Anna Bondár
Anna Bondár
2
6 6
kedd 28.10.2014, 10:29 • Court 9, Heraklion • ITF - Heraklion - 6th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion (kemény borítás)

Bondár Anna az első játszmát lendületesen, jól kezdte, már a szett elején brékelőnybe került, amit a végén meg tudott duplázni. Egy adogatást ugyan visszavett tőle a vége felé lendületbe jövő Laetitia Sarrazin, de a másik kitartott így 6:4-re nyerte Bondár Anna az első szettet.

A második játszmában is nagy volt az adok-kapok, az elején a francia lány került brékelőnybe, de Anna gyorsan vissza is vette. A játszma derekán Bondár újra elvette ellenfele adogatását, a sajátját pedig mindig meg tudta védeni, általában könnyedén. Aztán 5:3-as magyar vezetésnél a maratoni, 9 perces játékot fogadóként végül csak kiharcolta magának Anna, ezzel 6:3-ra a második szettet is bezsebelte. Szép győzelem! Ezzel Bondár bejutott a görögországi tenisztorna második fordulójába!

Laetitia Sarrazin – Bondár Anna: 0-2!
    4:6, 3:6!
    ---- (11:50:03)

Mérkőzés vége

3:6
    Megvaaaan! Anna elveszi a francia adogatását ötödször is és ezzel megnyeri a mérkőzést!!