Dinamo Moszkva – Estoril 1:0 (vége) | Qarabag – FC Dnipro Dnipropetrovsk 1:2 (vége) | Zürich – Villarreal 3:2 (vége)
Apollon Limassol – Borussia M'gladbach 0:2 (vége) | HJK – Torino FC 2:1 (vége) | FC København – Club Brugge KV 0:4 (vége)
Asteras – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Besiktas JK – Partizan Bělehrad 2:1 (vége) | AFC Astra Giurgiu – Celtic Glasgow 1:1 (vége)
Din. Zagreb – Salzburg 1:5 (vége) | Panathinaikos FC – PSV Eindhoven 2:3 (vége) | AS Saint-Étienne – Internazionale 1:1 (vége)
Feyenoord Rotterdam – Rijeka 2:0 (vége) | Sevilla – Standard Liège 3:1 (vége) | VfL Wolfsburg – FK Krasznodar 5:1 (vége)
Everton FC – Lille OSC 3:0 (vége) | AC Sparta Praha – SBA 4:0 (vége) | SSC Napoli – BSC Young Boys 3:0 (vége)
Dynamo Kijev – Aalborg 2:0 (vége) | Rio Ave FC – FCSB 2:2 (vége) | En Avant Guingamp – Dinamo Minszk 2:0 (vége)
ACF Fiorentina – PAOK 1:1 (vége) | KSC Lokeren – Trabzonspor 1:1 (vége) | Legia – Metalist Harkov 2:1 (vége)
ACF Fiorentina
1:1 (0:0)
PAOK FC
csütörtök 06.11.2014, 21:05 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • Európa liga

Az első félidőben egy nagyon komoly gólhelyzete volt a PAOKNAK, a liláknak több kisebb-nagyobb, de a második félidő elejét megnyomta a görög együttes, nem ezt várta a közönség. Majd átvette az irányítást a Fiorentina, de nem tudtak a kapuba találni, törvényszerű volt, hogy kapnak egy gólt. Erre még megvolt a válasz a rendes játékidőben, de a pár perces hosszabbításban említésre méltó helyzet már nem akadt.

A döntetlen ellenére a Fiornetina már továbbjutott, a kérdés csak az, hogy első vagy második helyen, a PAOK már csak utóbbira érhet oda. (23:01:06)

90+3

90+3
    Martens íveli be a szö9gletet Tatarusanu húzza le könnyedén.

90+2
    Szögletet harcol ki a PAOK a jobb szélen.

90+2
    Cuadrado ívl be jobbról, a hosszú saroknál helyezkedő Babacar felett is elsuhan a labda.

90+1
    Babacar nem tud kapura fordulni, szerelik a védők a 16-oson belül.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Csere a PAOK FC-nél/nál: lemegy Spyropoulos, bejön Tzavellas.

89
    Nem sok ideje volt egyenlíteni a hazaiaknak, de sikerült, támadhatnak a győzelemért.
    Manuel PASQUAL - 1:1

88
    A Fiorentina gólt szerzett!
    a szabadrúgást MANUEL PASQUAL zseniális mozdulattal csavarja a jobb felsőbe, ezt nem lehetett védeni! 1:1

87
    Babacart rúgja meg Vítor a kaputól 18 méterre, szabadrúgás.

86
    Védő helyett támadó, Tomovic helyére Babacar érkezik.

86
    Valero indul a bal szélen, hosszú labdát kap, kirúgás jön.

85
    Akár egyenlíthetett volna Fiorentina ebből a helyzetből.

84
    Egy védő lábáról kerül Mario Gómez elé a labda, a 14 méteeres lövést lábbal védi Glykos!

82
    Amire számítani lehetett, a sok kihagyott kisebb-nagyobb helyzet megbosszulta magát, vezet a PAOK:
    Maarten MARTENS - 0:1

