Fehérvár AV19 – Triglav Kranj 11:1 (vége)
Fehérvár AV19
11:1 (3:0, 2:1, 6:0)
HK Triglav Kranj
szombat 01.11.2014, 17:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

Könnyed győzelmet aratott a Fehérvár AV19 u-18-as csapata a Triglav Kranj csapata ellen itt, az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban! A rengeteg gólszerzőből nehéz lenne bárkit is kiemelni, így inkább a remek kapusteljesítményt említeném meg, ami lehetővé tette az elején az ellenféltől való elhúzást. A vendégek játéka igen hullámzó volt, nem igen tudtak akár szakaszosan nyomást helyezni a Fehérvárra. A legközelebbi meccs alkalmával is tartsanak vlünk, addig is, a viszontlátásra! (19:36:37)

60:00

59:34
    És kapus nélkül játszik a Fehérvár, ráhajtunk a 12. gólra!!!

59:34
    Még egy kiállítás így a végére, Kristof Potocnik is kiül a büntető padra.

58:43
    Kettős kiállítás, Szita Donát és Zan Potocnik foglal helyet a büntető padon.

58:06
    A Volán gólt szerzett!
    Kiss Patrik passza után ERDEI ZOLTÁN szerezte meg második gólját! 11-1 az állás!

56:24
    Megvan a tizedik! Az első lövést még védte Ovsenik, a kipattanót azonban RAJZ ÁRON már kegyetlenül bevágta a hálóba a korongot!

56:05
    Kissé idegesen játszanak a vendégek, reméljük nem lesz sérülésveszély ebből.

55:12
    A Fehérvár kiegészült, sikerült kivédekeznünk ezt a hátrányt is.

54:59
    Les miatt szakad meg az egyébként sem túl acélos vendég támadás.

54:06
    Kettős kiállítás következik, Antal Arnoldot, és Kristof Potocnikot küldik ki, egyaránt testre ütésért.

53:12
    Hosszas töprengés után Erdei Zoltánt kiküldi a játékvezető durva játékért.

53:12
    Ovsenik kesztyűje alatt pihen a korong miután nem merte kitenni a pakkot a letámadó csatárok miatt.

52:10
    Negyesi Armand lövése csattan a kapuvason a védést követően!

51:44
    Kokalj passza csúszik el a kapunk előtt veszélytelenül.

50:25
    Továbbra is a Volán támad, ebből könnyen meglehet a tizedik gól is.

49:02
    A vendégek időt kértek.

49:02
    Antal passza után elemi erővel bombázta be a kapuba a korongot SZITA DONÁT! A remekül játszó csatárnak így végül összejött a gól is asszisztja után.

48:04
    Tilos felszabadítás után buli a magyar harmadban.

47:05
    És még egy találatot feljegyezhetünk hazai oldalon! FÜRST TAMÁS lövésének nyúlt egy egy kissé mellé a hálóőr, így az a jobb felsőbe vágódott!

46:29
    Egy lövésünk volt ebben az előnyben, de az legalább góllal végződött! Antal passza után ERDEI ZOLTÁN növelte tovább csapata előnyét!

46:08
    Ebből az előnyből egyelőre több helyzetet alakítottak ki a vendégek, mint mi.

45:04
    Panger szenvedi el az újabb kiállítást, miután térdhasználatért küldik ki.

43:41
    Saját harmadában a Triglav, nem igazán tudnak előre jutni.

42:14
    Az újabb hazai gól szerzője az eddig is remekül játszó SZITA DONÁT! Ezzel már végképp minden eldőlt!

40:01

Sikerült növelni az első harmadban megszerzett vezetést, és a játék képével is mindenki elégedett lehet. A szépítést se sajnálhatja senki a vendégektől, gyönyörű találatot szereztek a szlovének. Ki kell emelni a védelem remek teljesítményét, ami lehetővé teszi az előny növelését. Maradjanak velünk a harmadik harmadra is, ha követni szeretnék az újabb Volán siker történetét!

