Győr – Mosonmagyaróvári KCSE 39:20 (vége) | Érd – Fehérvár 21:21 (vége)
Érd
21:21 (9:10)
Fehérvár KC
szombat 27.09.2014, 18:00 • Érd Áréna, Érd • Női kézilabda NB1

Egy végletekig kiélezett mérkőzésen született igazságos döntetlen. Nagyon izgalmas mérkőzés volt, melynek végén 24 másodperce lett volna az Érdnek megszerezni a győzelmet, de ez nem sikerült, így mindkét csapat 1-1 pontot gyűjtött.
    Köszönöm a figyelmet! (19:32:17)

60
    Mérkőzés vége. (21:21)

60
    Signate belelőtte a falba! (21:21) (21:21)

60
    Kovács Anna átlövése mellé ment, de a labda marad az Érdnél. Időn túli szabaddobás. (21:21) (21:21)

60
    Időt kért az Érd! 24 másodperc van hátra a mérkőzésből. (21:21) (21:21)

60
    TANJA BOGOSAVLJEVIC átlövése után megint egyenlő. (21:21) (21:21)

60
    Becséri hibázott lövést, majd KATARINA KRPEZ találatával már az Érd vezet. (21:20) (21:20)

59
    KOVÁCS ANNA átlövés valami csoda folytán jutott át Kiss Éva testén. (20:20) (20:20)

58
    Hajduch átlövése most kapu fölé ment. (19:20) (19:20)

58
    A másik oldalon Nagy Éva fogott egy átlövést. (19:20) (19:20)

57
    Hajduch átlövését védte lábbal Janurik Kinga. (19:20) (19:20)

57
    Időt kért a Fehérvár! (19:20) (19:20)

57
    Szekeres Klára mehet ki újra két percre. (19:20) (19:20)

56
    Krpez átlövését védte Kiss Éva. (19:20) (19:20)

55
    Két kihagyott Krpez büntető után PÁLOS-BOGNÁR BARBARA talált be büntetőből. (19:20) (19:20)

54
    CSÁKI VIKTÓRIA ment be szélről és talált a kapuba. (18:20) (18:20)

54
    Szekeres Klára kapott két percet a falban. (18:19) (18:19)

53
    MARIANA SIGNATE egy lövőcsel után talált Kiss Éva kapujába. (18:19) (18:19)

53
    Támadó hiba a Fehérvárnál. (17:19) (17:19)

52
    A büntetőt Krpez lőtte mellé. (17:19) (17:19)

52
    Schatzl Nadinet rántják vissza a szélen, így büntető. (17:19) (17:19)

51
    Tanja Bogosavljevic ütött Klivinyi arcára, így mehet ki két percre. (17:19) (17:19)

51
    MAYER SZABINA lőtt beállóból gólt és még Kovács Anna is kimegy két percre. (17:19) (17:19)

51
    Pálos-Bognár lövését fogja Kiss Éva. (17:18) (17:18)

50
    Hajduch és Klivinyi fejeltek össze az időkérés előtt. (17:18) (17:18)

50
    Az Érd kért időt! (17:18) (17:18)

50
    Kovács Anna akart betörni, de megfogták. (17:18) (17:18)

49
    CSÁKI VIKTÓRIA szerzett gólt majd maradt a földön, ápolni kell a vendég játékost. (17:18) (17:18)

49
    Nagy Éva újra a vendég kapuban. (17:17) (17:17)

48
    Szekeres vitt végig egy akciót majd lőtt gólt, de a bírók nem adtak meg, visszafújtak egy faultot, a labda az Érdnél. (17:17) (17:17)