81
    A PAOK gólt szerzett!
    Jobb oldali akció végén Athanasiadis tálal a középen üresen álló MAARTEN MARTENST, aki higgadtan helyez 6 méterről a kapu jobb oldalába! 0:1

81
    Pizarrót szereli kis híján a hazai 16-osnál Manduro...

80
    Marin ível be balról, Gómez elől húzza le a labdát Glykos.

79
    Martens íveli a szabadot a kapu elé, kifejelik a védők.

79
    Pasqual buktatja Golasát a kaputól 30 méterre.

78
    Kurtic 20 méteres lövése zúg el a jobb sarok mellett.

78
    Cuadrado ad be jobbról, Gómez elől mentenek a védők a kapu torkában.

77
    Marint állítják meg lesen.

76
    Pizarro sarokkal teszi a labdát Gómez elé, akit elesik Katsikas mellett, de nincs sípszó.

76
    Tomovicot szerelik a jobb szélen.

75
    Golasa indul a jobb szélen, de nem tudja benntartani a labdát.

74
    Pasqual ível balról a kapu mögé.

74
    Valero ível be szögletet jobbról, kifejelik a védők a rövid sarokról.

73
    Athanasiadis éles szögből 14 méterről lő jócskán a rövid sarok mellé.

73
    Pasqual szöglete veszélytelen.

72
    Pasqual beadását mentik szögletre a középen érkező Gómez elől.

71
    Salpingidis helyett Martens a pályán.

70
    Vargas helyett Borja Valero a pályán.

69
    Gómez balról, 14 méterről lövi el a labdát keresztben a kapu előtt.

68
    Kurtic ad be laposan jobbról, Katsikas vágja ki a labdát a kapu elől.

66
    Marin ível be balról, Gómetz elől kifejeli Vítor.

65
    Most ismét a Firorentina irányítja a játékot, de helyzetük még nincs a második félidőben.

64
    Pizarro lő 30 méterről, Glykos védi a pattogós próbálkozást.

64
    Basanta ad haza Maduro elől kapusának.

63
    Pasqual ível be szögletet balról, Glykos húzza le az ötösön.

63
    Cuadrado indulhat egy kontrával, de megint kicselezi magát a 16-osról...

62
    Salpingidis lövése elakad a sorfalban.

61
    Pizarro szabálytalankodik Maduróval a kaputól 30 méterre.

60
    Vargas lő 28 méterről, Gómezen pattan meg a labda, Glykos gyűjti be könnyedén.

59
    A lilák lábán vándorol a labda, nem jutnak kapuig.

58
    Lazzari helyére Marin érkezik.

57
    Pasqual lő be egy labdát a kapu elé, kijön a védőkről.

56
    Tomovic jó cselek után éles szögből lő kapura Glykos véd a rövid sarok előtt!

55
    Athanasiadis lép ki a balösszekötő helyén, és lő nagy gólt – de lesről.

53
    Nem tudnak kibontakozni a lilák, a PAOK letámadása nagyon hatásosnak bizonyul jelenleg.

52
    Spyropoulos távoli lövése nem talál kaput.

51
    Kurtic nem túl erős lövését védi könnyedén a görög kapus.

50
    Vargas beadását Cuadrado veszi le a 16-oson belül, de kicselezi magát onnan.

50
    Salpingidis szabálytalankodik Basantával a hazai térfélen.

49
    Megtartja a labdát most a PAOK a labdát a hazai térfélen, Golasa lő fölé végül 20 méterről.

48
    Vargas lépe ki a balösszekötő helyén, szerelik a védők.

47
    Spyropoulos rúgja fel Cuadradót a jobb szélen.

46
    Balról jön egy vendég beadás, Salpingidis fejeli fölé jócskán az ötösről.

46
    Pereyra már nem jön ki a második félidőre, Maduro a helyén.

46

Nem esett gól az első félidőben, de nem rossz a játék, nagy fölényben játszik a Fiorentina, egy helyzet adódott csak a görögök előtt, azt Pereyra kihagyta. Ziccere a liláknak sem volt, de pár komoly lehetőségből egyet illett volna kihasználniuk, megbosszulhatja ez még magát.

