6 3 6
Jason Kubler
1
4 6 4
csütörtök 18.09.2014, 10:44 • Court 13, Nagyszombat • Arimex Challenger Trophy - Nagyszombat (salak)

Rendesen játszott az idegrendszerünkkel ma Fucsovics Marci, az első szettben is leadta a dupla brékelőnyét, hogy végül az utolsó pillanatban újra elvegye ellenfele adogatását és hozza a szettet, és a döntő játszmában is ugyanezt játszotta el, ott is egyenlített Kubler, majd utána Marci újra megrázta magát és két nyert gémmel megnyerte a mérkőzést is.

Sokat hibázott Fucsovics, a szervái is nagyon ingadoztak, csak 59%-ban ütötte be az első szerváját, egy ász mellett hat kettős hibát is termelt. Szerencsére az első és a harmadik szett végén jól koncentrált, így meglett a továbbjutás.

Fucsovics Márton – Jason Kubler: 2-1!
    6:4, 3:6, 6:4!
    ---- (12:39:53)

Fucsovics Márton végül óriási harc árán, közel 110 perc után legyőzi az ausztrál Jason Kublert három játszmában és továbbjut a nagyszombati tenisztorna harmadik fordulójába!

Mérkőzés vége

6:4
    Szett győztese Fucsovics.

40-30
    Még mindig van egy meccslabda, ezt muszáj lenne hozni!

40-30
    Labdamenet győztese Kubler.

40-15
    A legjobbkor szerzett újra brékelőnyt Fucsovics, így most az adogatásánál két mérkőzéslabdához jut!