Ukrajna
20:33 (9:15)
Magyarország_dup
vasárnap 02.11.2014, 17:00 • Sportpalota, Kijev • EB Selejtező

A vártnál sokkal simábban szerzi meg két meccsből második győzelmét a magyar válogatott. Ez különösen a portugálok elleni utolsó pillanatos, izzadságszagú egy gólos siker után meglepő. Ukrajna nagyon gyenge támadójátékkal rukkolt elő, 50 percen át szinte csak toporogtak a falunk előtt és átlövésből vagy betaláltak, vagy blokkoltunk. Elképesztően nagy mennyiségű blokkolt lövésük lett, ami többnyire a mi prédánkká vált.

Az ukránoktól Doroshchuk alkotott kiemelkedőt és a második félidőben még Onufryienko játszott jól. Tőlünk jóval több volt a remek teljesítmény, Mikler a kapuban jól védett, de igazából a védelem előtte rendkívül stabil volt. A gólszerzésben Iváncsik Gergő és Nagy Kornél emelkedett ki, de szinte mindenki szerzett 1-2-3 gólt a mezőnyjátékosok közül. Ezzel két meccs után négy pontunk van, remek kezdés!

Ukrajna – Magyarország: 20-33! Köszönöm a figyelmet!
    ---- (18:31:40)

60
    Mérkőzés vége. (20:33)

60
    Székely egy kétszeres kínai figura végén Kozakevich lövését védte hatalmas bravúrral!! (20:33) (20:33)

60
    Rossz bejátszás, jöhetnek az ukránok. (20:33) (20:33)

60
    Elkezdődött a mérkőzés utolsó perce. (20:33) (20:33)

59
    TSAP kapta ziccerben a labdát, miután betört középen, nem is hibázta el. (20:33) (20:33)

59
    Két perces kiállítást kap Bánhidi. (19:33) (19:33)

59
    SZÖLLÖSI beállóból nagyon szép gólt szerez, egy lepattanó labdát szó szerint bebokszolt a kapuba. (19:33) (19:33)

58
    MANKOVSKYY átlövése megpattan, így szédül a hálónkba. (19:32) (19:32)

58
    Igencsak lelassultak a támadások, már arra is figyelnek a felek, hogy ne legyen sérülés. Sáncolnak közben az ukránok. (18:32) (18:32)

57
    ZHUK a bal szélről talál a kapunkba, kivételesen szép figura volt ez a hazaiaktól. (18:32) (18:32)

56
    Belül futott át Szöllősi, támadhat Ukrajna. (17:32) (17:32)

55
    Balog harcol ki szabaddobást. (17:32) (17:32)

55
    ONUFRYIENKO talál a kapunkba átlövésből középről. (17:32) (17:32)

55
    A kapuba találtunk, de a szerzőjéről semmit sem lehet tudni sajnos. A lényeg hogy MAGYAR GÓL! (16:32) (16:32)

54
    ONUFRYIENKO talál a kapunkba talpról. (16:31) (16:31)

54
    Mellé lő középről az egyik ukrán, a túloldalon Szöllősi lövését védi Koshovy. (15:31) (15:31)