48
    Krpez a büntetőt kapufára dobta. (17:17) (17:17)

47
    Sara Vukcevic harcolt ki egy büntetőt. (17:17) (17:17)

46
    TANJA BOGOSAVLJEVIC ejtette át büntetőből Gridnyevát. (17:17) (17:17)

46
    Krpez védekezett belül Becsérivel szemben. (17:16) (17:16)

46
    Időt kért a Fehérvár! (17:16) (17:16)

46
    Hajduch lövését védte Janurik, majd megszerezte a labdát, de szélről nem mert bemenni. (17:16) (17:16)

45
    Klivinyi átlövése a blokkról ment mellé. (17:16) (17:16)

44
    HAJDUCH CSENGE ment be középre és átlövésből szerzett gólt. (17:16) (17:16)

43
    Végletekig kijátszott hazai támadás, a végén szélről KATARINA KRPEZ lőtt gólt. (17:15) (17:15)

42
    Hajduch Csenge átlövését fogta Janurik Kinga. (16:15) (16:15)

41
    HAJDUCH CSENGE kettős emberhátrányban szerzett gólt. (16:15) (16:15)

40
    KATARINA KRPEZ büntetője a felső lécről haladt át éppen hogy a gólvonalon. (16:14) (16:14)

40
    Mayer Szabina volt nagyon durva a levegőben lévő Klivinyivel, így mehet ki két percre és 1:07-ig kettő emberelőny. (15:14) (15:14)

40
    Becséri ment bele ellenfelébe. (15:14) (15:14)

40
    KATARINA KRPEZ lőtte be a büntetőt. (15:14) (15:14)

39
    Kazai ment bele ellenfelébe, a másik oldalon Csáki Viktória megy ki két percre. (14:14) (14:14)

39
    SCHATZL NADINE fejezett be szélről egy támadást gyorsan és eredményesen. (14:14) (14:14)

38
    HAJDUCH CSENGE átlövése ment be a kapuba. (13:14) (13:14)

38
    A megítélt büntetőt KATARINA KRPEZ értékesítette. (13:13) (13:13)

38
    Horváth Bernadett kapott két percet. (12:13) (12:13)

37
    CSÁKI VIKTÓRIA kapta meg beállóban és talált a kapuba. (12:13) (12:13)

36
    Pálos-Bognár átlövése ment kapu fölé, másik oldalon Janurik fogott egy átlövést. (12:12) (12:12)

35
    KAZAI ANITA passzívnál lőtt gólt átlövésből. (12:12) (12:12)

35
    Kapust cserélt a Fehérvár, Savko érkezett a kapuba. (12:11) (12:11)

34
    SCHATZL NADINE ment be megint szélről és talált a kapuba. (12:11) (12:11)

33
    Singate tűnt el a falban, majd MAYER SZABINA kapja meg beállóban és gólt is szerzett. (11:11) (11:11)

33
    Hajduch lövése ment mellé a blokkról. (11:10) (11:10)

32
    KATARINA KRPEZ lőtt gólt büntetőből. (11:10) (11:10)

32
    Mayer szedte össze beállóban, majd lőtt, de Janurik fölé tolta a labdát. (10:10) (10:10)

31
    SCHATZL NADINET sikerült megtalálni szélen, be is ment és nem is hibázott, így egyenlő a mérkőzés. (10:10) (10:10)

31
    Az Érd kezdte a második félidőt. (9:10) (9:10)

31
    Elkezdődött a második félidő. (9:10)

Mindkét fél sokat hibázik, talán vendégoldalon kicsit több a technikai hiba, viszont a mérkőzés elején Kiss Éva kapuja bevehetetlen volt.
    Izgalmas második játékrész várható hiszen csak egy gól a különbség.

