West Ham United – Manchester City 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Hull City 0:0 (vége) | Southampton FC – Stoke City 1:0 (vége)
Sunderland AFC – Arsenal FC 0:2 (vége) | West Bromwich Albion – Crystal Palace 2:2 (vége) | Swansea City – Leicester City 2:0 (vége)
West Bromwich Albion
2:2 (0:2)
Crystal Palace
szombat 25.10.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Barclays Premier League

A kétgólos vendég vezetés után más felfogásban jött ki a szünet után a West Brom. Döntő momentumnak bizonyult még a végeredmény szempontjából Anichebe becserélése a félidőben. Hiszen ő szépített, és a végén az egyenlítést eredményező büntetőt is ő harcolta ki.

Végülis igazságosnak mondható az eredmény. Ezzel az egy pontal a WBA a 12. Míg a Crystal Palace a 16. 9 forduló után az angol Premiere League-ben. (19:50:50)

90+6

90+5
    Jedinak szabadít fel a kapu elől.

90+4
    Megvan az egyenlítés a hazaiaknak. Már nagyon érett a második West Brom gól.
    Saido BERAHINO - 2:2

90+3
    A West Bromwich gólt szerzett!
    BERAHINO laposan a kapu jobb alsó sarokba lövi a labdát. Hennessy érezte a sarkot, de nem volt esélye.

90+2
    Jedinak szabálytalankodik Anichebe-vel szemben a tizenhatoson belül. Clattenburg tizenegyest ítél.

90
    6 perc a hosszabítás. Speroni sérülése miatt.

90
    Pocognoli ismét Kelly-vel küzd nagyot, de ismét a vendég védő nyeri a párharcot.

90
    Wisdom középre adott labdája levágódik egy vendég védő lábáról.

88
    Blanco is besárgul. Miután felrúgja Campell-t.

87
    Anichebe elől sikerül tisztázni. Ebből indulhat a vendégek kontrája. A végén lövéssel fejezik be. Guedioura próbálkozását védi Foster.

86
    A vendégek kicsit kijönnek a szorításból. Szépen adogatnak a felezővonalnál.

85
    Most kicsit rápihennek a csapatok a hajrára.

84
    Kelly keresztez szépen Pocognoli elől. Nagy párharc az övék.

83
    Csere a hazaiaknál. Dorrans helyett Blanco a hajrára.

83
    Gardner kap sárga lapot, miután kézzel nyúl utánna a labdának a földön fekve.

81
    Foster hozhatja játékba labdát, egy túl hosszú indítást követően.

81
    Berahino lő 13 méterről, de labdája a kapu fölött hagyja el a játékteret.

80
    A West Brom mindent egy lapra feltéve támad az egyenlítésért.

79
    Pocognoli elől ment Kelly szépen, becsúszva.

78
    Campell elől tisztáznak a hazai védők.

77
    Hennessy dajkálgatja a labdát. Már az idővel is játszanak a vendégek.

76
    Pocognoli kényszerítőzik szépen Berahino-val. Beadása után előbb Anichebe, majd Berahino próbálkozik, de mindkétszer blokkolnak a védők.

75
    Ledley szerez labdát az ellenfél térfelén. Ebből indulhat a Crystal Palace.

74
    Hazai szabadrúgás. Gardner végzi el. A védők tisztázni tudnak.

73
    Chamakh is lemegy. Guedioura érkezik a helyére.

73
    A második félidő sokkal izgalmasabb, mint az első volt. Érdekes negyed óra elé nézünk.

72
    Újabb hazai szöglet. Hennessey másodjára már megkaparintja.

