Sevilla – Levante 1:1 (vége) | RCD Espanyol – Villarreal 1:1 (vége) | Valencia – Athletic Bilbao 0:0 (vége)
Real Sociedad – Atlético Madrid 2:1 (vége)
Valencia CF
0:0 (0:0)
Athletic Bilbao
vasárnap 09.11.2014, 19:00 • Estadio Mestalla, Valencia • Primera División

Csak egyetlen pontocskát gyűjt igen gyenge teljesítményt nyújtva az eddig kiváló szezont futó Valencia, ezzel a Real Madrid és a Barcelona mögött is marad. Ez egy nyerhető meccsnek tűnt, de nem ilyen játékkal.

Az első félidőben úgy tűnt, hogy azért lesz gól, jöttek a helyzetek mindkét oldalon. A második játékrészben gyakorlatilag semmit nem tudott mutatni támadásban egyik csapat sem, csak szenvedtek, nem is esett gól.
    Erre szokták azt mondani, hogy ha holnap reggelig játszanának, akkor sem esne gól. Gyakorlatilag a második 45 perc valamirevaló helyzet nélkül pergett le.

Valencia – Bilbao: 0-0!
    ---- (20:53:34)

90+3

90+3
    Még mindig a Bilbao támad a jobb oldalon, lassan lejár az idő.

90+3
    Próbálja lenyelni a labdát a Bilbao, egyelőre sikerrel.

90+2
    Negredo indítja Barragant a jobb oldalon, bedobásra pattan, de a hazaiak jöhetnek még mindig.

90+1
    Már a ráadásban járunk, ami három perc összesen.

90
    Negredo felé túl hosszú az indítás, Irairoz könnyedén megszerzi.

90
    Gaya felé érkezik pontatlan beívelés balról, a felezőnél ismét a Valencia gyűjti be, egész pontosan Mustafi.

89
    Ez volt az első olyan lövés a vendégektől, ami el is találta a kaput. A hazaiaknak is csak egy ilyenjük volt.
    Diego Alves

88
    A beívelés után Alves hatalmas bravúrral hárítja Laporte közeli lövését!

88
    Mustafi és Sola szólalkoznak össze, utóbbi jól meglökte előbbit egy szabadrúgás előtti szituációnál, de végül rendezik a problémát.

87
    Ahogy telik az idő, egyre valószínűbb, hogy marad a gól nélküli döntetlen. Sajnos az is erre utal, hogy helyzetek sem igen adódnak jó 40 perce.

86
    Gaya ívelte kapura nagyon messziről, beadás helyett, mert kiszúrta, hogy kint áll Gorka Irairoz a kapuból. A kapus azonban visszaért és lehúzta a labdát.

85
    Gomest húzzák vissza a középpályán, szabadrúgás a hazaiak javára.

84
    Laporte kapott egyet oldalról a felező környékén, ápolják a zöld mezes játékost.

83
    A második játékrészre sajnos a helyzetek száma is jelentősen visszaesett, igazi ziccert nem is láttunk ebben a félidőben.

82
    Feghouli helyett Carles Gil folytatja a hazaiaknál.

82
    Egyre nő az esélye, hogy ezen a meccsen a Valencia nem gyűjti be a három pontot esélyesség ide, vagy oda. Egy ponttal a Real Madrid mögé zárkózhatna fel ismét.