Bayer Leverkusen – 1. FSV Mainz 05 0:0 (vége) | FC Augsburg – SC Paderborn 07 3:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – 1. FC Köln 3:4 (vége)
Eintracht Frankfurt – Bayern München 0:4 (vége) | SC Freiburg – FC Schalke 04 2:0 (vége) | Werder Bremen – VfB Stuttgart 2:0 (vége)
Eintracht Frankfurt
0:4 (0:1)
Bayern München
szombat 08.11.2014, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Bundesliga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..

Szombaton Frankfurtba utazik a címvédő Bayern München együttese!

A frankfurti csapat a tabella 12. helyén áll 3 győzelemmel, 3 döntetlennel és 4 vereséggel. Utolsó 3 bajnokiját elveszítették a Paderborn, Stuttgart és Hannover ellen. Ezt a rossz szériát szeretnék feledtetni drukkereikkel egy bravúr döntetlennel, vagy győzelemmel.

A Bayern München 4 ponttal vezeti a bajnokságot a wolfsburg csapata előtt. 7 győzelem mellett mindössze 3 döntetlent ért el a csapat. Legutóbbi két BL mérkőzésén a Roma csapatát verte könnyedén, legutóbb e héten 2-0 -ra.

Mindkét csapatban lesznek hiányzók, de a Bayern München győzni megy Frankfurtba is. Ők az esélyesek, de a Frankfurt mindent meg fog tenni a pontszerzésért!

Tartson velünk, kövesse közvetítésünket!

1

1
    Bayern München kezdte a mérkőzést.

1
    Az első ziccerre 20 másodpercet kellett várni. Müllert kiugratták, lövés helyett középre adott, ahol a védők tisztázni tudtak.

2
    Frankfurti lövés 25 méterről, nagyon fölé szállt.

3
    Wiedwald szedi fel a labdát a Bayern támadója elöl.

5
    Ribery ad be bal oldalról, de a kapus kezében hal el laposan belőtt labdája.

5
    Lewandowski votl lesen.

6
    Müncheni labdavesztés a középpályán, de frankfurti csapat nem tudott megindulni belőle.

7
    Beadás után Boateng rosszul ér a labdába, első szöglet a Frankfurté.

8
    A szöglet veszélytelen volt.

8
    Ribery ellen szabálytalanság, szabadrúgás a frankfurti térfél közepéről.

9
    Seferovic indult volna meg a bal oldalon, de szabáyltalan volt indulásakor.

10
    Rossz hazaadás után szögletre rúgta labdát Dante.

10
    Szöglet után fejest követően lesen volt Aigner.

12
    Dante jól odlja meg védekezést, kirúgás következik.

13
    Mezőnyjáték folyik az elmúlt percekben.

15
    Ribery passzolt Bernatnak, aki Lewandowski mögé adta a labdát.

16
    Bayern szabadrúgás 30 méterről. Müllert rúgták fel.

16
    Alonso adta középre, Müller szabadon fejelhette középre, de nem találta meg Lewandowskit.

18
    Kiugratással próbálkozott a müncheni csapat, de Wiedwald a helyén volt.

19
    Bayern 65%-ban birtokolja a labdát, de nagy helyzete csak az első percben volt.

20
    Götze emelte középre a labdát, de helyzet ebből sem lett.

21
    Oldalváltás után Bernat rosszul vette le a labdát, kirúgás következik.

22
    Újabb kiugratás, de Wiedwald az utolsó pillanatban Müller elől mentett.

23
    A Bayern gólt szerzett!

Bal oldalon Ribery beadása után THOMAS MÜLLER két méterről a kapuba lőtte a labdát.
    Thomas MÜLLER - 0:1

25
    Müllert állították meg lesen.

26
    Götze iramodott meg a bal oldalon, beadása után Müller került helyzetbe, de lesállás miatt megállították a támadást. Rosszul ítélte meg a helyzetet a partjelző, nem volt les.

30
    Frankfurt szabadrúgása után Dante fejeli ki a labdát.

32
    Dante szabálytalankodott a középpályán.

32
    Chandler kapott sárga lapot Ribery felrúgásáért.

34
    Götze indította Müllert a bal oldalon, de les volt.

34
    Lewandowski ment el bal oldalon, szögletre tisztáztak a védők.

35
    Újabb szöglet Bayernnek, de most a jobb oldalról.

36
    Ribery szöglete után nem lett veszélyes szituáció.

37
    5-2 a kapuralövés a Bayernnek.