30
    Befejeződött az 1. félidő. (9:10)

30
    MARIANA SIGNATE átlövése állítja be a félidei eredményt. (9:10) (9:10)

30
    Bogosavljevic lőtt passzívnál felső lécet. (8:10) (8:10)

29
    Szekeres Klára kapta a mérkőzés utolsó sárga lapját. (8:10) (8:10)

28
    KOVÁCS ANNA verte meg lábon Becsérit és lőtt gólt. (8:10) (8:10)

28
    BECSÉRI KITTI tört be és lőtt gólt. (7:10) (7:10)

27
    Signate találta meg beállóban SARA VUKCEVICET, aki onnan nem is hibázott. (7:9) (7:9)

27
    Lackovicot kellet ápolni, de már lábon a játékos. (6:9) (6:9)

26
    KATARINA KRPEZ ment be szélről harmadik alkalommal és ezt már be is lőtte. (6:9) (6:9)

26
    Kazai ment be szélről, de előtte a kapu előtt keresztbe. (5:9) (5:9)

25
    KOVÁCS ANNA válaszolt gyorsan átlövésből. (5:9) (5:9)

25
    TANJA BOGOSAVLJEVIC ejtett át büntetőből Gridnyevát. (4:9) (4:9)

24
    Pálos-Bognár labdához ért a labda, majd Signaté védekezett belül, így büntető a vendégeknek. (4:8) (4:8)

24
    BECSÉRI KITTI húzta fel a kapu felső részébe a labdát szépen. (4:8) (4:8)

23
    Signate átlövése ment kapu fölé. (4:7) (4:7)

22
    BECSÉRI KITTI átlövése megint gólt eredményezett. (4:7) (4:7)

21
    BECSÉRI KITTI átlövésébe kapott bele Oguntoye, de már csak bevédeni tudta a labdát. (4:6) (4:6)

20
    Rossz passz a vendégeknél, így támad az Érd. (4:5) (4:5)

20
    Időt kért a Fehérvár! (4:5) (4:5)

19
    KOVÁCS ANNA lendületből ment rá a falra és lövésébe beleért Kiss Éva, de védeni nem tudott már. (4:5) (4:5)

19
    Oguntoye Viktória érkezett a hazai kapuba. (3:5) (3:5)

18
    Sara Vukcevic védekezett Mayeren, sárga lapot kapott. (3:5) (3:5)

18
    KOVÁCS ANNA átlövése is a kapuban kötött ki. (3:5) (3:5)

18
    Tanja Bogosavljevic kapott sárga lapot. (2:5) (2:5)

17
    HAJDUCH CSENGE emelkedett a magasba és szerzett gólt. (2:5) (2:5)

17
    Mayert fogták meg hárman beállóban. (2:4) (2:4)

16
    Passzívnál lőtt Signate, de lövése fölé ment. (2:4) (2:4)

15
    MARIANA SIGNATE átlövésével közelít ellenfeléhez az Érd. (2:4) (2:4)

14
    TANJA BOGUSAVLJEVIC átlövése ment be Janurik lábai között. (1:4) (1:4)

14
    Hajduch Csenge taglózta le Pálos-Bognárt a labda a Fehérvárnál, viszont Hajduch sárga lapot kapott. (1:3) (1:3)

13
    Az Érd kért időt! (1:3) (1:3)

13
    Csáki ment be szélről, gólt is lőtt, de a lába lent volt. (1:3) (1:3)

13
    Kisfaludy lőtt beállóból,de védett Kiss Éva. (1:3) (1:3)

12
    Krpez ment be szélről, de Kiss Éva lábbal védett, a labda a hazaiaknál marad. (1:3) (1:3)

11
    KATARINA KRPEZ büntetőből szerzi meg az Érd első gólját. (1:3) (1:3)

11
    Pálos-Bognár harcolt ki hetest. (0:3) (0:3)

10
    Megnyitották a falat TANJA BOGOSAVLJEVIC előtt és átlövése a kapuba került. (0:3) (0:3)

10
    Klivinyni fejezett be gyorsan egy támadást, de ez is mellé ment, lassan 10 perc telt el hazai gól nélkül. (0:2) (0:2)

