ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-Közgép 9:10 (vége) | FTC - A Híd-OSC-Újbuda 7:13 (vége)
ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-Közgép

9:10

(0:3, 1:2, 3:2, 5:3)

szerda 22.10.2014, 18:00 • Bitskey-uszóda • E.ON Férfi OB I

Kedves Olvasók!

Csodálatos meccs kerekedett ebből a lefutottnak tűnt rangadóból. Az első és második negyedben az egriek nem találták magukat, de a harmadik, negyedikre már nagyon feljöttek. A szolnokiak egy jó kezdés után már nagyon belekényelmesedtek, elhitték, hogy megvan a meccs, és majdnem meglepték őket a hazaiak. A szolnokiak ezzel a győzelemmel maradnak első helyen, a címvédő pedig tovább szenved.

Köszönöm a figyelmet, tartsanak velem legközelebb is! (19:37:28)

29:58
    Szívós kihagyja a lövését, ezzel a Szolnok valószínűleg megnyeri a meccset!

29:41
    Mitrovic megszerzi a 10. szolnoki gólt!

29:27
    Hosnyánszky kipontozódik.

29:03
    Szívós góljával ismét egyenlít az Eger! Hát milyen meccs lett ebből kérem szépen?! 9-9!

27:26
    Varga Dénes lövi el, de ez is mellé megy, Mitrovic kapusnak nem kell védenie.

26:57
    Távoli szolnoki lövés megy mellé.

26:31
    Lörinc lő gólt! 1 gól a különbség már csak a két csapat között! Felébredt az Eger!