La Coruňa – Real Madrid 2:8 (vége) | Athletic Bilbao – Granada 0:1 (vége) | Atlético Madrid – Real Club Celta de Vigo 2:2 (vége)
RCD Espanyol – Málaga CF 2:2 (vége)
Athletic Bilbao
0:1 (0:1)
Granada CF
szombat 20.09.2014, 18:00 • San Mamés, Bilbao • Primera División

Az első félidőben egy hatalmas hibát követően Córdoba szerzett vezetést a vendégeknek. A második félidőre egy teljesen másik Bilbao jött ki a pályára, végig támadták a második félidőt, de nagyszerűen védekezett a Granada, nem kaptak gólt.

Köszönjük figyelmüket, további szépe estét! (19:52:58)

90+4
    Vendég bedobás.

90+3
    Görcsöt kapott Succes.

90+1
    Újabb hazai szöglet, ez most nem veszélyes. Kirúgás.

90
    Négy percet hosszabbít a bíró.

90
    Hát ez nem sokon múlott... Centikkel ment fölé Aduriz fejese.

89
    Bilbao szöglet jöhet.

88
    Egyre jobban kapkodnak a hazaiak.

87
    Iturrastét rúgta fel Yuste, ez is sárga.

86
    Aduriz kap sárga lapot túlzott reklamálásért.

85
    Felszabadítanak a védők Bazelnziaga beadása után.

80
    Nagyon akarnak a hazaiak, de továbbra sem sikerül igazán feltörni a Granada védelmét.

78
    Susaeta le, Ferndandez be.

Kristóf Csanádi

Gólok: 40. Córdoba

Lapok:   38. Iraola (ATB), 86. Aduriz (ATB) – 48. Nyom (GRN), 56. Rochina (GRN), 62. Foulquier (GRN), 87. Yuste (GRN)

Athletic Bilbao: Iraizoz – Iraola, Etxeita, José, Balenziaga – Iturraspe, Morán (M. Rico) – Susaeta, López (Viguera, 46.), Muniain – Aduriz.
    Cserék: de Marcos, Etxabarria, Fernandez, Gurpegi, Herrein (kapus), Rico, Viguera, Isaac.

Granada CF: Roberto – Foulquier, Murillo, Babin, Nyom – Piti (Carlos, 66.), Yuste, F. Rico, Rochina (Eddy, 62.) – Córdoba (Marquez, 73.), Succes.
    Cserék: Carlos, Eddy, Iturra, Mainz, Marquez, Olazabal (kapus), Ortuno.