9
    Szépen kijátszott hazai támadás, a szélről Schatzl ment be, de Kiss Éva megint védett. (0:2) (0:2)

8
    Passzívnál lőtt Hajduch, de fogta Janurik. (0:2) (0:2)

7
    A megítélt büntetőhöz Klivinyi Kinga állt oda, de Kiss Éva ezt is védte. (0:2) (0:2)

7
    Horváth Bernadett kapott két percet, így előnyben a hazaiak. (0:2) (0:2)

6
    Szépen járt a labda a fehérváriaknál, majd KAZAI ANITA kapta a szélen és lőtte ki a hosszú oldalát a kapunak. (0:2) (0:2)

5
    Krpez ment be megint szélről, de Kiss Éva kézzel kitolta. (0:1) (0:1)

5
    Eladott labda a hazaiaknál, a másik oldalon belemenés. (0:1) (0:1)

5
    HAJDUCH CSENGE góljával megszerezte a vezetést a Fehérvár. (0:1) (0:1)

4
    Kovács Anna emelkedett magasba, lőtt, de kapu mellé. (0:0) (0:0)

3
    Signate kapott sárga lapot, közben újabb átlövést fogott Janurik. (0:0) (0:0)

3
    Krpez ment be szélről, de Kiss Éva szépen zárta össze lábait, így védeni tudott. (0:0) (0:0)

2
    Kazai kapta a vendégektől az első sárga lapot. (0:0) (0:0)

2
    Lackovic lőtt, de Janurik védett, a vendég kapuban Kiss Éva. (0:0) (0:0)

1
    Signate fogja meg beállóban Horváthot. (0:0) (0:0)

1
    A Fehérvár kezdte a mérkőzést. (0:0) (0:0)

1

Jelenleg a csapatokat mutatják be a pályán, lassan elkezdődik a mérkőzés.

A csapatok jelenleg a pályán melegítenek.

Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye – Schatzl, Kovács A., Vukcevic, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Pálos-Bognár, Signate, Kostiukova, Krpez, Takács, Mester, Nick.

Fehérvár KC: Kiss É., Savko – Szemenyei, Májer, Hrabovszky, Lackovic, Tanabe, Csáki, Horváth B., Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Mayer, Kazai.

Játékvezetők: Medve Róbert, Nagy László.

Folytatódik a versenyfutás a női kézilabda NB1-ben. Most éppen Érden lesz a forduló egyik rangadója, ahol a hazai Pest megyei csapat fogadja a Fehérvárt.
    Nyár vége óta annyiszor találkozott egymással a két csapat, hogy már lassan akár meg is unhatják egymást. Volt egy felkészülési meccs Fehérváron és volt egy Érden, mindkét helyszínen hazai győzelem született.
    Az Érd háza táján nem volt eseménytelen a hét, hiszen egyik legjobb játékosukkal Triscsuk Krisztinával szerződést bontottak és a válogatott kézilabdázó azóta már lejátszotta első meccsét új csapatában a Dunaújvárosban. Az Érd amúgy sem úgy kezdte a bajnokságot, ahogyan szerették volna ott, hiszen a Szeged és a Mosonmagyaróvár legyőzése mellett Siófokon Debrecenben vereséget szenvedtek, így a tavalyi bronzérmes jelenleg az 50%os mérleggel a hatodik helyen áll. De az sem elhanyagolható, hogy amikor hazai pályán játszottak az idei bajnokságban, akkor nyertek is.
    A vendég Fehérvár pont egy fokkal áll jobban, mint mai ellenfele. Debrecen, Vác és Dunaújváros trió legyőzése mellett Békéscsabán otthagyták a két pontot.
    Nyáron Fehérváron sem voltak eseménytelen napok, hiszen új edző, új játékosok és össze is kellett szokni a csapatnak.
    Izgalmas csata várható a két csapat között, hiszen céljuk egyező a szezon végén a dobogón lenni, ehhez mindent meg kell tenni, hisz más jelentkezők is vannak oda.