FC Augsburg – Hertha BSC 1:0 (vége) | Hamburger SV – Eintracht Frankfurt 1:2 (vége)
Hamburger SV
1:2 (0:1)
Eintracht Frankfurt
vasárnap 28.09.2014, 17:30 • Imtech Arena, Hamburg • Bundesliga

A végeredmény tehát 1:2!

Az első félidő gyenge játéka után, egy jó második félidőt láthattunk! Végig a hazaiak fölénye érződött a meccsen, azonban nem tudtak igazán nagy helyzeteket kialakítani. A góljukkal viszont megtörték a negatív sorozatukat, és még nagyobb lendülettel folytatták. Ennek ellenére, mégse tudtak pontot szerezni, hiszen a meccs végén az épphogy csak becserélt fiatal Piazon, 30 méterről akkora gólt szerzett amitől csöndben maradt az egész hazai közönség! Sokat fogjuk még azt a gólt látni!

A végén már megtudta tartani az előnyt a Frankfurt, és ha nem is megérdemelten, de 3 ponttal utazhatnak haza!

90+1
    4 perc a ráadás.

90
    Müllert váltja Diekmeier.
    PIAZON - 1:2

89
    Az Eintracht gólt szerzett!

LUCAS PIAZON hatalmas gólt szerez!!! 30 méterről PIAZON végzi el a szabadrúgást, és kegyetlenül a jobb felsőbe lövi!! Drobny mozdulni se tudott! 1:2