40:00

39:43
    Feláll a Triglav, jól járatják a korongot.

38:52
    Fürst Tamás ül most ki, mégpedig gáncsolásért küldi ki a játékvezető.

38:15
    Kézpassz után buli a vendég harmad előtt.

37:45
    Agresszívabban védekezik most a Triglav, nem tudunk olyan könnyen helyzetet kialakítani.

36:36
    Kiegészült a Triglav, ebből sem sikerült gólt szerezni.

35:56
    Teljesen beszorítottuk az ellenfelet, végül pedig Kiss Patrik bombázott a kapu fölé.

34:36
    Ismét előnyben a Volán, Drakslar Tilen ül le a büntetőpadra.

34:28
    A Volán is kiegészült, öt az öt ellen a csapatok.

33:56
    A vendégek kiegészültek, most ők játsszanak előnyben rövid ideig.

33:12
    Ovsenik alatt a korong a fehérvári helyzet után.

33:00
    Négy a négy ellen inkább a Volán akarata érvényesül.

32:28
    Gadácsi Jánost is kiküldik sajnos, a játék késleltetéséért.

31:56
    Jakob Jugovicot (Triglav) küldik ki két percre gáncsolásért.

30:48
    Visszaáll a négygólos különbség a két csapat között! Baranyaitól SZABÓ MÁRK elé pattant a korong, aki az elfekvő kapus mellett a hálóba emelte azt! 5-1!

30:19
    Ovsenik hárít egy újabb fehérvári lövést.

29:22
    Kapust cserél a Fehérvár, Plesz Bendegúzt Gadácsi János váltja a kapuban.

29:21
    A Triglav Kranj gólt szerzett!
    Szépítenek a vendégek, KRISTOF POTOCNIK lőtte be a korongot a bal felsőbe, Plesz Bendegúz válla fölött.

29:14
    Szita Donát lövését blokkolták a védők.

28:32
    Saját kapuja mögött tartja a korongot a Triglav.

27:41
    Kiegészült a Fehérvár, nem igazán tudtak mihez kezdeni a lehetőséggel a vendégek.

25:41
    Tóth R. (Fehérvár) ül le kettő percre bottal akasztásért!

24:39
    Markic lövését védte PLesz Bendegúz.

23:41
    Hosszú idő után vendég támadás, de a védelem szilárdan állt a lábán.

21:39
    Török Patrik veszélyeztetett, ismét érik a fehérvári találat.

20:50
    Hiába tartotta magát eddig Ovsenik, ERDEI ZOLTÁN lövése már itat talált kapujába! 4-0 a második harmad legelején!

20:15
    Hatalmas Ovsenik védéssel kezdődik a harmad!

20:01

Simának mondható harmadon vagyunk túl, egyértelmű a Fehérvár technikai, merőbeli, koncentrációbeli fölénye, ami szerencsére az eredményen is meglátszik. Tóth Renátó eddig viszi a prímet két góljával, de a többiek is kitesznek magukért, a védelem pedig csírájában fojtja el a vendég támadásokat. Hamarosan kezdődik a második harmad, nem menjenek sehova!

20:00

19:30
    A két védőnk egymást zavarta, Plesz Bendegúz nagy védésére volt szükség a gól elkerülésének érdekében!

18:31
    Szemre is tetszetős akció végén Kiss Patrik ütőjéről csúszott a kapu mellé a korong.

16:36
    Szita Donát kígyózott át a védelmen, a végállomás azonban ismét Ovsenik volt!

15:26
    Ovseniknek újabb védést kellett bemutatnia!

14:47
    Emberelőnyből növeli előnyét a Fehérvár! TÓTH RENÁTÓ helyezte el szépen a pakkot Ovsenik mellett, meglőve ezzel mai második gólját a mérkőzésen! 3-0!

14:25
    Erdei passza nem sikerült tökéletesre, megtört a támadás lendülete.

