BVSC Wáberer - A-HÍD OSC 9:11 (vége) | Szolnoki Dózsa Közgép - Tiszavirág Szeged Diapolo 12:8 (vége)
BVSC Wáberer - A-HÍD OSC

9:11

(2:3, 1:3, 1:4, 5:1)

vasárnap 09.11.2014, 17:00 • Szőnyi úti Uszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

Az OSC magabiztosan és megérdemelten nyert és jutott tovább kettős győzelemmel a Magyar Kupa négyes döntőjébe. Vincze Balázsnak volt lehetősége pihentetnie legjobbjait a szerdai, Szolnok elleni Bajnokok Ligája visszavágóra. A végén a BVSC egy nagy rohammal felzárkózott, de ez most a tisztes vereségre volt elegendő. Köszönöm ma esti figyelmüket! (18:07:59)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    TÖRÖK BÉLA a bal alsóba lövi a büntetőt! (9:11)

31
    NAGY ÁLMOS is betalál, ő a kapu bal oldalába lő! (8:11)

30
    Szakonyi gyűjti be a labdát hátul, úgy tűnik a vendégek kicsit leengedtek.

30
    KOVÁCS PÉTER vágja be a labdát fórban, beindult a BVSC! (7:11)

29
    Kontra az OSC ellen.

29
    TÖRÖK BÉLA a jobb szélről talál szintén a jobb alsóba! (6:11)

28
    SZABÓ BENDEGÚZ eléggé hatékonyan játszik, már a harmadik gólját lövi, most éppen a jobb alsóba! (5:11)

28
    Decker lövése kijön a blokkról, de marad a labda a vendégeknél.

27
    Emberelőnybe kerül az OSC, Vincze Balázs viszont előtte időt kér.

26
    VINCZE MÁRK parádésan találja meg a kezek között a labdát, és pattint a jobb alsóba! (4:11)

26
    Szentesi mutat be egy védést.

25
    Elől hatalmas kapufát lő nyolc méterről Pásztor, de a kipattanó marad az övék.

25
    Pásztor gyűjti be hátul a játékszert.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, Jávor hozza el a ráúszásnál a labdát.

Az OSC-nél Vincze Balázs jól forgatja csapatát, és a fiatalok is sok lehetőséget kapnak, amivel élnek is. Kovács Gábor már négy találatnál tart. Sok kérdőjel már nincs a mérkőzésen, de még egy negyed hátra van! Tartsanak velünk!

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    Harmadszorra már nem hibázik JÁVOR DÁNIEL, aki nagy erővel lő a hálóba a bal oldalról! (4:10)