A Híd-OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép 11:11 (vége)
A Híd-OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép

11:11

(3:4, 0:1, 5:2, 3:4)

szerda 29.10.2014, 18:50 • Nyéki Imre Uszoda • Vízilabda BL

Az OSC egy negyedet nyert meg, de ez majdnem elég volt a győzelemhez. Mindkét oldalon fantasztikus kapusteljesítményeket láthattunk, és természetesen elől sem maradtunk klasszis teljesítmények nélkül. A hatalmas taktikai harc két hét múlva Szolnokon folytatódik, ahol az a csapat jut a BL-főtáblájára, amelyik nyerni tud. Azt a mérkőzést is követhetik nálunk, de addig is jelentkezünk még vízilabda bajnokikkal. Köszönöm ma esti figyelmüket! (20:06:22)

32
    Nem jó a centerezés, ezzel vége a mérkőzésnek.

32
    21 másodperccel a találkozó vége előtt Vincze Balázs időt kér.

32
    Nem jut el lövésig a Szolnok, így még támadhat egyet az OSC.

30
    A hazaiak Kis elől gyűjtik be a labdát hátul.

30
    Kontra az OSC ellen.

29
    Decker kapuja fórban is bevehetetlen.

29
    Bisztritsányi is bravúrral hárítja Mitrovic lövését.

28
    Decker Attila hatalmasat véd hátul.

28
    Kettős emberelőnyből VARGA DÁNIEL talál a kapuba! (11:11)

28
    JOSEPH KAYES negyedik gólját szerzi! (11:10)

28
    VÁMOS MÁRTON pattint a jobb szélről a kapuba! (10:10)

27
    BÁTORI BENCE emberelőnyben a bal oldalról találja meg a blokkoló kezek között az utat a hálóba! (10:9)

27
    Kontra a hazaiak ellen.

26
    KIS GÁBOR a támadóidő lejárta előtt kapja üresen a labdát és centerből a hálóba pattint! (9:9)

26
    Hiába vetődnek a védők, JOSEPH KAYES-t nem lehet megállítani és centerből ismét a kapuba talál fórban! (9:8)

25
    ZIVKO GOCIC a bal oldalról vágja nagy erővel a kapu jobb oldalába a labdát! (8:8)

25
    Páros kiállítást követően támadhat a Szolnok.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, Graham negyedszerre is elhozza a ráúszásnál a labdát.

Elképesztő fordulatot követően, az OSC átvette a vezetést! A hazaiak a remekül védő Decker teljesítménye ellenére is megtalálták a réseket a szolnoki védelemben. E közben Bizstritsányi blokkolja a Szolnok klasszisait. Mi lesz még itt az utolsó negyedben!

24
    Madaras fórban nem tudott átjárni Bisztritsányi eszén, a kapus két kézzel hárítja a közeli kísérletet. Ezzel vége a harmadik negyednek.

24
    KEVIN GRAHAM vágja a jobb oldalról a hálóba a labdát! (8:7)

23
    Gór-Nagy középről lőhetett, de Decker a helyén volt.

23
    Emberelőnybe kerülnek a hazaiak, de Vincze Balázs időt kér.

23
    Előbb kontra a Szolnok, majd az OSC ellen is.

22
    Pontatlan passzait követően már-már elszórakozta a fórt a Szolnok, végül a dudaszó előtt két másodperccel MADARAS NORBERT lő hatalmas gólt a jobb alsóba hat méterről! (7:7)

22
    Vezet az OSC! SALAMON FERENC középről ellőtt labdája a jobb kapufáról Decker hátára pattan, onnan pedig a hálóba! (7:6)

21
    Decker hárítását követően, marad a labda az OSC-nél.

21
    Varga Dénes bal szélről érkező kísérletét védi Bisztritsányi.

20
    Szolnoki emberelőny és időkérés.

20
    JOSEPH KAYES marad üresen centerben, a kapott labdát pedig könyörtelenül pattintja a hálóba! (6:6)

20
    Tóth a felső lécet találja el középről.

19
    Brguljan lövésébe belekap Decker, a sarokdobás után pedig már marad a vendég kapusnál a labda.

19
    Mitrovic középre játszott labdáját KIS GÁBOR pofozza a bal alsóba! (5:6)

18
    Kontra a Szolnok ellen.

18
    Gyorsan egyenlítenek a hazaiak! JUHÁSZ ZSOLT centerből vágja a labdát a kapu közepébe! (5:5)

17
    JOSEPH KAYES sérülése után nagyon fontos góllal tér vissza! A jobb felsőbe pattint emberelőnyből! (4:5)

17
    Elkezdődött a harmadik negyed, ismét Graham volt a gyorsabb, Gocic-ot előzte meg.

Mondhatjuk, a második nyolc perc a kapusoké volt, hiszen mindössze egy gólt láthattunk. Bisztritsányi és Decker Attila pedig egyaránt jól védett. Végül a Szolnok növelte előnyét és bár sok van még hátra, jó helyzetből várhatja a folytatást! Az OSC-nek pontosabban kell támadnia a második félidőben. Hamarosan folytatjuk!

