Győri Audi ETO KC
péntek 03.10.2014, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik..

Nehéz meccs?
    A hazaiaknak biztos, hogy az lesz, de a Győr is szenvedhet egy jól játszó Debrecen ellen!
    A tabellát vezeti a Győr, hiszen 5-ből 5 meccset nyert meg, míg a hazai csapat a 9., eddig csak az Érdet tudták legyőzni!
    Legutóbb a Debrecen a Fradi otthonában kapott ki, míg a Győr otthon győzte le a Mosonmagyaróvár együttesét!
    Legutóbb a Cívisvárosban 29:20-ra nyert a jelenleg nagyon jó formában játszó Audi ETO! A hazaiak 2008-ban tudták legyőzni a győrieket!
    Előreláthatólag sima vendég győzelem lesz, de ha olyan jól játszanának a hazaiak, mind az Érd ellen, talán bármi lehet!
    Tartsanak velünk pénteken 18 órától! Megéri!

DVSC – TVP: Horváth-Pásztor, Makai – Bohus-Karnik, Szilágyi, Varsányi, Vörös, Bárány, Sopronyi, Slakta, Kelemen, Siska, Som, Klikovac, Kiss, Karnik, Kudor

Győri Audi ETO KC: Herr, Grubisic – Szen, Müller, Korsós, Görbicz, Kovacsics, Aguilar, Amorim, Planéta, Orbán, Szepesi, Milanovic Litre, Bognár-Bódi.

Bő 10 perc, és kezdődik a csata!
    A csarnok majdnem tele!

Kis probléma akadt az eredményjelzővel, kicsit csúszik a kezdés!

1

1
    A mérkőzést a Győr kezdte! (0:0) (0:0)

1
    A Győr lőhet hetest egy szabálytalanság után, de Makai véd! (0:0) (0:0)

1
    Lökésért jár a hetes a hazaiaknak! (0:0) (0:0)

A kommentátor kollégának technikai nehézségei akadtak. Elnézést és türelmet kérünk! (0:0) (0:0)

25
    Elnézést kérünk a kiesésért, a jelenlegi állás 11:17, a csarnokban az óra sajnos nem működik, nagyjából a 25. percben járhat a mérkőzés. Innen igyekszünk felvenni a történések fonalát. További jó szórakozást kívánunk. (11:17) (11:17)

30
    A félidő utolsó akciója egy időntúli büntető volt, amit SOPRONYI a bal alsóba helyezett! (13:19) (13:19)

30
    Befejeződött az 1. félidő. (13:19)

Remekül kezdte a mérkőzést a Debrecen, 1-0-ra és 2-1-re is vezettek, majd 11-11-ig fej-fej mellett haladtak a csapatok. Ezt követően azonban beindult az ETO-henger, Amorim és Löke pályára küldésére (helyettük Szen és Milanović játszott) már nem tudott mit lépni Varga József, a debreceniek mestere. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy Görbicz és Kovacsics révén két győri hetes kimaradt (Lajtos védett mindkétszer bravúrral), illetve a győriek jobbátlövője Müller már kétszer is a kiállítás sorsára jutott. A debrecenieknél Sopronyi viszi a prímet hat szerzett góljával, a vendégeknél jobban megoszlik a gólszerzés terhe.

Az eredményjelző az első félidőben nem működött, de a második játékrészre – a rendezők ígérete szerint – már nem lesz ilyen jellegű technikai gond.

Érkeznek a csapatok, hamarosan jön a második félidő.

