Tiszavirág Szeged Diapolo - Szolnoki Dózsa Közgép 7:10 (vége)
Tiszavirág Szeged Diapolo - Szolnoki Dózsa Közgép

7:10

(2:2, 2:2, 1:3, 2:3)

szombat 08.11.2014, 18:00 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • Theodora Férfi Magyar Kupa

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:12:56)

Holnap délután Szolnokon lesz a visszavágó, melynek természetesen ismét a mostani győztes az esélyese, így a kupa címvédőjének, a szegedi csapatnak ebben a körben vélhetően véget fog érni az idei kupaszereplése.

A vártnál sokkal nagyobb küzdelemre késztette világklasszis ellenfelét az erősen megfiatalított szegedi csapat, s ez már mindenképpen több annál, mint amit előzetesen remélhettek a kupa negyeddöntőjének első mérkőzésétől. Az első két negyed kiegyenlített eredménye után fokozatosan húzott el a Szolnok, s végül már az első meccset megnyerte az oda-visszavágós párharcban.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Palotás bejátszása azonban nem jó középre Seman felé, oda az esély.

32
    10 másodperce maradt a szegedieknek a támadásra.

32
    Aleksic kiállítása után időt kérnek a hazaiak.

32
    Kiss Csaba passza után Varga Zsolt lövését üti fölé Nagy Viktor.

32
    Aleksic bejátszását KIS GÁBOR csavarja centerből remek mozdulattal, a feje fölött a hálóba: 7:10.

31
    Kiss Csaba nagy keresztlabdáját KUNAC emeli a jobb kapufától a hosszú sarokba: 7:9.

31
    Varga Dániel lő középről, a jobb kapufáról Meixner kapushoz pattan a labda.

30
    Chilkó lőtt a jobb szélről, de a rövid sarok előtt Nagy Viktor védett.

30
    Varga Dániel távoli lövése zúg el a hazai kapu fölött.

30
    Madaras kiállítása után Varga Zsolt lövését védi könnyedén Nagy Viktor.

29
    Kiss Csaba távoli lövése a bírók szerint Nagy Viktor kezét is érintve suhant fölé, sarokdobás.

29
    Gocic kezéből perdül ki a labda centerben Madaras bejátszása után.

29
    Sánta kiállítása után időt kérnek a vendégek.

28
    Varga Zsoltot szerelik a vendégvédők könnyedén, indulhat a Szolnok támadása.

28
    Varga Zsolt passza után Kiss Csaba kiejti a labdát, a vendégek indulhatnának, de gyorsan kontrát fújnak ellenük is.