Debreceni VSC – Ferencvárosi Torna Club 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Győr 0:2 (vége)
En Avant Guingamp
2:7 (1:4)
OGC Nice
vasárnap 26.10.2014, 17:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats

A mérkőzés véget ért. Gól gazdag 90 percet láthattunk. A Nice győzelmével zárult a mérkőzés. 7:2-re győzött a vendég csapat tanári játékkal. Én személy szerint nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség lesz a két csapat között, de a foci, mint tudjuk ilyen játék. A meccs legjobbja Carlos Eduardo aki ma öt gólt lőtt és eldöntötte a mérkőzést. A hazai csapat csak kereste a labdát az egész mérkőzés során és a védelmi vonal nem volt a helyzet magaslatán. Én köszönöm annak aki ma velem tartott és követte a meccs eseményeit. Viszlát. (18:52:06)

90+1

90+1
    Egy perc lesz a ráadás a második félidőben.

90
    Utolsó perc ebből a meccsből. Les Nice támadója volt lesen.

89
    Giresse végezte el, középre ívelte, de a védők kivágták bedobásra.

89
    Eduardo volt most szabálytalan. Jöhet a szabadrúgás.

88
    Hassen húzta le megint szépen, rutinosan.

88
    Palun mentett szögletre ( Nice) Jöhet a hazai csapat szöglete.

87
    A Szöglet jó volt, de utána a fejest blokkolták a védők. Pedig jó lehetőség volt.

86
    Jöhet a szöglet a vendégeknek.

86
    A játék már egy kicsit lelapult, de nem csoda hiszen az állás 7:2.

85
    Láthattunk egy lövést, de ez nem volt igazán jó.

85
    Jöhet a szöglet a hazai csapattól.

84
    Kirúgás! Hassen végzi majd el, miután a lövés pontatlan volt.

83
    A Szöglet jó volt, de a fejes pontatlan volt, jöhet a kirúgás.

82
    Újra jöhet egy szöglet.

82
    Most jöhet egy szöglet. Sorbon volt az aki mentett.

81
    Támad most a Nice, szépen adogatnak.

80
    Yatabare helyett Mandanne folytatja a játékot.

79
    Ez a szabadrúgás nem vezetett célra, hiszen a védők jól tisztáztak.

79
    Egy szabadrúgással jöhet a Guingamp.

78
    A Guingamp támad, de a kapuig nem jutnak most el.

77
    Yatabaret talpalták le csúnyán, jöhet a szabadrúgás.

77
    Schwartz próbálkozott egy lövéssel, de hát nagyon mellé ment.

76
    Plea helyett Maupay folytatja a játékot. Szépen játszott ma ez a fiú is.

75
    Eysseric volt szabálytalan. Egy kicsit megrángatta ellenfelét.

74
    Lössl most jól mozdult ki a kapujából, így ki tudta rúgni a labdát.
    BAUTHEAC - 2:7

73
    ERIC BAUTHEAC volt eredményes szépen használta ki ő is a helyzetét. A kapus megint tehetetlen volt ezzel a labdával szemben. Szépen helyezte el a jobb alsó sarokba.

71
    Megint helyzetbe került a Nice csapata, de most kihagyták.
    SCHWARTZ - 2:6

70
    RONNIE SCHWARTZ szépített az eredményen 2:6. Egy laposan a kapu elé adott labdát értékesítette.

69
    Egy fejest láthattunk a hazai csapat támadójától, de nem volt elég erő benne, ezért a kapus hárította.

68
    Puel helyett Eysseric folytatja a játékot. A Nice csapatában.

67
    A Szöglet újfent rossz volt. A Kapus kibokszolta.

67
    Ebből a bedobásból végül is egy szöglet lett.

67
    Bedobással jöhet a hazai csapat veszélyes helyzetből.

66
    Kapuskirúgás! Hassen fogja majd elvégezni (Nice)
    EDUARDO - 1:6

65
    CARLOS EDUARDO megszerzi az ötödik gólját. Hihetetlen. Megint szépen használta ki az elé kitálalt labdát és fejezte be az akciót.

64
    A Beadást a Nice védők fejelték ki.

63
    Most a Guingam csapata támadott, de megint szép szerelést láthattunk, fordul a kocka.

62
    Digard lejön helyette Vercauteren folytatja a játékot.

61
    Hassen húzta le megint gyönyörűen.

61
    Szöglettel jöhet most a hazai együttes.

60
    A Nice csapata adogat és adogat egyre inkább ők dominálnak.

59
    Schwartz került nagy helyzetbe, de ő képes volt öt méterről mellé rúgni. Óriási pech volt.

58
    Marveaux jön le és Giresse folytatja helyette a játékot a Guingamp csapatában.

57
    Újabb szép szerelés a vendég védőktől. Szépen játszanak.

56
    Egy vendég játékos maradt lent. Szabadrúgással jöhet a Nice.

56
    Gyönyörűen működtek együtt a vendég védők. Szép szerelést láthattunk.

55
    Támad a Guingamp. Megpróbálnak szépteni. Gondolom én.

54
    Most megúszta a Nice csapata, Diallo fejelt kapufát.

53
    A Guingamp edzője tanácstalanul ül a kispadon. Nagyon elkeseredett, de hát ki ne lenne az amikor a csapata 5-1-re áll és sajnos ők kaptak ötöt.