45+1

45+1
    Tzandaris ível a kapu elé, Pereyrán változtat irányt a labda, Tatarasanu gyűjti be.

45
    1 perc a ráadás.

45
    Pasqual szabálytalankodik a felezővonalnál Kitsiouval, szabadrúgás jön.

44
    Cuadrado indul a jobbösszekötő helyén, a beadása elsuhan a támadók előtt...

44
    Vargas teker be balról egy labdát, Gómez marad le róla centikkel a rövid saroknál.

43
    Lazzari rúgja meg a bal oldalon Salpingidist, szabadrúgás.

42
    Pizarro emel Pasqual elé egy labdát, az ötös sarkáról pörgeti a bal sarok mellé a szélsőhátvéd,

41
    Lazzari indítja Vargast a bal szélen, a beadás ismét a védők zsákmánya.

40
    Lazzari lép át egy labdát, Gómez fordul vele kapura, de ismét lesen a támadó...

39
    Pasqual íveli be a szabadot, Gómez fejel fölé – de lesről.

39
    Golasa szabálytalankodik a kaputól 30 méterre balra.

38
    Pasqual jó cselek után ad be balról, Pizzaro teszi rá a kipattanót, elakad a védőkben.

37
    Basanta szereli Pereyrát a jobb szélen, ő is dobhat, téves az ítélet...

36
    Kitsiou szabálytalankodik a hazai térfélen Vargasszal.

35
    A PAOK térfelén pattog a labda, nem jut kapuig a lilák támadása.

34
    Tzandaris rúgja meg Kurticot a vonal mellett a pálya közepén.

33
    Vargas felé száll egy labda a bal szélre, hosszú, nem éri el a szélső.

32
    Cuadrado esik el a védők között a 16-os előterében, nincs sípszó...

31
    Pasqual szöglete után Gómez hanyatt vetődve teszi vissza a labdát az alapvonalról, kitolja a kapus!

31
    Pasqual csavar be balról, a rövid sarokról fejelik ki szögletre a védők.

30
    Cuadrado emel remekül Gómezhez, aki előrevetődve fejelhet szabadon 8 méterről, nagyot véd Glykos!

29
    Pasqual beadását megcsúsztatják középen, Lazzari marad le róla kevéssel a hosszú saroknál.

28
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kitsiou (PAOK FC), Vargast buktatta a bal szélen.

28
    Vargas elé kerül egy megcsúsztatott labda a balösszekötő helyén, 15 méterről lő, kijön a kapusról a labda!

27
    Cuadradót löki fel Tziolis a jobb szélen a felezővonalnál.

26
    Katsikas szabálytalanságát fújja le a bíró a felezővonalnál.

25
    Kurtic ível előre egy labdát a felezővonalról, Vargas emel Gómez elé, aki nagy helyzetből, 8 méterről helyez a kapu mellé!