16
    Vége a második negyednek.

16
    Bundschuh dudaszó előtti távoli kísérlete is a szolnoki kapus kezei között landol.

16
    Graham hétméteres lövését a jobb alsóból kiszedi Decker.

15
    A sarokdobást követően MEZEI TAMÁS szerzi centerből a negyed első gólját! (3:5)

15
    Aleksic lövése fórban fejbe találja Bisztritsányit, a labda sarokra megy ki.

14
    Aleksic centerezése pontatlan, fordulhatnak a hazaiak.

14
    Brguljan szerez labdát, de nem sikerült lefordulnia az OSC-nek.

13
    A blokkról lepattan a hazai kísérlet, fordulhat a Szolnok.

13
    Előnyben az OSC, Vincze Balázs viszont előtte időt kér.

12
    Varga Dénes és Kis összjátékának köszönhetően gyűjti be a labdát a vendég együttes.

12

11
    Varga Dániel lőtte el nagy erővel a labdát fórban, de Bisztritsányi bravúrral hárít.

11
    Emberelőnybe kerül a Szolnok, de előtte vendég időkérés.

11
    Gór-Nagy lőhetett a jobb szélről elhajlásból, de Decker két kézzel véd.

10
    Varga Dániel a bal szélről a felső lécre dobja a labdát, de továbbra is támadhat a Szolnok.

10
    Decker most egy távoli lövést szed le a jobb felsőből, úgy tűnik elkapta a fonalat.

9
    Aleksic lövését az utolsó pillanatban blokkolják a bal szélen a hazaiak.

9
    Decker a gólvonalról gyűjti be a labdát, utána pedig egy hatalmas üvöltéssel buzdítja társait.

9
    Elkezdődött a második negyed, a szolnokiak végül megálltak a ráúszás közben, így Graham könnyedén gyűjti be ismét a labdát.

Ahogy az várható volt, hatalmas taktikai harcot láthatunk eddig a medencében! Parádés gólok és parádés játék jellemzi a mérkőzést! A Szolnok egy hajszálnyival jobbnak bizonyult az első nyolc percben, de valószínűleg a folytatásban lesznek még izgalmak!

8
    Vége az első negyednek.

8
    Decker falként emelkedett ki a vízből Kayes közeli kísérletét követően.

8
    MADARAS NORBERT nem gondolkodott sokat emberelőnyben, és a Gocictól kapott labdát egyből a bal alsóba vágja! (3:4)

7
    Varga Dániel és Kis együttes erővel blokkol hátul.

7
    Madaras labdaeladásából fordulhatnak a hazaiak.

7

6
    Decker a jobb felsőből üti ki az odatartó labdát.

6
    Vámos is egy ejtéssel próbálkozik a jobb szélről, de Bisztritsányit nem sikerül átjátszania.

5
    GÓR-NAGY MIKLÓS nyolc méterről ejt kapura, a labda pedig megtréfálja Deckert, és beesik felette a kapuba! (3:3)

5
    MILAN ALEKSIC távolról lő a kapu közepébe! (2:3)

4
    SALAMON FERENC lövésébe beleér Decker Attila, de a labda a kapus keze alatt áthaladt a gólvonalon! (2:2)

3
    Éppen amikor kiegészült az OSC, MADARAS NORBERT a jobb szélről a rövid alsóba lő! (1:2)

2
    Madaras lőhetett a jobb szélről, de Bisztritsányi véd.

2
    BUNDSCHUH ERIK szintén emberelőnyben talál be, centerből a jobb alsóba húzza a labdát! (1:1)

2
    VARGA DÉNES a bal oldalról a jobb alsóba pattint fórban! (0:1)

1
    Decker Attila blokkolja a jobb alsóba tartó lövést.

1
    Elkezdődött a mérkőzés, Graham hozza el a ráúszásnál a labdát.

A két válogatott kapus közül, Decker Attila kezd a Szolnoknál.

Pillanatokon belül elkezdődik a magyar csúcsrangadó a vízilabda BL-ben! Hatalmas sztárkavalkád a medencében!

A két magyar csapat egymással csap össze a vízilabda Bajnokok Ligájának utolsó selejtezőkörében. Az oda-visszavágós párharc első felvonásában Budapesten találkozik a két együttes. A bajnokságban még nem kerültek össze ebben a szezonban, így talán nem véletlen, hogy még mindketten százszázalékosak az OB I-ben.

Az OSC két sima győzelmen van túl a BL selejtezőcsoport megnyerése óta. A Ferencvárost idegenben, míg a Debrecent hazai medencében intézték el.

A Szolnok a bajnoki címvédő Egert verte meg vendégként drámai csatában, a Szeged viszont nem nehezítette meg a dolgukat.

Valószínűleg hatalmas ütközet lesz a két hibátlan gárda mérkőzése, úgyhogy megéri velünk tartani!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 18:50 - kor kezdődik..