52
    Szabálytalanság! Carlos Eduardo maradt lent a földön.

51
    A Nice csapata adogat hátul, szépen komótosan nem sietnek egyáltalán.

50
    A Guingamp csapata most már teljesen padlón. Végük van.
    EDUARDO - 1:5

49
    CARLOS EDUARDO már a negyedik gólját szerezte. Eszméletlen. Gyönyörűen helyezte el megint a kapus mellet a jobb sarokba.

49
    Nice bedobás, de látszik rajtuk, hogy már csak a védelemre rendezkedtek be.

48
    Sankhare helyett Diallo folytatja a játékot a hazai csapatban.

47
    A Szöglet viszont veszélytelen volt. Semmit nem ért sajnos.

47
    Schwartz bombázta kapura a labdát. Veszélyes volt nagy bravúrt mutatott be a kapus.

46
    A Guingamp csapata kezdte a második félidőt hát lássuk mi lesz ebben a negyvenöt percben.

46

Vége az első félidőnek. Igazából nincs is miről beszélni hiszen az eredmény magáért beszél. A vendég csapat dominál és amikor helyzetbe kerül akkor be is tudják rúgni. Gyönyörűen játszottak eddig és szerintem ez a továbbiakba sem lesz máshogy. De véleményem szerint itt már vége is a meccsnek, mert ilyen hátrány behozásához heroikus erőfeszítésekhez van szükség. Majd meglátjuk negyedóra múlva. Én várom vissza önöket.

45+2
    PLEA - 1:4

45+1
    ALASSANE PLEA volt a negyedik gól szerzője. A kapus hatalmasat hibázott luftot rúgott és onnantól már üres kapura guríthatott a játékos.

45
    1-3 a vendég csapatnak az állás. Nem tudom, hogy van-e innen visszaút, de nem hinném. Szép játékot játszik a vendég csapat.
    EDUARDO - 1:3

44
    CARLOS EDUARDO megszerezte a harmadik gólját, gyönyörűen fejezte be az akciót, egy beívelt labdát értékesített.

43
    Barátunk, akit gyomron talpaltak már jól van, játékra kész.

42
    Hassen fájlalja egy kicsit az arcát, hisz a labda fejbe találta.

41
    Bármilyen furcsán hangzik ez történt.

41
    Egy vendég játékos maradt lent. Megtalpalták a gyomrát.

40
    Eduardo megszerezhette volna a harmadik gólját, de a kapus hatalmasat védett. Szép bravúr volt.

39
    Lössl (Guingamp) húzta le könnyűszerrel ezt a szögletet.

39
    Szöglettel jöhet a vendég csapat. Veszélyes lehet.

38
    Egy rossz beadást láthattunk a vendég csapat részéről. A kapusé a labda.

37
    Schwartz tapsolja meg a jó meglátását társának, de sajnos többet nem is tehetett.

37
    Kirúgás! Lössl végzi majd el (Guingamp)

36
    Már több mint másfél perce náluk volt a labda, amikor egy gyatra keresztpasszt láthattunk. Jöhet a Nice csapata

35
    Most hazaadták Lösslnek, aki már tovább is nyomta a bogyót.

35
    A Guingamp csapata jöhet előre, hisz náluk a labda és járatják is előrefelé.

34
    Yatabare cselezgetett szépen. Három embert szépen ki is cselezett, de a negyedikbe már beletörött a bicskája.

33
    De már minden rendben van és a meccs folytatódhat is tovább.

33
    Yatabare maradt lent a földön. Úgy látom a lábfejét fájlalja.

32
    Guingamp már másodszor jutott bedobáshoz, egyenlőre nem tudnak csinálni semmit.

31
    Yatabare kapott labdát a szélen a hazaiak játékosa, de nem tudta normálisan átvenni a labdát, ezért jöhet a kapuskirúgás.

31
    Eduardo volt lesen a vendégek játékosa, pedig szép kiugrás volt.

30
    Kapustámadás!!! Hassen maradt lent a földön. Beauvue volt a tettes.

29
    Egy szép kivetődésnek lehettünk szemtanúi Hassen hajtotta ezt végre, szép jelenet volt, kibokszolta a labdát.

28
    Most a vendégek járatják a labdát. Várják a lehetőségeket.

27
    Közben Schwartz volt lesen a hazaiak egyik játékosa.
    EDUARDO - 1:2

27
    CARLOS EDUARDO ma már a második gólját jegyzi, gyönyörűen helyezte el a kapus mellett a labdát. Gyönyörű játék volt.