71
    Pocognoli beadását kifejelik a védők Anichebe elől.

70
    Most hátul passzolgatnak a hazaiak. A Palace teljesen visszaáll a saját térfelére.

69
    Hangeland adja haza a labdát Hennessey-nek.

68
    Gardner lövi el szépen a labdát a tizenhatos jobb sarkáról. A labda a keresztlécen csattan. Érik az egyenlítés.

68
    Anichebe nagyon aktív. Lövésébe az utolsó pillanatban lépnek bele.

67
    A beívelést Chamakh fejeli ki.

66
    Ujabb szabadrúgás a West Brom-nak. Ezúttal Gardnerrel szemben szabálytalankodnak.

66
    Jedinak is besárgul, miután felrúgja Anichebe-t.

65
    Foster-nek kell leérnie egy laposan előtt labdára.

64
    Cserélnek a vendégek. Zaha ment le, Puncheon jött be.

63
    Berahino sprintel egy labdáért, de csak az alapvonalon túl éri utol.

62
    Gardner lövése kerüli el a kaput.

61
    Hangeland tisztáz a saját tizenhatosán belül.

60
    Gardner beadásába lépnek bele a vendég védők.

58
    Érezhetően a szépítő gól meghozta a hazaiak kedvét és önbizalmát.

57
    Anichebe lövi el keresztbe a labdát. Veszélyes lehetett volna, ha középen érkezik valaki.

56
    Bolasie cselezget a bal oldalon. Beadása veszélyesen megy el a kapu előtt, de beleérni már nem tud senki.

55
    Speroni nem tudja folytatni. Hennessey érkezik a helyére.

52
    Speroni lent marad az ütközést követően. Ápolásra szorul a vendég kapus. Ezért nem folytatódhat a játék.
    Victor ANICHEBE - 1:2

51
    Megvan a szépítés. A szögletet követően a frissen beállt ANICHEBE fejeli a kapuba a labdát. Jó csere volt.

50
    Berahino tekeri el szépen a labdát a kapu bal alsó sarka felé. Speroni szépen védi a próbálkozást.

49
    Zaha elől ment Pocognoli. Bedobásal jöhetnek a kristályosok.

48
    Eddig meglepő módon csak a vendégeknél volt a labda a második félidőben.

47
    Campell maradt lesen.

46
    A szünetben cseréltek a hazaiak. Sessegnon helyett Anichebe a folytatásra.

46
    A vendégek kezdték a második félidőt.

46

Nem sok nagy helyzetete láthattunk az első félidőben. A Crystal Palace egy szögletet követően Hangeland révén szerezte meg a vezetést. Majd a hazai próbálkozások elhárítása után Jedinak tizenegyesével már kétgólos lett a vendég előny. A West Bromwich Albion messze nem játszik úgy, mint hétfőn a Manchester United ellen. Ennél sokkal több kell a második játékrészben a hazaiaktól, különben könnyen pont nélkül maradhatnak.

45+2
    Mile JEDINAK - 0:2

45+1
    A CRYSTAL PALACE gólt szerzett. MILE JEDINAK magabiztosan helyezi a labdát a kau jobb oldalába.

45+1
    Pocagnoli megkapja a sárga lapját Bolasie buktatásáért.

45
    A játékvezető tizenegyest ítél, miután Pocognoli becsúszását szabálytalannak ítéli meg Bolasie-vel szemben.

44
    Morrison labdája pontatlan. Túl sok a pontatlanság a WBA játékában.

43
    Gardner ütőjét szedik fel lövés közben. Nincs szabadrúgás. Clattenburg engedi a kemény játékot.

42
    Brunt szánja rá magát lövésre jó harminc méterről, de nem talál kaput.

41
    Campell marad lent a földön, miután Lescott csúnyán lekönyökölte őt.

40
    Morrison ívelése túl mélyre sikerül. Így nem jó senkinek. Speroni hozhatja játékba a labdát.

39
    Újabb hazai szöglet jöhet Kelly tisztázása után.

38
    Wisdom harcol nagyot a jobb oldalon, de győz a túlerő.

37
    Zaha lábát húzzák ki a tizenhatoson belül. Clattenburg sípja néma maradt.

36
    Lescott támaszkodott rá ellenfelére. Így most a vendégek jöhetnek szabadrúgással.

36
    Sessegnon-al szemben szabálytalankodnak. Szabadrúgással jöhetnek a hazaiak a vendég térfél közepéről.

35
    Újabb hazai szöglet. Ez nem hordozott magában különösebb veszélyt.

