Jani – Zovincova 2:0 (vége) | Galfi – Baluu 2:0 (vége)
6 6
Sharmadaa Baluu
0
2 0
péntek 31.10.2014, 09:58 • Court 6, Heraklion • ITF - Heraklion - 6th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion (kemény borítás)

Gálfi Dalma kis túlzással lelőtte a pályáról indiai ellenfelét a mai napon. Az első szettben is dominált, a játszma elején brékelőnybe került, amit később megduplázott és úgy nyerte meg 6:2-re a szettet, hogy egyszer sem bukta az adogatását.

A második szett még simábban alakult, továbbra is kiválóan játszott Dalma, sorra nyerte a játékokat, ellenfele adogatását háromszor is elvette, a sajátját pedig úgy hozta, hogy Sharmadaa Baluu még bréklabdáig sem jutott a második szettben (az elsőben is csak egyszer, de akkor kettő is volt neki). Dalma hengerelt a mai napon és várhatja következő ellenfelét, aki az összecsúszás miatt elvileg már ma esedékes lesz!

Gálfi Dalma – Sharmadaa Baluu: 2-0!
    6:2, 6:0!
    ---- (11:05:58)

Mérkőzés vége

6:0
    Fantasztikus teljesítmény! Gálfi Dalma 6:0-ra nyeri a második szettet, esélyt sem hagyott Sharmadaa Baluunak, így két sima szettben továbbjut a görög tenisztorna harmadik fordulójába!

40-30
    Játszma- és mérkőzéslabdája van Gálfi Dalmának!

40-30
    Labdamenet győztese Gálfi.

30-30
    Elméletileg két labdára a győzelem, de most nagyon harcol fogadóként Sharmadaa Baluu.

30-30

15-30
    Labdamenet győztese Baluu.

15-15

0-15

5:0
    Tripla brékelőny Gálfinak, 5:0-s vezetés. Adogathat a meccsért Dalma, ezt innen már nehéz elveszíteni. Fantasztikusan játszik ma Gálfi! Még pár percig kell ugyanígy összpontosítani!

5:0
    Játék győztese Gálfi.

A-40
    Bréklabdához jut Gálfi Dalma. Gyakorlatilag meccslabdával ér fel.

A-40

40-40
    Egál. Minden pontért harcol fogadóként is Dalma, rövidre zárhatná a meccset, ha ezt megnyeri.

40-40

30-40

30-30
    Most sincs messze a bréklabda. Ha ezt a gémet is hozná Dalma, az gyakorlatilag a meccs megnyerését is jelentené egyben.