Magyarország – Franciaország 1:2 (vége) | Olaszország – Szlovénia 4:3 (hosszabbítás vége)
Magyarország
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Franciaország
csütörtök 06.11.2014, 13:00 • Újpesti jégcsarnok, Bp. Megyeri út • U20 Négy Nemzet torna

A francia himnusz csendült fel a meccs végén, de a meccsen sokkal többet kezdeményezett a magyar válogatott, viszont a legjobb helyzeteit és hétből hat emberelőnyt is kihagyott, így a helyzeteikkel jobban sáfárkodó franciák egy góllal nyerni tudtak az U20-as torna nyitómeccsén! Reméljük a világbajnokságon, december fordított eredmény születik majd!
    Este a szlovén és az olasz válogatott meccsével folytatódik majd ez a torna, egyelőre köszönjük a kedves figyelmet! (15:12:10)

60:00

59:54
    Vincze nagy lövése nem jött ki Goy kapusról!

59:47
    Guillauma kapott még egy 2 percet, 6 a 4 ellen most a mieink, kapus nélkül!

59:30
    Guillaume nem találta el lövésével az üres magyar kaput!

58:45
    Kapus nélkül a mieink, 5 a 4 ellen támadunk!

58:43
    Megint Goy védett egyet.

58:38
    Időt kért Rich Chernomaz!

58:38
    Támad a magyar csapat továbbra is, de Herner egészen közeli korongját is védte Goy!

57:32
    Páros kiállítás dulakodásért; Szabó és Ville, 4 a 4 elleni a játék!

57:10
    Franciaország gólt szerzet!
    Gólszerző VALIER. Assziszt: Bozon. Itt a hidegzuhany! Amikor végre nagy nehezen egyenlítettek a mieink a sokadik emberelőnyükből, ráadásul támadtunk a vezetésért, akkor Kevin Bozon korongját BENOIT VALIER közelről bevágta Kornakker kapujába! 1-2

56:30
    Kocsis közeli korongját védte a francia kapus.

55:34
    Magyarország gólt szerzett!!
    Gólszerző STIPSICZ. Assziszt: Herner. Végre sikerült értékesíteni egy emberelőnyt! Herner Olivér korongját STIPSICZ BENCE csúsztatta a vert helyzetben lévő francia kapus mellett a kapuba. 1-1

54:42
    Most Bozon kapott 2 percet, a mieink pedig egy újabb esélyt a várva várt gól megszerzésére.

54:33
    Alighogy kiegészült a magyar csapat a büntetőpadról érkezve Reisz egyedül vihette kapura a korongot, de a kapu fölé bombázott!

53:57
    Bozon nagy lövése jött le a magyar védelemről.

52:27
    Reisz Áron jutott a kiállítás sorsára, megint francia emberelőny 2 percig!

52:00
    Kiss Zsombor középre tartó bombáját fogta a franciák kapusa.

50:07
    Ezt most kihúztuk, kiegészült a magyar válogatott.

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 56. Stipsicz (Herner) – 94. Ville (Kazarine), 58. Valier (Bozon)

Magyarország: Kapusok: Kornakker, Arany
    Védők: Kovács, Stipsitz, Herszényi, Jászai, Hruby, Szaller, Herner
    Csatárok: Reisz (A), Schmál, Erdély (A), Terbócs, Kocsis (C), Szabó, Mazzag, Hamvai, Vincze, Kiss, Tóth, Keresztury, Galló. Szövetségi kapitány: Rich Chernomaz

Franciaország: Kapusok: Goy, Garnier
    Védők: Faure, Chapelier, Lanvers, Tihry, Dugast, Montenoise-Oudot, Bourgeois (C)
    Csatárok: Chapuis, Bozon, Guillaume, Colomban, Maia, Colotti, Kazarine, Josse, Metais, Ville, Douay, Valier, Coulaud. Szövetségi edző: Lionel Charrier

Játékvezetők: Németh Márton, Varjú Árpád – Soós Dániel, Kis-Király Barna