! Nagy helyzet volt!

90+2
    Úgy tűnik, a játékvezető nagyon élvezi ezt a meccset, erre a félidőre is meglepően sokat, 4 percet tesz rá. Összeadva majdnem 100 perces lesz a mérkőzés.

90+1
    A Rijeka játékosok nem bírnak most magukkal. Ivancic is sárgát kap egy durva fault miatt.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk, két gólos a Liege előnye, nem valószínű, hogy bármi fordulat lenne még a meccsen.

89
    Leovac egy sikertelen csel után törlesztett, sárga lap.

89
    Az imént még negatív hős Vinicius egy csapásra pozitív hős lett.
    VINICIUS - 2:0

88
    A Liège gólt szerzett!
    Újabb fejesgól! Egy bal oldali beadás tökéletesen megtalálta középen, 10 méteren VINICIUS ARAUJOT, aki kiválóan fejelt a hosszú felsőbe! 2-0! Eldőlt!

88
    Vesovic kapott keresztlabdát a bal oldalon, tudott is fejelni, de erőt már nem tudott bele adni, Kawashima könnyen kapta le a levegőből.

87
    Vinicius pályafutása egyik leggyorsabb sárga lapját kapta meg az imént, ez nem túl acélos bemutatkozás.

86
    Mindkét csapat kihasználta utolsó cserelehetőségét is, a Liege tartja egy gólos előnyét.

85
    Vinicius Araujo váltja Louist. Ez a mérkőzés utolsó cseréje.

85
    Messzire kifutott Vargic a kapujából és 18 méteren el tudta vinni még éppen Louis orra elől a labdát.

84
    Vesovic kapta lesen a bal oldalon, így hiába talált a hálóba, nincs egyenlítés! Ez figyelmeztető jel a belgák számára.