2:1 (1:0)
Diósgyőri VTK
kedd 28.10.2014, 17:30 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Magyar Kupa

Vége! Nem túl magas színvonalú összecsapáson a Videoton együttese 2-1-re legyőzi a Diósgyőr csapatát a Sóstói Stadionban!
    A második félidőben összejött az egyenlítés a vendégeknek a 64. percben, ezt követően a miskolciak akarata érvényesült inkább, ám jött Alvarez, és parádésan szolgálta ki a piros-kékek gól gyárosát, Nikolics a nyolc közé lőtte a Vidit! (19:23:33)

90+2
    Stopira bombázza előre a játékszert egészen Antalig.

90+1
    Nikolics veszíti el a labdát, még van esélye a vendégeknek.

90
    Kettő perc lesz a hosszabbítás.

90
    Hazai kontra végén Trebotic teszi ki balra a labdát, Kovács I. kis igazítás után Debrecenibe lő!

90
    Husic beadása nem sokkal megy el Griffiths feje fölött.

89
    Griffithset nyomják el ziccerben a tizenhatoson belül, gyanús volt, a játékvezető nem ítél büntetőt!

88
    Pár percre a kieséstől a Diósgyőr, érthető tehát, a miskolciak mindent megtesznek az egyenlítésért.

86
    A Vidi gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Ismét vezetnek a piros-kékek! Hihetetlen Alvarez alakítás: a Vidi szélsője kicselez egy embert, majd lövés helyett a következőt, már csak a kapussal áll szemben, de bepasszol középre, érkezik NIKOLICS NEMANJA, aki estében az üres kapuba passzol! 2-1!

85
    Bognár I. sarokrúgását Calatayud húzza le magabiztosan.

85
    Ismételhetnek a vendégek.

84
    Bacsa centerezne, de Brachi közbelép, szöglet.

84
    Bognár Istvánt szép lövőcsele után nem tud lőni, mert szerelik.

82
    Második vendég csere: Gosztonyi le, Bognár I. be.

80
    Alves bődületes hibája után kettő a háromban rohamozhatnak a fehérváriak, Kovács a tizenhatoson belülről hátrasarkal Alvarez elé, veszélyes a lövés, Antal vetődve hárít, a kipattanó diósgyőrihez kerül!

79
    Utolsó hazai változtatás: Gyurcsó le, Alvarez be.

78
    Kovács I. buktatja sárga lapot érően Eleket.

78
    Gosztonyi húz szélről befelé, elviszi több ember előtt is a labdát, a pattogós lövése középre tart, Calatayud véd.