Aalborg Håndbold – PICK 25:28 (vége) | Veszprém – Montpellier AHB 30:29 (vége)
30:29 (14:11)
Montpellier AHB
vasárnap 12.10.2014, 19:00 • Veszprém Aréna • EHF Bajnokok Ligája

A vártnál sokkal-sokkal nehezebb mérkőzés volt ez.

Hiába húzott el a Veszprém néggyel az első negyedóra végére, a Montpellier nem adta fel, a második félidő hajrájában már az egyenlítésért is támadhattak többször, de a végét a Veszprém játszotta jobban, hatalmas küzdelemben tudták csak itthon tartani a két pontot.

Az igazsághoz tartozik, hogy Christian Zeitz megsérült az első félidő hajrájában, Nagy László jött be a helyére, de nem bírta a védekezést és a támadást egyszerre, ő is lebicegett a második félidő közepén, a felforgatott csapat nem tudta uralni a mérkőzést, de le a kalappal előttük, hogy ebben a helyzetben is így játszották le az utolsó perceket! (20:35:04)

60
    Mérkőzés vége. (30:29)

60
    Grebille betalál az utolsó másodpercben. (30:29) (30:29)

60
    ILIC fordul le a védőjéről, belövi! (30:28) (30:28)

60
    Letámadnak a franciák... (29:28) (29:28)

60
    40 másodperc van hátra, emberhátrányban támadunk, időt két Ortega mester. (29:28) (29:28)

59
    KAVTICNIK a negyedik hetesét is belövi. (29:28) (29:28)

59
    Tejet rántja le Sulic, hetes jön... (29:27) (29:27)

59
    Such fogja meg Grebille-t, kiáll két percre. (29:27) (29:27)

59
    Pont két perc van hátra, két gól az előny, támadnak a franciák. (29:27) (29:27)

58
    Ruesga elhajlásból lő, Losert véd. (29:27) (29:27)

57
    GREBILLE jó csel után bevetődve talál a bal sarokba, nagyot játszik ez a fiú... (29:27) (29:27)

57
    Eladott labda a franciáktól, ILIC belövi az indlásból a ziccert! (29:26) (29:26)