Szolnoki Dózsa Közgép - UVSE Hunguest Hotels 18:5 (vége)
Szolnoki Dózsa Közgép - UVSE Hunguest Hotels

18:5

(5:0, 5:2, 4:1, 4:2)

szerda 05.11.2014, 18:00 • Szolnoki Vízilabda Aréna • E.ON Férfi OB I

Óriási fölényben játszott végig a Szolnok. Már az első negyedben eldőlt a meccs, ugyanis azt a Szolnok 5:0-ra nyerte meg. Utána is domináltak a hazaiak, minden negyedet simán nyertek. A Dózsa legeredményesebbje Kis és Mitrovic volt 3-3 góllal. Az UVSE-ből a remekül játszó Keresztúri is 3 találatot jegyzett.

SZOLNOK – UVSE 18:5

Köszönöm a figyelmet! (19:21:16)

32
    VÁMOS MÁRTON pattintott jobbról a rövid oldalra. (18:5)

31
    KIS GÁBOR a kapu torkából helyezett a hálóba. (17:5)

30
    TÓTH ZOLTÁN húzta be a labdát a kapufánál állva a bal sarokba. (16:5)

30
    HANGAY ZOLTÁN a jobb szélről talált be. (16:4)

28
    KERESZTÚRI MÁRTON megúszásból lőtt gólt, miután balról kilőtte a rövid alsót. KERESZTÚRI már a harmadik gólját szerezte.(15:4)

27
    HANGAY ZOLTÁN lőtt a rövid felsőbe a jobb szélről. (15:3)

A harmadik negyedet 4:1-re nyerte meg a Szolnok. Ebben a játékrészben Mitrovic parádézott, megúszás góljuk és center góljuk is volt a hazaiaknak. Az UVSE gyakran nem jutott el lövésig az akciójuk végén.

24
    STEFAN MITROVIC kapott emberelőnyben labdát a kapufánál és lőtt a felsőbe. (14:3)

21
    Az emberelőnyt gyorsan kihasználta KERESZTÚRI MÁRTON az emberelőnyt és falból lőtt a bal sarokba. (13:3)

21
    MEZEI TAMÁS lőtt gólt centerből. (13:2)

20
    VARGA DÉNES megúszott védőjéről és lőtt közelről a kapuba. (12:2)

19
    STEFAN MITROVIC a bal szélről pattintott a hosszú felsőbe.(11:2)

Uralja a meccset a Szolnok. Mindkét negyedben öt gólt szereztek a hazaiak, az elsőben egyet sem kaptak, a másodikban azonban kettőt. A Szolnokban mindenki jó teljesítményt nyújt, az UVSE fiataljai nem tudják felvenni a versenyt velük.

16
    KOVÁCS BENCE lőtt kapufás gólt 6 méterről. (10:2)

15
    Újabb 5 méterest harcolt ki Kis Gábor. MILAN ALEKSZICS lőtte be a büntetőt, a felsőlécet is súrolta a labda. (10:1)

15
    KIS GÁBOR egyéni akciója végén 5 méterről pattintott a jobb sarokba. (9:1)

13
    MILAN ALEKSZICS lőtt két kapufás, parádés gólt távolról. (8:1)

12
    Aleksics átadása után VÁMOS MÁRTON pattintott Laboncz feje fölé.(7:1)

12
    KERESZTURI MÁRTON lőtt 6 méterről középről, szépített az UVSE. (6:1)

9
    STEFAN MITROVIC emelkedett ki magasra a bal szélen és lőtt a rövid alsóba. (6:0)

Nem tudott gólt szerezni az UVSE az első negyedben, a Szolnok viszont kedve szerint lőtte a gólokat, ötig jutottak Vargáék.

8
    Varga Dániel passza után MADARAS NORBERT pattintott jobb oldalról a hosszúba. (5:0)

7
    VARGDA DÁNIEL a bal szélről lőtte ki a hosszú felsőt. (4:0)

6
    Emberfórban Gocics 5 méterről középről lőtte ki a felsőt. (3:0)

2
    Kis harcolt ki 5 méterest. VARGA DÉNES pattintotta a bal sarokba a labdát. (2:0)

2
    Emberelőnyben Varga Dénes passzolt középre remekül KIS GÁBORhoz, aki rögtön a kapuba lőtt.(1:0)