38
    Aigner kapott sárga lapot Ribery buktatásáért.

38
    Alonso szabadrúgása után frankfurti védők könnyedén tisztáznak.

39
    Seferovic ment el bal oldalon, beadása után Dante és Neuer közösen mentett szögletre.

40
    Szöglet veszélytelen volt, de utána szabadrúgáshoz jutott a Frankfurt, 23 méterről lőhetik.

41
    Meier lövése után Neuer szépen védett. Jó lövés volt, mely a sorfal között ment el.

43
    Götze kapott szabadrúgást a frankfurti térfél közepén.

43
    Megint a bal oldal! Ribery indította Bernatot, aki beadta, de Lewandowski rossz labdaátvétele után Wiedwald felszedte a labdát.

44
    Frankfurti kiugratás, melyet lövés követett, de szöglet lett belőle. Lassú volt a csatár.

45+1

A Bayern a jobb csapat, ez meglátszott az első félidőn. A bal oldalukat használják szinte minden támadásuknál, mely rengeteg veszélyt teremtett az első félidő folyamán.
    A Frankfurt ritkán került lövőhelyzetbe, a félidő végére mertek letámadást kezdeményezni.

Maradjanak velünk a második félidőre is, a Frankfurt mindent meg fog tenni az egyenlítésért, a Bayern pedig be akarja biztosítani a győzelmet!

46

46
    Frankfurt kezdte a második félidőt.

47
    Seferovic indult volna meg, de szabálytalankodott megindulásakor.

48
    Frankfurti kiugratás, de lesen állították meg Medojevicet.

49
    Hosszú az indítás Lewandowskinak.

51
    Ribéry bokán tapossa Aignert, de elmarad a sárga.

55
    Lewandowski fejesénél hárított szépen Wiedwald. Szöglet következik.

56
    Dante fejelte Lewandowski elé, de a csatár lesen állt.

57
    Ribery lőtt a rövdre, de Wiedwald könnyedén védett.

58
    Most a frankfurti játékost állították meg lesen.

59
    Elmúlt percek eseménytelenül zajlottak.

61
    Müller próbált meg kényszerítőzni, de a visszapasszba 16 méteren hiba csúszott.

62
    Seferovic szabálytalankodott újra, de ezúttal sincsen sárga.

64

Götze ugratta ki Riberyt, THOMAS MÜLLERnek passzolt, aki higgadtan a kapuba helyezte a ladbát.
    Thomas MÜLLER - 0:2

66
    Ribery kapott sárga lapot Hasebe elleni szabálytalanságáért.

67

Götze indította most THOMAS MÜLLERt, aki a kivetődő Wiedwald alatt a kapuba juttatta a labdát. Mesterhármas!
    Thomas MÜLLER - 0:3

68
    Lewandowski helyén Robben a pályán!

68
    Stendera helyett Kittel a pályán.

69
    Seferovic beadása nagyon rosszra sikeredett, bedobás lett belőle.

70
    Újabb kiugratás lett volna, de a frankfurti védelem most a helyén volt és tisztázott.

72
    Lahm helyén Rode a pályán.

72
    Robben szöglete után Rodéról kipattan a labda.

75
    Hasebe ívelt előre, de veszélytelen volt, kirúgás következik.

75
    Ribery helyett Shaqiri az utolsó negyed órára.

76
    Az imént beállt Shaqiri kis híján gólt szerez első labdaérintéséből, azonban Rafinha centerezése után fölé bombáz.

79
    Bernat lőtt jobbal 15 méterről, de gyenge volt ,könnyedén védte Wiedwald.

80
    Frankfurtból ezúttal Aigner volt lesen.

81
    Götzét ugratták ki, de nem tudta eltolni Wiedwald elől a labdát, nagy védés volt!

82
    Aigner helyett Piazon a végére.

84
    Götze verekedte be magát helyzetig, de Wiedwald újra véd!

85
    Robben vitte végig a térfélen a labdát, 16ról lőtt, de elakadt a védőben.

85
    Götze ment el a jobb oldalon, szöglet az eredménye.

86
    Szöglet után Boateng lőtt 20ról ballal, mellé ment.

86

Robben tört be, Wiedwald védett, majd a kipattanó Rodehez került, akinek lövésébe XHERDAN SHAQIRI belekanalazott, és gólt szerzett.
    Xherdan SHAQIRI - 0:4

89
    Bernat Shaqiri Bernat a labda útja, szép játék, de gólt nem eredményezett.

90
    Hasebe helyett Ignjovski az utolsó percekre.

90

Teljesen megérdemelten nyert a Bayern München. Nagyon jól játszott Guardiloa együttese, a Frankfurtnak esélyt sem adtak. Müller második gólja után már a Frankfurt is feladta. Ezzel még közelebb került a bajnoki aranyéremhez a címvédő. (17:20:28)