31
    Elkezdődött a második félidő. (13:19)

31
    A Loki kezdte a játékrészt. (13:19) (13:19)

31
    Klikovac lőtt ziccerből a kapu mellé. (13:19) (13:19)

31
    Hetes, Löke harcolta ki. (13:19) (13:19)

31
    MÜLLER vágta be a jobb alsóba a büntetőt! (13:20) (13:20)

32
    Siska átlövését védte Grubišić, de visszakerül a Lokihoz a labda. (13:20) (13:20)

33
    Lépéshiba, Szilágyi. (13:20) (13:20)

33
    LÖKE egy kissé pontatlan bejátszást akrobatikus mozdulattal összeszedett, majd lehetetlen helyzetből, estében bevágta a jobb alsóba! (13:21) (13:21)

34
    SOPRONYI tízméteres bombája a ficakban! (14:21) (14:21)

34
    KOVACSICS masírozott át a védőkön, majd lőtt szép gólt! (14:22) (14:22)

35
    Sopronyi blokkolt átövése után Szepesi kap hosszú indítást. (14:22) (14:22)

35
    Slakta jobb szélről eleresztett lövése a kapufán csattant. (14:22) (14:22)

35
    Kovacsics bejátszását LÖKE Pásztor szeme közé lőtte! (14:23) (14:23)

36
    Fenn a bírók keze a debreceni támadásnál. (14:23) (14:23)

36
    Sopronyi pattintott mellé. (14:23) (14:23)

37
    Rendezetlen védelem ellen KOVACSICS talált be! (14:24) (14:24)

37
    Hazai időkérés. (14:24)
    (14:24)

37
    Az időkérés után Slakta követett el belemenést. (14:24) (14:24)

37
    Amorim rossz passza után jöhet a Loki. (14:24) (14:24)

38
    Siska távoli lövése Grubišić kezei közé ment. (14:24) (14:24)

38
    LÖKE rendezetlen védelem ellen beállóból eredményes! (14:25) (14:25)

38
    Bohus-Karnik kap rossz bejátszást, gyors indításból pedig SZEPESI eredményes! (14:26) (14:26)

39
    Siska középre tartó lövése után Grubišić indította LÖKÉT, aki nem hibázott ziccerben! (14:27) (14:27)

39
    Szen rángatta meg Bohus-Karnikot, két perc a jutalma. (14:27) (14:27)

40
    Sopronyira fújtak belemenést a Kékes-testvérek. (14:27) (14:27)

41
    Kovacsics lépéshibája után Bohus-Karnik hibázott ziccert a másik oldalon, pontosabban védett Grubišić! (14:27) (14:27)

41
    Müller hát mögötti bejátszása egyszerűen pocsék, a túloldalon BOHUS-KARNIK most viszont nem hibázott! (15:27) (15:27)

42
    Kiegészült a Győr, MILANOVIĆ már Szen visszjötte után talált be! (15:28) (15:28)

43
    Sopronyi eladja a labdát és nem kap szabaddobást, jöhet az ETO. (15:28) (15:28)

43
    PLANÉTA ugrott fel helyből és bombázott a hosszú felsőbe jobbról! (15:29) (15:29)

44
    Bohus-Karnik rossz bejátszást kap, a túloldalon Pásztor viszont ziccert fog! (15:29) (15:29)

44
    BÁRÁNY verte meg egy lövőcsellel emberét és középről, nagy helyzetben szép gólt lőtt! (16:29) (16:29)

45
    AGUILAR hámozta át magát a két hármas védőn, majd estében a jobb alsóba lőtt! (16:30) (16:30)

45
    Kudor fölé Planéta és Szen tornyosult – esélyese sem volt őket átlőni... Jöhet a Győr! (16:30) (16:30)

46
    Rossz vendég és hazai támadás után Szepesi kap megint hosszú indítást, jöhet a Loki. (16:30) (16:30)

47
    Előbb Bohus-Karnik, majd Bognár-Bódi kap rossz passzt a túloldalon, megint a Loki támad. (16:30) (16:30)

47
    Kudor lövése mellé ment, majd AGUILAR ugrott el a védője mellett és helyezett jobbról a hosszú sarokba! (16:31) (16:31)

