20 25 22 25 16
Vasas Obuda Budapeszt
3
25 19 25 23 18
szombat 04.10.2014, 17:00 • Békéscsabai Sportcsarnok • Női röplabda Magyar Bajnokság

0:0
    Hatalmas csatát vívott egymással Magyarország két legjobb női csapata, melyet végül 2 óra 17 perc játék után a Vasas nyert.
    A mérkőzés rendkívül kiélezett volt, hol egyik, hol másik csapat lépett el, nem igazán bírtak egymással a felek. A szettek képe is változatosan alakult, a csabaiak rengeteg hibával játszottak, míg a vendégek többször meginogtak védekezésben. A döntőszettet azt jobban bírta a Vasas, többször lépéselőnybe kerültek, ám végül ők örülhettek.
    Ezzel tehát vissza tudtak vágni a döntőben elszenvedett vereségért, de nem lenne meglepő, ha a rájátszásban összefutna még ez a két együttes egymással! (19:22:00)