VfL Wolfsburg – 1. FSV Mainz 05 3:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Bayern München 0:0 (vége)
Borussia M'gladbach
0:0 (0:0)
Bayern München
vasárnap 26.10.2014, 17:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Soha rosszabb gól nélküli döntetlent! A Bayern többet próbálkozott, többet birtokolta a labdát, többet passzolt, de nagyjából ugyanannyi veszélyes helyzetet dolgozott ki mindkét csapat. A Mönchengladbach a kontrajátékot erőltette sikerrel, mert ebből voltak helyzetek.Vihették a labdát három a kettő ellen is, ez volt talán az egyik legnagyobb lehetőség. Gólra váltani azonban nem tudta egyik csapat sem a helyzeteit. Alaba lőtt az első félidőben egy nagy kapufát. Neuer védett nagyokat. Összességében igazságosnak mondható a döntetlen. A két csapat között marad a bajnokságba a 4 pontos differencia a Bayern javára.
    Köszönjük, hogy velünk tartottak kedves Nézőink! További szép napot Mindenkinek! (19:27:05)

Lewandowski lövését Sommer fogta.
    Xhakat pedig megrúgták, Sommer kirúgja a labdát szándékosan.
    Ápolás következik

90
    Hazard léphet pályára Raffael helyett

89
    Shaqiri szögletét Sommer boxolja ki, Alaba ismételhet, de leshelyzet volt, szabadrúgás jöhet kifelé

89
    Bernat lövése elsuhan a kapu bal oldala mellett, de valaki hozzáért, szöglet jöhet

86
    Egy baloldalról érkező beadást a védő remek helyezkedéssel hatástalanitja, bedobás következik

85
    Xhaka szerelt nagyszerűen, szűk 10 perccel a vége előtt

84
    Shaqiri lép pályára Götze helyett

83
    Götze kapott remek inditást, miután átvette rá is durrantotta, de bevetődtek a védők a lövésébe

80
    Egyik csapat sem kapott még gólt az idei szezonban az utolsó 15 percben. Meglátjuk megtörik-e valamelyik jég

79
    Xhaka rántotta le ellenfelét, lapot nem kapott

78
    Raffael bombáját Neuer védte megint bravúrosan. A kapu a bal alsóba tartott, szöglet jöhet

77
    Érdekes helyzet, nagyszerű passzt kapott Götze, és Stranzl épp hogy elérte a labdát, Götze elesett, de itélet nem született.

73
    Neuernek eddig 41 labdaérintése volt, ez azért mutatja, hogy nem unatkozik a müncheni kapus

69
    A második félidő derekán több veszélyes helyzete volt a hazaiaknak, meglátjuk lesz e döntés a hátralevő 20 percben

60
    Benatia kapcsolta le a támadást, és lövi előre a labdát, fél óra van hátra a meccsből

59
    Igéretes helyről lőhetett Raffael, de csúnyán fölé lőtt.
    Több Mönchengladbach lehetőség a második félidőben, mint Bayern helyzet

58
    Götzét szerelte Kramer, aki utána pontosan passzolt, és Herrmann majdnem túljárt Neuer eszén, hazai szöglet jöhet

57
    Alonso élesen tekerte be a labdát, de lesen volt a támadó, kifele jöhet a szabadrúgás

57
    Götzét ütközte le Stranzl, veszélyes helyről jöhet a vendég szabadrúgás

56
    Hahn örülhet, hogy megúszta lap nélkül, Bayern szabadrúgás

55
    A 0:0 ellenére jó a meccs, bármikor lehet bármelyik oldalon gól, életveszélyesek a hazai kontrák, a vendégek meg lőnek szépen, bár a második félidőben kevés volt egyenlőre Bayern lövésből

