RCD Espanyol – Getafe CF 2:0 (vége) | Valencia – Cordoba 3:0 (vége)
RCD Espanyol
2:0 (0:0)
Getafe CF
csütörtök 25.09.2014, 20:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

Egy felejthető mérkőzés végén végül a hazaiak örülhetnek, a bajnokságban először tudtak nyerni. Az első félidőben álmosító játék folyt a pályán, a második játékrész némileg pörgősebbre sikeredett. A 65. percben az Espanyol szerzett vezetést, ezt követően a Getafe próbálkozott az egyenlítésért, majd a 82. percben Stuani egy kapu előtti kavarodás után végképp eldöntötte a mérkőzést.
    Köszönöm a figyelmet! (21:50:29)

90+3

90+3
    Hazai bedobás után a középpályán folyt a játék, a játékvezető pedig lefújta a találkozót.

90+1
    A Getafe ívelhetett be szabadrúgást a hazaiak tizenhatosára, a védők könnyedén kivágták a labdát.

90
    Három perc lesz a ráadás.

90
    Álex jött be a lecserélt Garcia helyett.

89
    A vendégek játszották be a labdát az Espanyol tizenhatosára, lövésig nem jutottak. Kirúgás következhet.

88
    A Getafe járatja a labdát, de talán ők is tudják, hogy ez a mai hajó már elúszott számukra.

87
    A hazaik végeztek el szabadrúgást a középpályáról, nem jutottak messzire, már a Getafe támadhat.

86
    Casilla vágott előre egy szabadrúgást, a labda hosszú, kirúgással jöhet a Getafe.

85
    Az Espanyol már az idővel is bőven játszik, a hazaiak lassítják a játékot.

84
    Stuani volt szabálytalan, a vendégek végezhetnek el szabadrúgást.
    Christian STUANI - 2:0

82
    Az Espanyol gólt szerzett!
    A hazaiak növelni tudták előnyüket, ezzel nagy lépést tettek a három pont megszerzéséért. Jobbról tették középre a labdát, az ötösön a vendégvédők nem tudtak felszabadítani, végül egy kipattanót CHRISTIAN STUANI pofozott a kapuba.

81
    Michel kapott sárga lapot buktatásért.

80
    Megy előre a Getafe az egyenlítésért, a hazaiak azonban magabiztosak hátul.

79
    Michel végezhetett el szögletet, nem jelentett veszélyt, de a vendégek maradtak támadásban.

77
    Próbálkozik ugyan a Getafe, de a hazaiak fegyelmezett védelme mögé nem igazán sikerül bejátszani a labdát.

Gólok: 65. Garcia, 82. Stuani

Lapok:   61. Alvarez (ESB) – 74. Arroyo (GET), 81. Michel (GET)

RCD Espanyol: Casilla – V. Álvarez (62. Fuentes), J. López, Colotto, Álvaro González – Sevilla, Canas – V. Sánchez, Alfonso, Caicedo (55. Stuani) – S. García (90. Álex)
    Cserék: Pau – Mattioni, R. Rodríguez, Fuentes, Álex, Stuani

Getafe CF: Guaita – Alexis, Lago (75. Escudero), Naldo, Arroyo – Lafita (73. Diawara), Sarabia – D. Castro (65. Sammir), J. Rodríguez, Míchel – Yoda
    Cserék: Codina – Valázques, Escudero, Sammir, Diawara, López

Játékvezetők: Fernandéz – Cabanero, Canelo