24
    Pereyrát szerelik a jobb szélen, dobhat a PAOK:

23
    Pereyra indul a jobbösszekötő helyén – lesről.

23
    Pereyra íveli be a szögletet, kifejeli a rövid sarokról Tomovic.

22
    Tatarasanu nem éri el Basanta hazaadását, szöglettel jön a PAOK:

21
    A sértett íveli a kapu elé a labdát, de mélyen, lemaradnak róla a társak.

21
    Pizarrót buktatja Golasa a kaputól 35 méterre.

21
    Cuadrado vesz át egy labdát a védők mögött, de nem tudja pontosan továbbítani, jöhet a PAOK.

20
    Talpon Kurtic, folytatódik a játék.

19
    Kurtic húzta a rövidebbet az ütközés során, ápolják a pályán.

18
    Kurtic indul Gómez megcsúsztatott labdájára, Glykos jön ki, megelőzi, de ütköznek.

17
    Pasqual íveli a kapu elé a szabadot, Gómez csúsztatja kevéssel a bal felső mellé!

16
    Pizarro kap egy rúgást Tzandaristól a kaputól 30 méterre, szabadrúgás ez is.

15
    Pasqual indul ismét egy jónak tűnő labdára, de most is lesről.

14
    Pasqual szabálytalankodik a PAOK térfelén.

13
    Pereyra kerül helyzetbe, 12 méterről, ballal lő kevéssel a jobb sarok mellé!

13
    Kurtic vág előre céltalanul egy labdát, Cuadrado nem is indul rá...

12
    Pasqual indul be a védők között a balösszekötő helyén, lest jelez az asszisztens.

11
    Pereyrát előzi meg Basanta a 16-os előterében, kihozza a labdát.

10
    Kurtic tart rá Golasa lábára a felezővonalnál, ez is szabadrúgás.

9
    Gómez lép ki a jobbösszekötő helyén, kapura emel, de könnyedén véd Glykos.

8
    Mario Gómez indul középen, lesen állítják meg.

8
    Cuadrado vesz le egy kicsit pontatlan labdát a jobb szélen, de elpattan tőle, szerelik.

7
    Spyropoulos lép oda Cuadradónak a felezővonalnál.

6
    Kurtic ível be balról, kifejelik, a túloldalról Pasqual csavar a rövid sarokra egy labdát, Glykos ment,

5
    Pizarro Kurticot hozza játékba a szabadrúgásból, aki 25 méterről magasan fölé lő.

4
    Cuadradóval szabálytalankodik a jobb szélen Golasa, szabadrúgás.

3
    Tomovic ad haza a rá támadó Pereyra elől, Tatarasanu vágja előre a labdát.

2
    Pereyra elé emelnek labdát a felezővonalról, Tatarasanu jön ki érte a kapujából.

2
    Tomovic ível előre egy labdát, a védők szerzik meg.

1

Az Európa Liga K csoportjában járunk, az olasz Fiorentina a görög PAOK Szaloniki gárdáját fogadja ma este.

A lilák hibátlanul vezetik a csoportot, a Guingampot és a Minszket is 3:0-ra verték, a PAOK otthonában 1:0-ra nyertek, vagyis még gólt sem kaptak eddig.

A PAOK a harmadik a csoportban, az olaszok elleni vereség mellett van egy Minszk felett aratott 6:1-es hazai győzelmük, de a Guingamp otthonában is kikaptak 2:0--ra.

Az olaszok a bajnokságban nem igazán szerepelnek jól, a tavalyi formájukat még csak keresik, a 10. helyen állnak a megszerzett 13 pontjukkal.

A PAOK ellenben vezeti a tabellát a görög pontvadászatban, hét győzelmük van zsinórban, de az Európa Liga ezek szerint egy más minőség, de a Fiorentina nem mehet biztosra a görögök otthonában, a Minszk elleni fölényes PAOK-győzelem az ő számukra is figyelmeztető kell, hogy legyen.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:05 - kor kezdődik..

Gólok: 88. Pasqual – 81. Martens

Lapok:   28. Kitsiou (PAOK)

ACF Fiorentina: Tatarusanu – Tomovic (86' Babacar), Basanta, Rodríguez, Pasqual – Kurtic, Pizarro, Lazzari (58' Marin) – Cuadrado, Gómez, Vargas (70' Valero)

Cserék: Neto – Alonso, Mancini, Badelj, Marin, Valero, Babacar

PAOK FC: Glykos – Kitsiou, Vítor, Katsikas, Spyropoulos (90' Tzavellas)– Tzandaris, Golasa, Tziolis – Salpingidis (71' Martens), Athanasiadis, Pereyra (46' Maduro)

Cserék: Itandje – Tzavellas, Pozatzidis, Maduro, Konstantinidis, Martens, Koulouris

Játékvezetők: Delferiere – De Neve, Bleyen