SZEOL SC – Maglódi TC 1:1 (vége) | Kozármisleny – Tolle UFC Szekszárd 2:0 (vége) | REAC – Bajai LSE 2:2 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
2:0 (0:0)
Tolle UFC Szekszárd
szombat 01.11.2014, 13:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:30 - kor kezdődik..

Megint csak jó mérkőzés van kilátásban Kozármislenyben a hétvégén.
    A tabella 8. helyén álló Tolle UFC Szekszárd gárdája érkezik Baranyába. A hazai csapat 19 ponttal a tabella 3. helyén tanyázik. A Középcsoport mennyire szoros jól tükrözi, hogy a második Monor is 19 ponttal rendelkezik, a második és a nyolcadik helyen álló csapatok között csak két pont a különbség. Tehát a hétvégén háromesélyes mérkőzést láthatunk, ahol a megszerzett három pont mindkét gárda számára az élbolyhoz való tartozást biztosítaná.
    A vendég csapat a múlt fordulóban ugyan 67 percet játszott emberhátrányban, mégis nyerni tudott 2-1-re a Szentlőrinc ellen hazai pályán. A Kozármisleny 4-1 nyert a Baja otthonában.

A hazai csapat kék-fehér mezben, a vendég Szekszárd sárga-fekete szerelésben lép ma pályára.

1

1
    Hazai csapat kezdte a találkozót.

1
    Felező vonalról végez el pontrúgást a vendég csapat.

2
    Rossz az indítás a vendég oldalon, a hazaiak dobhatnak.

3
    Gajágot rángatja Deli, szabadrúgás következik.

4
    Ismét Deli volt szabálytalan, ezúttal villant is a sárgalap.

5
    Nagy M. K. védők mögé érkező passzát fülelte le Tóth.

6
    Kozármislenyi szöglet következik.

6
    Kivágták a vendég védők a labdát.

8
    Várda volt szabálytalan az ellenfele térfelén, szabadrúgást végezhet el a Szekszárd.

9
    Puskás labdája Nagy M. Krisztián mögé jött, így szerelni tudták a vendégek.

10
    Tóth buktatta Puskást, hazai szabadrúgás következik 35 méterre a kaputól.

10
    A beívelt labdát Horváth fogta majd ejtette ki, de a hazaiak nem tudták a hibát kihasználni.

12
    Hátul adogat a hazai csapat és próbál támadást építeni.

13
    Szabó M. fejelt ki egy felívelt labdát.

14
    A mérkőzés elején sok az apró szabálytalanság, nem is alakult még ki folyamatos játék.

15
    Vuckovic lövése vágódott le Nagy Erikről.

15
    Lauert sodorták el a félpályánál.

16
    Nagy M. K. beadása kanyarodott ki az alapvonalon túlra.

17
    Máris ismét a szekszárdi kapunál a labda, szöglet következik. Horvát ütötte le Gajág fejéről a labdát.

17
    Puskás beadása után Horváth mozdult ki a kapujából, de Lauer előbb fejelt, a labda a kapu mellé szállt.

19
    Egy hazai támadás ahol az utolsó passzba léptek bele a vendégek.

20
    Puskás és Zsók kakaskodik a pálya közepén, utóbbi végezhet el szabadrúgást.

22
    Ismét két apró vendég szabálytalanság, hazai szabadrúgás következik a jobb szélről.

23
    Szabó M. indítása hosszú Lauernek, Horváthé a labda.

24
    Sólyom hozhatja játékba egy veszélytelen távoli lövés után.

25
    Rosszul elvégzett vendég dobás után kerül Sólyomhoz a játékszer.

26
    Nagy M. K. vett le egy labdát, de megszólalt a bírói síp, a játékvezető úgy ítélte meg, hogy a hazai játékos a kezét használta az esetnél.

27
    Vuckovic távoli lövését fogta könnyedén Sólyom, nem sikerült túl erősre a lövés.

28
    Hazai szabadrúgás jön középről, a vendég kaputól 25 méterre.

29
    Gajág végezte el, a rúgás kaput tévesztett, Horváth végezhet el kirúgást.

30
    Nagy M. K. volt szabálytalan, majd kifejezte nem tetszését, ezért viszont előkerült a sárgalap.

31
    Nagy E. lövése ment mellé, 20 méterről vállalkozott.

32
    Nagy M. K. is lőtt távolról, ezt Horváth ölelte magához, középre ment a lövés.

33
    Szabó ütközött Vuckovical, vendég szabadrúgás következik.

34
    A beívelt labdánál a vendég játékos nem a labdát figyelte hanem kiabálás közepette a földre esett, kirúgás következik.

35
    Vendég kontra végén Vockovic lőtt, Sólyom szögletre tolta a labdát.

36
    A szöglet után a hosszún érkezett Zsók visszafejelte, de nem érkezett senki.

37
    Nagy Erik kapott sárgalapot.

37
    Szekszárd cserél Tóth helyére érkezik Dobra.

39
    A most pályára lépő Dobra után rúgott a mellette elfutó Várdának, a bíró egyből piros lapot mutatott fel.

40
    Emberhátrányba került a vendég csapat, a múlt héten már a 23. percben, most csak az első félidő végén.

41
    Várda húzta vissza ellenfelét, rögtön előkerült a lap.

42
    Várda beadása csúszott le és került Horváthoz.

43
    Most két rossz passz miatt hiúsult meg két hazai támadás.

44
    Vendég bedobásokkal telnek el az utolsó percek. Zsinórban a negyedik partdobást végezhetik el.

45
    Czirákit buktatta Pap, hazai szabadrúgás következik a 16-os sarkáról.

45+1
    Utolsó lehetőség lesz ez az első félidőben.

