Sherazad Reix
2
6 6
csütörtök 25.09.2014, 13:57 • Court Central, Algír • Ben Aknoun - 2014 (salak)

Már a mérkőzés elején látszott, hogy nem sok esélye van Totkának, először brékelőnybe, majd dupla brékelőnybe került Reix, végül az első játszmát játékveszteség nélkül húzta be a francia lány.

A második játszma három magyar bréklabdával kezdődött, de mindet elpuskázta Naomi, meg is fordította a játékot Reix és végül itt is 5:0-ra elhúzott. Ugyan itt még hárította a meccslabdákat Totka és sikerült megnyernie a becsületgémet, de utána a francia lány gyorsan lerendezte a továbbjutás kérdését és 6:1-re a második szettet is hozta.

Totka Naomi – Sherazad Reix: 0-2!
    0:6, 1:6!
    ---- (15:26:01)

Sherazad Reix az algériai tenisztorna elődöntőjébe jut, két nagyon sima szettben tud győzni, Totka Naomi nagyon gyorsan, alig 70 perc után esik ki. Sokkal jobb volt a francia lány ma.