34
    A sarokrúgást követően Brunt-hoz kerül a labda. Megpróbálja átívelni Speroni feje fölött, de fél métert tévedett.

33
    Pocagnoli ezúttala a bal oldalról. Szögletre mentenek a védők.

33
    Wisdom adhat be a jobb oldalról. Elmegy mindenki feje fölött.

31
    Bolasie eladott labdájából indulhat a West Brom, de fegyelmezetten visszazárnak a vendégek.

30
    Wisdom szabálytalankodik az ellenfél tizenhatosánál. A Palace jöhet szabadrúgással.

29
    Közelítünk ez első fél óra végéhez. Eddig nem nagyon láthattunk nagy helyzeteket. A vendég Crystal Palace egy pontrúgást követően szinte a semmiből szerezte a mérkőzés eddigi egyetlen gólját.

28
    Zaha maradt lesen egy indítást követően.

27
    A West Brom megpróbál támadni az egyenlítésért.

25
    Chamakh húzza meg a bal oldalon. Lapos középre adásáról épphogy lemarad középen Campell.

24
    Campell középre tartó lövését védi Foster.

23
    Egészen Fosterig kerül hátra a labda.

22
    Ezúttal Dorrans lő. Ő nem találja el a kaput.

21
    Gardnernek gurít vissza Berahino egy labdát. Az életerős lövést Speroni bravúrral védi.

18
    Gyorsan hátrányba kerültek a hazaiak. Az MU elleni parádés kezdés ezúttal eddig elmarad.

17
    Gardner szabálytalankodik Bolasie-val szemben.
    Brede HANGELAND - 0:1

16
    A Crystal Palace gólt szerzett!
    A szögletet követően Foster nem tudja megfogni a labdát az ötösön belül. A lecsorgót így az előrehúzodó BREDE HANGELAND pofozza a kapuba.

15
    A beívelést követően Campell fejeli veszélyesen a kapura a labdát. Foster szögletre üti a labdát.

14
    Egy percen belül még egy Pocognoli szabálytalanság. Ismát Zaha a szenvedő fél. Most veszélyes helyzetből jöhet a Crystal Palace.

14
    Pocognoli szereli szabálytalanul Zaha-t.

13
    Foster hozhatja játéba a labdát kirúgással.

12
    Wisdom indításába lépnek bele.

11
    Az első szöglet a vendégeké a mérkőzésen. Komolyabb helyzet nem alakul ki belőle.

10
    Bolasie húz befelé a bal oldalról. Veszélyes, lapos lövését Foster szögletrte tolja.

9
    Jedinak-al szemben szabálytalankodnak a kezdőkörben.

8
    Veszélyes helyzet alakulhatott volna ki a West Brom kapuja előtt, de a védők eltakarítják a játékszert.

7
    Most Morrison próbálkozik egy beadással ugyanonnan, de a védők most is ki tudják csúztatni a labdát a hosszú oldalra.

6
    Sessegnon húzza meg a bal oldalon. Beadását Hangeland fejeli ki.

5
    Zaha indítása pontatlan. Lefülelik a hazai védők.

4
    A West Brom rögtön a meccs elején megpróbál támadólag fellépni.

3
    Pocognoli harcol ki bedobást a jobb oldalon.

2
    Kisebb zavar a Palace védőinél, de nagy nehezen tisztázni tudnak Berahino elől.

2
    Fosterhez kerül hátra a lecsorgó labda.

1
    A vendégek jöhetnek szabadrúgással a hazai térfél közepéről.

1
    A hazaiak indítják útjára a labdát.

1

A hazaiak fehér mezben és kék nadrágban, a vendégek kék-piros csíkos felsőben és kék alsóban lépnek pályára.

A csapatok felsorakoztak a kezdéshez.

A mai mérkőzésen a West Bromwich Albion a Crystal Palace gárdáját látja vendégül a Premier League 9. fordulójában.