48
    Bohus-Karnik beállóból leadott lövését kiütötte Grubišić! (16:31) (16:31)

49
    Planéta passzát SLAKTA csípte el, aki végigrohant a pályán és gyönyörű gólt ejtett! (17:31) (17:31)

49
    A jelenleg szélsőként játszó KOVACSICS balról Planéta passzát váltotta gólra! (17:32) (17:32)

50
    SISKA bődületes, alulról eleresztett lövése a kapufáról a kapus hátára, onnan a kapuba pattant! (18:32) (18:32)

50
    SZENT rángatta meg Siska, de az orosz nehézbombázó még így is a kapuba talált kilencről! (18:33) (18:33)

50
    Siskát ki is küldik két percre. (18:33) (18:33)

51
    Sopronyi átadása rossz, PLANÉTA ziccere a másik oldalon viszont már jó! (18:34) (18:34)

52
    Siska tízről eleresztett lövése a blokkról Grubišić kezébe jutott. (18:34) (18:34)

52
    Rendezetlen védelem ellen a bal szélről KOVACSICS talált be! (18:35) (18:35)

52
    Kiegészült a hazai csapat. (18:35) (18:35)

53
    Mindkét oldalon egy-egy eladott labda. Sok van az ilyen jellegű hibákból a második félidőben. (18:35) (18:35)

53
    Grubišić védi Bohus-Karnik ziccerét, de a labda visszakerül a Lokihoz. (18:35) (18:35)

54
    Sopronyi passzívnál eleresztett lövése nem volt gond a blokknak, Szen viszont eladja a túloldalon. (18:35) (18:35)

54
    Sopronyi jobbról érkező ziccerét hatalmas bravúrral hatástalanítja az ihletett formában védő Grubišić! (18:35) (18:35)

55
    Orbán a szélről lövés helyett Milanovićot akarta megjátsztani – pontatlanul. (18:35) (18:35)

55
    BÁRÁNY fű alatt surranó lövése a kapuban! (19:35) (19:35)

56
    Orbán sikertelen partizánakciója után BÁRÁNY fordult le a védőjéről és szerezte meg ötödik gólját! (20:35) (20:35)

56
    Szen átlövése csemege Pásztornak, aki az alapvonalon túlra simította a próbálkozást. (20:35) (20:35)

57
    Sopronyi tízről a bal kapufát trafálta telibe! (20:35) (20:35)

58
    Szen lövése most már jobb volt, de Pásztor most is – ezúttal bravúrral – védett! (20:35) (20:35)

58
    Vörös kapta telibe a kapufát, de még mindig a Lokié a labda. (20:35) (20:35)

58
    Siska felugrásos átlövése suhant el a léc fölött, majd Planéta lövése elakadt Pásztor bal lábában. (20:35) (20:35)

59
    Az utolsó perc kezdődik meg pillanatokon belül. (20:35) (20:35)

60
    Vörös blokkolt lövése után sarokdobás jön. (20:35) (20:35)

60
    Sopronyi passzívnál ellőtt labdája nem gond Grubišićnek. (20:35) (20:35)

60
    Mérkőzés vége. (20:35)

Húsz percig egyenrangú ellenfele volt a bajnoki és BL-címvédőnek a DVSC, majd Ambros Martín varázscilinderéből előhúzta a világ-, Európa- és olimpiai bajnok Heidi Lökét, illetve a világbajnok és VB-MVP Duda Amorimot. Innentől már nem tudta útját állni a győri hengernek a lelkes és helyenként kiváló dolgokat művelő debreceni csapat, akiknél az elején brillírozó Lajtos is visszaesett. A túloldalon viszont Herr és Grubišić elkapták a fonalat és szorosan fogták is azt a találkozó végéig, továbbá a pálya közepét és bal szélét is bejátszó Kovacsics is feljavult. A tizenötgólos vereség ellenére azonban nem szabad pálcát törni a debreceni hölgykoszorú felett, hiszen húsz percen át tartották a világ legjobb csapatát, ami azért megsüvegelendő. Köszönjük a megtisztelő figyelmüket, az első félidő technikai malőrjéért pedig ismételten szíves elnézésüket kérjük! Tartsanak velünk legközelebb is! (20:23:46)

Salacz Bence

DVSC - TVP AQUATICUM: Horváth-Pásztor, Makai – Bohus-Karnik, Szilágyi, Varsányi, Vörös, Bárány, Sopronyi, Slakta, Kelemen, Siska, Som, Klikovac, Kiss, Karnik, Kudor

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál