Ferencváros – Debrecen 32:17 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Ipress Center-Vác 27:20 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
32:17 (14:7)
DVSC - TVP AQUATICUM
péntek 26.09.2014, 18:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

58
    Cifra harcolt ki büntetőt, Faluvégi vállalta el a büntetőt, de ezt is védte Horváth-Pásztor. A hazaiak mindenáron gólt akartak lövetni a fiatalokkal, egyelőre nem sikerült. (31:16) (31:16)

56
    Cifrát bántották beállóban, Tóth büntetőjét azonban védte Horváth-Pásztor. (30:16) (30:16)

54
    Bohus-Karnik ütötte meg Tomorit, két perc a büntetése. (28:16) (28:16)

44
    Lukács is kiment két percre, egyenlő létszám a pályán. (25:14) (25:14)

43
    Siska kapott két perces büntetést, a vendégek támadhatnak emberhátrányban. (25:13) (25:13)

40
    A Debrecen időt kért. (22:12) (22:12)

35
    Szucsánszki harcolta ki, PENA erőből dobta a büntetőt, Horváth-Pásztor csak beleérni tudott. (15:9) (15:9)

27
    A Ferencváros időt kért. (12:6) (12:6)

24
    Vérten kapott két perces büntetést, emberhátrányban a zöld-fehérek. (12:6) (12:6)

21
    Karnik kapott két perces büntetést, emberhátrányban támadhat a Debrecen. (11:5) (11:5)

17
    Szucsánszki nem kímélte ellenfelét, sárga lapot kapott. (9:3) (9:3)

15
    Tomori kapja a találkozó első kiállítását, emberelőnyben támadhat a Debrecen. (8:3) (8:3)

13
    Karnik is besárgult túlzott keménységért. (8:2) (8:2)

12
    Siska kapott sárga lapot. (7:2) (7:2)

11
    A Debrecen időt kért. (6:2) (6:2)

7
    Rédei-Soós harcolta ki, PENA biztos kézzel értekesítette a büntetőt. (3:1) (3:1)

6
    Szilágyi bántotta Rédei-Soós, sárga lap a "jutalma" (2:1) (2:1)

4
    Kovacsicz védekezett túlságosan keményen, sárga lapot kapott. (2:1) (2:1)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Tomasevic (kapusok) – Cifra, Szarka, Vérten, Tóth, Szucsánszki, Mészáros, Steinbach, Kovacsicz, Rédei-Soós, Lukács, Tomori, Pena, Faluvégi, Szamoránsky
    DVSC - TVP AQUATICUM: Horváth-Pásztor, Makai (kapusok) – Bohus-Karnik, Szilágyi, Varsányi, Vörös, Bárány, Sopronyi, Slakta, Kelemen, Siska, Som, Klikovac, Kiss, Karnik, Kudor

Játékvezetők: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki