Budapest Honvéd FC – Ferencvárosi Torna Club 2:3 (vége)
Budapest Honvéd FC
2:3 (1:0)
Ferencvárosi Torna Club
péntek 07.11.2014, 19:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Vége! Tüntet a hazai közönség, nehéz innen megítélni az utolsó büntető jogosságát... A döntetlen igazságosabb lett volna, ám így az utolsó percekben értékes győzelmet szerzett a Ferencváros egy jó meccsen, ahol főleg a második félidő hozott kimondottan jó iramot. Köszönöm a figyelmet! (20:55:27)

90+3

90+2
    Be sem ívelték a labdát, de nem tudták sokáig húzni az időt, a Honvédé a labda.

90+1
    Nagy Dániel harcol ki szögletet, ezzel most ellesz a vendég csapat.

90+1
    3 perc a hosszabbítás.

90
    A Fradi gólt szerzett!
    GÓÓL! ROLAND LAMAH végezte el a büntetőt, és kíméletlenül belőtte a bal alsóba, Kemenes rajta volt a labdán, de nem védhette. 2-3!

89
    Alcibiade mellett esett el Böde, a játékvezető 11-est ítélt, és kiállította az olaszt a második sárgájával.

88
    Az utolsó csere a meccsen! Lauth helyén Nagy Dániel.

87
    Ez gyenge volt, Dibusz fogta simán.

87
    Holender szabadrúgása után szöglet következik!

86
    Youlát szerelték a 16-oson belül, ezt követően pedig a 16-os mellől jöhet szabadrúgással a Honvéd.

85
    A második ferencvárosi csere, Gera helyén Ugrai.

84
    Baráth beadása után Czár fejelhetett volna gólt, ám fölé ment a labda.

83
    Lamah elől mentett nagyot Vécsei a 16-oson belül.

82
    Dibusz mozdult ki jól a kapujából egy hosszú emelésre.

81
    Az utolsó kispesti csere! Godoy jön le, helyére Czár áll be.

80
    Ismét kezd paprikássá válni a hangulat, Youla végül megússza sárga nélkül a dühkitörését.

79
    Godoy volt túl harcias, szabadrúgás kifelé.

78
    Újabb szöglet, ez sem volt veszélyes, végül les miatt szabadrúgás kifelé!

Pörge Béla

Gólok: 28. Youla (bünt.), 55. Youla (bünt.) – 47. Böde, 49. Lauth, 90. Lamah

Lapok:   21. Alcibiade (HON), 42. Prosser (HON), 43. Godoy (HON), 67. Holender (HON), 68. Ikenne-King (HON) – 14. Nalepa (FTC), 27. Lauth (FTC), 74. Mateos (FTC)   89. Alcibiade (HON)

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Ikenne-King, Alcibiade, Ignjatovics, Baráth – Hidi, Vécsei, Godoy (81., Czár) – Job (58., Holender), Youla, Prosser (69., Bobál)
    Cserék: Horváth – Kosnic, Holender (58.), Tóth, Bobál (69.), Traore, Czár (81.)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Nalepa, Bönig, Mateos, Dilaver – Cukic, Somalia, Gyömbér (46., Lamah), Gera (85., Ugrai) – Böde, Lauth (88., Nagy Dániel)
    Cserék: Jova – Batik, Busai, Nagy Dominik, Lamah (46.), Nagy Dániel (88.), Ugrai (85.)

Játékvezetők: Fábián Mihály; Kormányos, Becséri, Farkas