54
    Shaka engedte ki a labdát, Sommer végezhet el kirúgást

53
    A szögletet kivágták, támad a Bayern, és most ők végezhetnek el szögletet
    Hahn

52
    Három M'gladbach játékos vihette két védőre a labdát. Nagyszerű kontra, Hahn fejezte be, de Neuer hatalmas védése után csupán szöglet jöhet

49
    Remek Rafinha csel, Alabat megtalálta a beadás, aki fölé lőtte, de szöglet jöhet

46

Bekezdett a Bayern, sorra dolgozta ki a helyzeteket. Egy kapufáig jutottak, néhány lövésig, de megúszta az első negyed órát a hazai csapat. Utána kimerészekedtek, és hatalmas helyzetbe került Kruse. Gól nem született. A Bayern labdabirtoklása nem meglepő, és rengeteget passzolnak. Lewandowski megpattanó lövése is közel volt a kapuhoz, de szerencsével megúszták a hazaiak.
    Meglátjuk , hogy feltudják -e törni a M'gladbach védelmét.
    Hamarosan folytatjuk a második félidővel. Tartsanak velünk!

40
    Lewandoswki került helyzetbe. A Bayern játékosa lőtt 20 méterről, azonban megpattant Dominguezen a labda és a kapu bal alsó sarkától néhány centire csorog ki a labda. Szöglet jöhet

35
    Dante adta el a labdát,de elpasszolták a fehér mezesek, és Neuer lőheti ki a labdát a mezőnybe

34
    Nem volt jó a szöglet, kontrázott a hazai csapat, és egy hatalmas ziccerbe került Kruse, de nem tudott túljárni Neuer eszén

34
    Dominguez blokkolta a lövést, szöglet jöhet

33
    Szabadrúgást reklamálnak. Kruse és Benatia csapott össze, de picit megjátszotta Kruse az esést, nem született itélet

32
    Xhaka fejelt bele egy nagyot a labdába, de kiment a játéktérről, vendég bedobás jöhet

31
    Eltelt az első fél óra, egy nagy kapufa, sok Bayern támadás, gól egyenlőre nincs

30
    Hahn maradt lenn, és kapott szabadrúgást

29
    Dante fejelt bele, de irányitani nem tudta, kirúgás jöhet

29
    Alaba adta be a labdát Lewandowskinak egy védelmi hiba után, de az átvétel nem volt pontos, szögletre mentenek a hazaiak

28
    Kramer rúgta el, Neuerig szállt a labda

27
    Alonso végezhet el szögletet

26
    Alaba kapott jó labdát, de lövés helyett bepasszt választott , ellenfélnek ment a labda

25
    Kijött a szoritásból a M'gladbach, de nem tudtak helyzetbe kerülni. A védekezésük egyenlőre helytáll, de egyenlőre a támadójáték pontatlan

24
    Stranzl végezhet el bedobást

23
    Götze cselei szépek voltak, de veszély nem alakult ki, Sommer rúghatja ki a labdát

22
    Neuer jött ki a kapujából, és ment Kruse ellen

21
    Elég jó irányba tartott a beadás, de figyelnek a védők, jöhetnek a vendégek előre

21
    Dante szabálytalankodott, Kruse az áldozat, szabad jöhet

20
    Hahn felé ment az inditás, de les miatt jöhet a Bayern

19
    A hosszú oldalra lőtte, de Kramer jól helyezkedett, a labdát nem tudja megtartani a Mönchengladbach

15
    Lahm jobboldali beadása Lewandowskit találta meg, azonban nem tudott bele erőt tenni, Sommeré a labda

14
    Müller labdája elakadt, vendég bedobás

12
    Stranzl tisztázott, beadásokkal próbál veszélyhelyzetet teremteni a vendég gárda

12
    Alonso végezte el a bedobást, egyenlőre a Bayern uralja a játékot

11
    Alaba kapott szabadrúgást körülbelül 40 méterre a kaputól

10
    Sommer hibázott nagyot, de szerencsével megúszták a hazaiak, majd pedig egy hatalmas kapufát lőtt Alaba