0:3 (0:2)
Valencia CF
hétfő 22.09.2014, 20:45 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Primera División

Tehát a végeredmény Getafe 0:3 Valencia.

A mérkőzés vegyes képet mutatott. Az első félidő 30. percéig mindkét csapat próbált támadásokat vezetni, lendületes játék volt, de a Getafe hibáit kihasználták a vendégek. Az első félidő végén egyre több lett a durva fault, és a játékmegszakítás.

A második félidőben kicsit változott a játék képe, hiszen a Valencia teljesen érthetően visszaállt, és kontrákra rendezkedett be. Ennek köszönhetően fölénybe került a Getafe, de a 3. vendég találat után elment a maradék kedvük is. A meccs végén újra a keménységé volt a főszerep.

Mindent egybevéve, a jobb csapat simán nyert, és ezzel értékes 3 ponttal utazhatnak haza.

Köszönjük a figyelmet! (22:40:54)

85
    Piatti helyén Orban folytatja a hátralévő pár percben.

81
    Diawara is lapot kap miután fejbe rúgja az ellenfelet.

73
    Rodrigo a gólja után kiállíttatja magát egy szabálytalanságot követően.
    RODRIGO - 0:3

73
    A Valencia gólt szerzett!

RODRIGO MORENO gólt szerzett!! A bünetőt magabiztosan a bal alsóba lőtte, és bár Guaita érezte az irányt, nem tudott védeni. 0:3
    Feghouli

71
    A játékvezető büntetőt ítélt a Valenciának! Feghouli esett el.

58
    Valera is besárgul a csúnya szabálytalanságot követően.

57
    Sammir helyén Diawara.

Tehát a félidő végén 0:2 az állás.

A mérkőzés első 30 perce nagyon lendületes és szép játékot hozott. A Getafe nem igazán kerültek helyzetbe, csak átlövésekkel tudtak veszélyeztetni eddig, védelmük viszont nagyon instabil, és ezt ki is használta a Valencia, hiszen mindkét gól eladott labda után született. A gólok egyébként nagyon szépek voltak, látszólag begyakorolta figura eredményei.

A 30. perc után sajnos kevesebb volt a szépség a pályán, és inkább két harcos csapatot láthattunk. Rengeteg volt a csúnya szabálytalanság, kicsit ki is esett a meccs a játékvezető kezéből. Reméljük ez nem így fog folytatódni, és inkább az első fél óra játékával térnek vissza a csapatok.

45
    Hinestroza is sárgát kap. Ez is nagyon csúnya volt.

43
    Rodriguez is besárgul. Kellett a fault, mert 4 támadó indult a két védő ellen.

38
    Rodrigo kapott sárgát.
    Lafita

22
    Lafita egy szép csel után lőtt jól a bal alsó felé, de a vendégek kapusa résen volt, és szögletre ütötte!!
    André GOMES - 0:2

20

ANDRÉ GOMES góljával növeli előnyét a Valencia!!! Rodrigo szerzett labdát, majd GOMES egy kényszerítő után került ziccerben, amit gond nélkül a jobb alsóba lőtt! 0:2

18
    Naldo kap sárga lapot a kezezés után! Vendég szabad jöhet 25 méterről.

12
    Lafita lőtt 18 méterről, de Alves védeni tudott.

10
    Jól jött a valenciai beadás, középen egy védő ért bele, és majdnem a saját kapujába talált. Guaita azonban résen volt.
    Paco ALCACER - 0:1

7

PACO ALCACER góljával vezet a Valencia!!!! Labdát vesztett a Getafe, majd szépen indította Rodrigo a kiugró ALCACERT, aki becsúszva, a védőjét megelőzve a hosszú alsóba talált! 0:1

Getafe CF: Guaita (K) – Escudero, Alexis, Naldo, Valera – Rodriguez, Sammir – Hinestroza, Sarabia, Castro – Lafita
    Cserék: Lopez (K) , Velazquez, Herrero, Lago, Vazquez, Lacen, Arroyo

Valencia CF: Carreira (K) – Gaya, Otamendi, Vezo, Barragan – Gomes, Fuego, Parejo – Piatti, Alcacer, Rodrigo
    Cserék: Rodriguez (K), Filipe, Mustafi, Gil, Feghouli, Orban, Cancelo.

A spanyol bajnokság 4. fordulójának záró mérkőzésén a Getafe fogadja a Valencia csapatát.

A hazaiak a tabella 16. helyén állnak. Eddig kikaptak a idegenben a Celta Vigo és a Sevilla ellen, otthon viszont 1:0-ra legyőzték az Almeirát. Sérültje nincs a csapatnak, tehát a teljes keret rendelkezésre áll.

A Valencia a tabella 5. helyén áll, két magabiztos győzelem mellé (Espanyol, Malaga) egy Sevilla elleni döntetlen csúszott be. A csapat szinte teljes, egyedül Negredo sérült, de ugye erre számítottak a csapatnál, hiszen sérülten vették meg.

Az előző szezonban a Getafe otthonában nyert 1:0-ra a Valencia. Valenciában azonban meglepetésre a Getafe nyert 3:1-re.