27:27 (17:13)
MTK-Budapest
kedd 23.09.2014, 19:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Női kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:27:51)

Megszerezte első pontját a szegedi és a fővárosi gárda is az idei szezonban, mégis az újonc hazaiak lehetnek roppant csalódottak, hiszen szinte végig ők vezettek. Az első félidő végén négygólos előnyük a második játékrész elején tovább nőtt, a 40. percben már hét góllal vezettek. Azonban nyolc percen át nem tudtak ezután betalálni, a rutinosabb MTK pedig szívósan dolgozta le a hátrányát egészen döntetlenig. Sőt, az utolsó percekben kétszer is a győzelemért támadhattak a fővárosiak, ennek ellenére összességében igazságosabb lett volna a hazai siker.

60
    Mérkőzés vége. (27:27)

60
    Wolfra játszották volna ki a figurát a vendégek a szabaddobásból, de közbeszólt a duda. (27:27) (27:27)

60
    Gulyást küldik ki "két percre" két másodperccel a vége előtt. (27:27) (27:27)

60
    28 másodperccel a vége előtt döntetlennél az MTK támadhat... (27:27) (27:27)

60
    Vendég időkérés. (27:27) (27:27)

60
    Mistric sáncolt átlövése után az MTK könnyen lehet, hogy a győzelemért támadhat. (27:27) (27:27)

60
    Dajka lövését sáncolják, de a hazaiaké marad a labda. (27:27) (27:27)

59
    Az MTK egyszer sem vezetett a meccsen, az imént mégis közel volt ehhez. Most a hazaiak támadhatnak, hogy visszavegyék az előnyt, így érthető az időkérés e feszült pillanatokban. (27:27) (27:27)

59
    Hazai időkérés. (27:27) (27:27)

58
    Khouildi passzát Wolf csavarja középről a bal sarok mellé. (27:27) (27:27)

58
    Khouildi harcol ki középen szabaddobást. (27:27) (27:27)

57
    Zsilák ejt a jobb szélről, de Blazek ezt is védi! (27:27) (27:27)

57
    Mistric sáncolt átlövése után a leindítás végén a balról betörő SZÁDVÁRI lövi be a ziccert. (27:27) (27:27)

56
    Gyors vendégválasz, WOLF közbelövése védhetetlen. (27:26) (27:26)

56
    Dajka kapufája után eladják a megszerzett labdát a vendégek, BARJÁN pedig jobbról betörve talál a hálóba. (27:25) (27:25)