45+1
    Lauer lőtt fölé.

Az első félidőben többet birtokolta a labdát és támadt a hazai csapat, de igazán nagy helyzetig nem jutottak el. A második félidőben ennél több kell támadásban, a vendég csapatnak nehezíti a dolgát, hogy a játékvezető kiállította a két perce pályán lévő Dobrát a 39. percben.

Érkezik a hazai csapat a folytatásra.

Kozármisleny csapata nem változtatott a szünetben, a kezdő 11 folytatja a játékot.

A játékvezetőkkel együtt érkezik a vendég alakulat is a folytatáshoz. Szekszárd sem cserélt a szünetben.

46

46
    Vendégek kezdték a második játékrészt.

46
    Nagy Erik indítása hosszú, Horváth rúghatja ki a labdát.

47
    Arena rúg nagyot a labdába, most hazai kirúgás jön.

48
    Nagy M. K. csinált két jól cselt, majd rosszul passzolt.

49
    Koch szabadrúgást ívelt a kapu elé, Fellai fejelte ki a labdát a mezőnybe.

50
    Fenyvesi lőtt, pont csapattársát Puskát találta el aki levette a labdát, de lesen volt.

51
    Fellai ívelését fejelte ki Nánási.

52
    Nagy M. K. lövésébe beleléptek így Horváth könnyen fogta a lövést.

53
    Arena csúszott oda Nagy Eriknek, járt is a sárgalap.

54
    Hazai szöglet következik.

54
    Horváth ütötte ki a labdát, majd Fenyvesi tört be a jobb szélről és lőtt, ezt hárította a vendég kapus.

55
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Bedobás után CZIRÁKIhoz került a labda a 11-es ponton, egyből lőtt és Horváth mellett megszerezte a vezetést a hazai csapatnak.

57
    Most lesz igazán nehéz a Szekszárdnak, emberhátrányban és gólhátrányban is vannak.

57
    Arena Ármint kell ápolni ezért most áll a játék.

58
    Folytatódik a játék egyenlőre a vendégek kilenc emberrel játszanak.

59
    Az előbb lesérült Areát le is kell cserélni, Lógó érkezik a helyére.

60
    Zsók volt durva, és csúszott be szabálytalanul ezért kapott sárgát.

62
    Gajág szabadított fel egy vendég kontra végén.

63
    Fenyvesi szerzett labdát az ellenfél 16-nál, és passzolt Puskásnak, de lesen volt a csatár.

64
    Cserélni fog a hazai csapat, Tóth érkezik a kispadhoz.

66
    Nagy M. K. elől utolsó pillanatban rúgta ki a labdát Koch.

67
    Puskás helyett Tóth folytatja.

68
    Lauer lövése vágódott szögletre, kifejelték a labdát a kapu elől a szöglet után.

69
    Az egyik oldalon Tóth indult meg és szerelték, a kontrából Vuckovic indult meg, őt a hazai védők szerelték.

70
    Vendég szöglet következik.

70
    Érintés nélkül szállt át a labda a hazai kapu előtt, bedobás következik.

72
    Ranga Máté fog érkezni a vendégeknél.

72
    Félpályáról felívelt szabadrúgás került Sólyomhoz.

74
    Vendég szöglet következik, mert Szabó M. mentett a hazai kapu előtt.

74
    Fejes lőtt a védőkbe.

75
    Ranga érkezett Fejes helyére.

76
    Hazaiaknál Szabó Péter folytatja, Várda helyén.

77
    Szabó Péter szerzett labdát és adta is el, azaz passzolta oldalvonalon kívülre.

79
    Tóth lövését fogta Horváth.

80
    Fellai nem engedte el ellenfelét a vonal mellett ezért kapott sárgát.

81
    Leshatáron kapott nagyszerű labdát Nagy M. K. kilépett volna a kapussal szemben, de az asszisztens behúzta a lest.

82
    Ranga buktatta a meginduló Szabó M.-t ezért villant a sárgalap.

83
    Nagy Erik lőtt a védőjébe.

84
    Fenyvesi jobb oldali beadására érkezett jól Lauer, de ezt Tóth nem látta és elfejelte előle, de neki magas volt és nem tudta irányítani, így ezt megúszta a vendég csapat.

85
    Ismét egy jó labda érkezett a jobb szélről, Tóth érkezett, de közelről nem találta el jól a labdát, így továbbra sincs meg a megnyugtató előny a hazaiaknak.

87
    Cziráki ment el jól a jobb szélen és passzolt vissza Tóth elé aki 5 méterről ismét mellé lőtt.

88
    Rigó hibázott nagyot, letámadta TÓTH és el is adta a labdát, így a hazai támadó rávezette Horváthra a labdát, elhúzta a kapus mellett és most már nem hibázott a kapuba gurított.

90
    Szabó M. szerzett labdát és a vendég kapuig ment vele középre passzolt és az érkező Tóth elől Pap rúgta ki szögletre a labdát.

90
    Valkovics érkezett Cziráki helyére.

90+1
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90+2
    A vendég csapat végezhet el szabadrúgást a félpályánál.

A hazai csapat hozta a kötelezőt és a második félidőben megszerezte a vezetést, majd a félidő végén bebiztosította a három pontját. A vendég csapat erejéből a második félidőben csak a védekezésre és egy-két kontrára futotta. (15:18:29)