Bayer Leverkusen – 1. FSV Mainz 05 0:0 (vége) | FC Augsburg – SC Paderborn 07 3:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – 1. FC Köln 3:4 (vége)
Eintracht Frankfurt – Bayern München 0:4 (vége) | SC Freiburg – FC Schalke 04 2:0 (vége) | Werder Bremen – VfB Stuttgart 2:0 (vége)
TSG 1899 Hoffenheim
3:4 (3:3)
1. FC Kolín nad Rýnem
szombat 08.11.2014, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Bundesliga

Egy igazán izgalmakkal teli, hajtós meccset láthattunk. Az első félidő gólzápora után a második félidőben a hazaiak támadtak többet, ők irányították a játékot. A vendégek a kontratámadásokra rendezkedtek be, melyből végül egyszer eredményesek voltak, beállítva ezzel a 3-4-es végeredményt. (17:21:57)

90+4

90+3
    Osako lép pályára Svento helyett.

90+1
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    A kapu előtt rossz a lapos passz, a vendég védőt találja meg, aki így felszabadít.

89
    A hazai védők elrontják a labda kihozatalát, elveszítik a labdát, de a vendégek nem tudnak helyzetbe kerülni.

87
    A beívelt szögletet a kapus húzza le.

87
    A lövésbe egy vendég védő állt bele, szöglet következhet.

86
    A szöglet veszélyese vágódik befelé, a kapus hozzá tudott érni.

86
    Hoffenheim szöglet következhet.

83
    A Köln gólt szerzett!

PAWEL OLKOWSKI tüzelt a kapu jobb oldalába a tizenhatoson kívülről!