25
    Nice csapata fogja majd bedobni a labdát. Hiszen bedobáshoz jutottak.

25
    A szöglet nem volt tökéletes Lössl (Guingamp) húzta le a labdát.

24
    Plea (Nice) harcolt ki egy szögletet csapata számára.

23
    Folyamatosan a hazai csapat jön előre, próbál helyzetet kialakítani.

22
    Schwartz adta be középre a hazai csapat játékosa, de nem kísérték a társak a támadást, ezért nem érkezett senki középen

21
    Schwartz (Guingamp) pöccintette kapura, de a kapus a helyén volt és védeni tudott.

20
    Hassen (Nice) gyönyörűen húzta le a beívelt labdát.

20
    A hazai csapat harcolt ki egy szögletet. Sorbon már helyezkedik középen.

19
    Eduardo (Nice) indított hosszan, ez a labda nem lehetett jó a társnak.

18
    A hazai csapat adogat keresik a lehetőségeket.

17
    Sorbon (Guingamp) tisztázott szépen nehéz helyzetben.

17
    A Szabadrúgást a vendég védők gyönyörűen hatástalanították.

16
    Jöhet a szabadrúgás a hazai csapatank.

16
    Palun kapott lapot a csúnya belépője miatt.

15
    Eduardo szúrta rá messziről, a kapusnak kellett hatalmasat védenie. Szép lövés volt. Jöhet a szöglet.

14
    Támad most a Nice csapata, de csak egy szögletig jutottak.

13
    Eddig elég jól alakul a meccs, szép játék.
    EDUARDO - 1:1

12
    CARLOS EDUARDO szerezte ezt a szenzációs gólt szabadrúgásból. Gyönyörűen használta ki a helyzetet.

11
    Eduárdo állt a labda mögé. Elég veszélyes ez a fiú.

10
    Szabadrúgáshoz jutott most a vendég csapat jó lehetőség lehet.
    BEAUVUE - 1:1

9
    CLAUDIO BEAUVUE szerezte csapatának a gólt fejjel. Micsoda játék volt.

8
    Bedobással jöhet a vendég csapat, de ez után el is vesztették.

7
    Egy szabadrúgást harcolt ki Mendy (Nice) csapata számára.

7
    Bedobással jöhetnek a hazaiak. Veszélyes lehet. Helyzet is kialakulhat.

6
    Eduardo tudta kapura fejelni a beívelt szabadrúgást, de nem volt benne elég erő ahhoz hogy veszélyes legyen simán védett a kapus.

5
    Mathias kicsit megsérült a szerelés közben de már jól van.

5
    Most végre a vendégek jöhetnek. Ki is harcoltak egy szabadrúgást Pleat buktatták.

4
    A hazai csapat adogat hátul, várják a lehetőségeket.

3
    Szép helyzet alakult ki megint a vendég kapu előtt, de a védők megint jó helyen voltak és blokkoltak.

3
    Yatabare (Guingamp) idították nagyon hosszan nem érhette el a labdát.

2
    A Guingamp csapata került helyzetbe, de a lövés pillanatában a védők blokkoltak.

1
    Les! Egy hazai játékos ólálkodott a lesen.

1
    A Nice csapata kezdte az első félidőt, máris rohamoznak.

1

A Szurkolók szép számmal látogattak el a mai meccsre, majd később az is kiderül, hogy pontosan mennyien.

A játékosok most vonultak ki a zöld gyepre, éppen kezet fognak egymással. Reméljük jó meccs lesz.

En Avant Guingamp: Lössl J- Lemaitre R, Sorbon J, Kerbrat C, Baca M- Beauvue C, Sankhare Y, Mathis L, Yatabare S- Schwartz R, Marveaux S
    Cserék: Alioui R, Diallo M, Dos Santos L, Giresse T, Guichard H (K), Mandanne C, Sankoh B

OGC Nice: Hassen M- Palun L, Genevois R, Bodmer M, Amavi G- Mendy N, Digard D, Puel G, Eduardo C, Bautheac E- Plea A
    Cserék: Bosetti A, Diawara S, Eysseric V, Lloris G, Maupay N, Pouplin S (K), Vercauteren J

Játékvezetők: Clément Turpin, Frédéric Cano, Nicolas Danos, Yohann Rouinsard.

Ma 17:00-kor a Guingamp és a Nice csapata fog összecsapni a francia élvonal 11. fordulójában. A hazai csapat totál utolsó, de az előző meccsüket megnyerték a Lille ellen vendégként. A vendég csapat 12. a tabellán és az utolsó meccsüket elvesztették hazai pályán a Bastia ellen.

Tavaly két 1-0 meccs lett, mindkét csapat hazai pályán húzta be a győzelmet. Így hát nem lehet megjósolni, hogy mi lesz a mai összecsapás végeredménye, de ha meg kéne tippelnem, akkor én döntetlenre tippelnék.

Én várom önöket holnap délután 17:00-kor. És jó szurkolást kívánok.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik..

Kálmán Török

Gólok: 9. Beauvue, 70. Schwartz – 12. Eduardo, 27. Eduardo, 44. Eduardo, 45+1. Plea, 49. Eduardo, 65. Eduardo, 73. Bautheac

Lapok:   16. Palun (NIC)

Játékvezetők: Clément Turpin, Frédéric Cano, Nicolas Danos, Yohann Rouinsard