6 3 6
Jason Kubler
1
4 6 4
csütörtök 18.09.2014, 10:44 • Court 13, Nagyszombat • Arimex Challenger Trophy - Nagyszombat (salak)

Fucsovics Márton végül óriási harc árán, közel 110 perc után legyőzi az ausztrál Jason Kublert három játszmában és továbbjut a nagyszombati tenisztorna harmadik fordulójába!

6:4
    Szett győztese Fucsovics.

40-15
    A legjobbkor szerzett újra brékelőnyt Fucsovics, így most az adogatásánál két mérkőzéslabdához jut!

15-0
    Labdamenet győztese Fucsovics.

A-40
    Újra bréklabda!

40-30
    Bréklabdához jut Fucsovics! Fontos labdamenet jön!

4:4
    Annyi lett a dupla brékelőny, 4:4-nél már utolérte Marcit ellenfele, innentől teljesen nyílt a csata, de sajnos úgy tűnik, Kubler van lendületben.

40-A
    Lehet, hogy elkiabáltam, bréklabdához jut Jason Kubler.

4:3
    Semmire hozza a szerváját Jason Kubler is, 4:3-ra felzárkózik. Marcinak a saját adogatásait kell mindig megvédenie és akkor megvan a győzelem.

4:2
    Semmire hozta a szerváját Márton, 4:2-re ismét két gém különbséggel vezet.

3:2
    Simán hozza az adogatását Kubler. 3:2! Nemrég még dupla brékelőnyben volt Fucsovics, most megint kicsit rezeg a léc, de egy brékelőny még megvan.

3:1
    Az egyik brékelőnyt visszaveszi Kubler sajnos, 3:1-re zárkózik!

30-40
    Bréklabda az ausztrál fiúnak!

3:0
    Dupla brékelőnybe került Fucsovics Márton, 3:0! Innen már illene hozni a mérkőzést!

40-15
    Két bréklabda ismét Fucsovicsnak, ez nagyon komoly előny lehetne a dupla brékelőny!

2:0
    Kiválóan kezdi a harmadik szettet Fucsovics Márton, 2:0 a magyar fiú javára!

1:0
    Sikerült, megvan a brékelőny, 1:0 Marci javára!

A-40
    Bréklabdához jut Fucsovics hosszú idő után újra!

0:0
    Jason Kubler könnyedén nyerte a második szettet (3:6), kiegyenlít, döntő játszmára kényszerül Fucsovics Marci. Reméljük kiharcolja a továbbjutást, mert az utóbbi fél órában jóval meggyőzőbbnek tűnt az ausztrál fiú.

3:6
    Szett győztese Kubler.

15-40
    Két bréklabdához jut Jason Kubler, ez egyben két játszmalabdát is jelent.

3:5
    A második szett megnyerésének küszöbére került ezzel Jason Kubler, 3:5, továbbra is stabilan adogat.

3:4
    3:4, ismét felzárkózik Fucsovics, de a brékhátrány változatlanul megvan.

2:4
    Az előzőhöz képest meglepően könnyen hozta a szerváját az ausztrál fiú. 2:4!

2:3
    Szépít Fucsovics, 2:3! De még megvan a brékhátrány.

1:3
    Sajnos megszilárdította brékelőnyét Jason Kubler, 1:3!

1:2
    Jason Kubler brékelőnybe kerül, elvette Fucsovics adogatását. 1:2!

30-40
    Bréklabdához jut Jason Kubler.

1:1
    Simán nyerte a szerváját Jason Kubler, egyenlít. 1:1!

1:0
    Könnyedén megvan a vezetés, úgy tűnik, az adogatás újra összeállt Marcinak. 1:0!

0:0
    Igencsak hektikus első szettet sikerült hoznia Fucsovics Mártonnak, a legjobb pillanatban sikerült harmadszor brékelnie, 6:4-re megvan az első játszma!

6:4

40-15
    Két bréklabdához jut Fucsovics, ez egyben két játszmalabdát is jelent neki!

5:4
    Fucsovics visszafordította semmi harmincról a maga javára, így 5:4-re ő vezet újra. Az ausztrál fiúnak a szettben maradásért kell adogatnia.

4:4
    Egyenlít Jason Kubler. 4:4!

4:3
    Két elvesztett adogatójáték után ez most sima volt végre. Csak tartson ki a lendület. 4:3!

3:3
    Könnyedén kiegyenlített Kubler. 3:3!

3:2
    Megint semmire adja oda a szerváját Fucsovics, ezzel újra elveszik a kiharcolt brékelőny. 3:2!

0-40
    Bréklabdához jut Jason Kubler ismét. Zsinórban 7 elvesztett adogatópontnál jár már Marci.

3:1
    Második szervára kényszerült Kubler, Marci pedig élt a lehetőséggel és értékesítette a bréklabdát. 3:1, ismét megvan a brékelőny a magyar fiúnak!

40-30
    Bréklabdához jut Fucsovics Márton. Javíthatja az előző hibáját.

2:1
    A csodás kezdés után váratlanul könnyen odaadta Fucsovics az adogatását, így elveszett a brékelőny, ráadásul 0-ra vesztette el a szerváját. 2:1!

0-40
    Három bréklabdához jut Kubler.

2:0
    Reméljük sokáig kitart Fucsovics lendülete, azonnal brékelni is tudott! 2:0-ra vezet brékelőnnyel úgy, hogy az ausztrál fiú még labdamenetet sem tudott nyerni!

40-0
    Álomszerű kezdés, három bréklabdához jut Marci, nagyon gyorsan brékelőnybe kerülhet.

1:0
    Semmire nyerte az adogatását Fucsovics Márton, ezzel 1:0-s vezetésre tesz szert. Külön jó jel, hogy a négy szervájából háromszor bejött az első adogatás.

Ország: Magyarország
    Születési idő: 08.02.1992
    Kor: 32 év
    tart: jobbkezes
    Magasság: 188 cm
    Súly: 80 kg

Ország: Ausztrália
    Születési idő: 19.05.1993