Győri Audi ETO KC
22:20 (9:11)
Viborg HK
szombat 08.11.2014, 16:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • EHF Bajnokok Ligája

Sok hibával kezdte a meccset a Győr, és viszonylag jól játszott a Viborg az első félidőben, bár a győri hibákat nem igazán tudták kihasználni így sem, de vezettek a szünetben.

A második játékrészt aztán remekül kezdte az Audi ETO, át is vették a vezetést a hét perces gólcsendet produkáló Viborg ellen.

Néggyel is elmentek a hazaiak már, de azért némi izgalom maradt a végére, bár a győzelem, és ezzel a csoportelsőség nem igazán forgott veszélyben.

A hazaiaknál Herr Orsit, Kovacsicsot, Amorimot, és Lökét érdemes kiemelni, míg első félidei játéka alapján Damnjanovic dicsérhető a vendégektől. (17:37:38)

60
    Mérkőzés vége. (22:20)

60
    Még egy dán gól a végére, másra nincs idő. (22:20) (22:20)

60
    KOVACSICS a szélről biztosítja be a győzelmet. (22:19) (22:19)

60
    Nyitott védekezéssel próbálkoznak a dánok, lerántják Hornyákot, szabbaddobás, 36 másodperc van hátra. (21:19) (21:19)

60
    49 másodperc van hátra, két gól az előny, a Győr támad, nagy valószínűséggel megvan a meccs. (21:19) (21:19)

60
    Hazai időkérés. (21:19) (21:19)

59
    SKOG gyűjti be a Damnjanovic lövése utáni kipattanót, belövi. (21:19) (21:19)

59
    Vészkapussal a dánok ismét,. (21:18) (21:18)

58
    Bódi a szélről lő a rövid sarokra, számít rá Poulsen, védi is. (21:18) (21:18)

58
    Amorim átlövését fogja Poulsen, majd Hornyák szerzi vissza a labdát a túloldalon. (21:18) (21:18)

57
    BURGAARD talál a győri hálóba. (21:18) (21:18)

56
    Kovacsics a szélről lő, Poulsen védi bravúrral. (21:17) (21:17)

56
    Eladott labda ismét a Viborgtól, jöhet a Győr. (21:17) (21:17)

55
    Herr egy lecsorgó labdát az üres kapu mellé dob, ezt meg kellett próbálni, vészkapussal játszanak többnyire a dánok. (21:17) (21:17)

55
    LÖKE fordul be remekül Amorim passzával, nem hibázza el. (21:17) (21:17)

54
    6 perc 22 másodperc van hátra, ez a mérkőzés úgy tűnik kézben van, de figyelni kell már végig a lányoknak. (20:17) (20:17)