13:29
    Zan Potocnik kapja a mérkőzés első kiállítását, mégpedig bottal akasztásért.

12:55
    Horváth Richárd lövése kerülte el a triglavi kaput.

12:20
    És megint a magyar harmadban a korong, feljebb kapcsoltak a vendégek.

11:09
    Plesz Bendegúznak kellett most védenie, az első komolyabb védeni valója volt ez a magyar kapusnak.

10:02
    Egyik csapat sem tud most komolyabb helyzetet kialakítani, mindenki küzd a korongért.

08:52
    Kapunk mögött tartottuk a korongot, most indítjuk a támadást.

07:43
    Csak belepiszkál ni tudnak a korongba a vendégek, nyomasztó a fehérvári fölény.

05:28
    Kapuvas, majdnem ott volt a harmadik Volán-találat is!

05:23
    Szita Donát korcsolyázta körbe a Triglav kapuját, visszafordult, a középre adott korongot pedig KOVÁCS OLIVÉR lőtte be az akkor már üresen tátongó kapuba, 2-0!

03:44
    Most már tehetetlennek bizonyult a vendég kapus, TÓTH RENÁTÓ tört át a védelmen, elhúzta Ovsenik mellett, majd a kapuba tessékelte a pakkot! 1-0 a Fehérvár javára.

03:23
    Kiss Patrik lövését védte felkarral a vendég hálóőr, gyönyörű védés volt!

03:05
    Sikertelen támadás után indulhatnak a vendégek.

02:34
    Rajz majd Szabó lőtt kapura, de Ovsenik mindkét próbálkozást fogta.

01:51
    A vendég harmadban pattog a korong, a Triglav birtokolja.

01:00
    Tilosra ütöttük a korongot, buli Plesz kapuja előtt.

00:15
    A Volán vezethette az első támadást a mérkőzésen.

00:01

Fehérvár AV19: Plesz (Gadacsi) – Imre, Szabó B., Szita, Horváth R., Kovács O. – Antal, Szabó D., Tóth R., Erdei, Kiss P. – Baranyai, Járossy, Rajz, Török, Szabó M. – Erdély, Mányok, Négyesi, Furst

Vezetőedző: Kóger István

HK Triglav Kranj: Ovsenik (Senk) – Pangerc, Drakslar, Ban, K. Potocnik, Stenkler – Jugovic, Z. Potocnik, Kristan, Markic, Pecek – Mubi, Kokalj, Jeglic, Fende, Rozman

Vezetőedző: Uros Ban.

A liga-második fogadja a negyediket az EBJL újabb játéknapján itt, a székesfehérvári Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban. A Kranj csapata 3 meccsel játszott már többet, mint a Volán, és így van ugyanannyi pontja a két csapatnak (21). A Fehérvárnak 2 pont lemaradása van az első Villach-hal szemben, úgy hogy a fehérváriak egy meccsel kevesebbet játszottak eddig. Így tehát minden pontra szükségünk van az első helyért folytatott ádáz küzdelemben, reméljük hogy ez a mai könnyedén bekerül a zsákba. 17:30-kor kezdődik az összecsapás, kövessék nálunk, ha semmiről sem szeretnének lemaradni!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik..

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 4. Tóth R., 6. Kovács (Szita, Horváth), 15. Tóth R., 21. Erdei, 31. Szabó (Baranyai, Rajz), 43. Szita, 47. Erdei (Tóth R., Antal), 48. Fürst, 50. Szita (Antal), 57. Rajz, 59. Erdei (Kiss) – 30. Potocnik

Fehérvár AV19: Plesz (Gadacsi) – Imre, Szabó B., Szita, Horváth R., Kovács O. – Antal, Szabó D., Tóth R., Erdei, Kiss P. – Baranyai, Járossy, Rajz, Török, Szabó M. – Erdély, Mányok, Négyesi, Fürst

Vezetőedző: Uros Ban

Játékvezetők: Varjú Árpád – Somos Balázs, Márkus János