BVSC Wáberer - A-HÍD OSC 9:11 (vége) | Szolnoki Dózsa Közgép - Tiszavirág Szeged Diapolo 12:8 (vége)
BVSC Wáberer - A-HÍD OSC

9:11

(2:3, 1:3, 1:4, 5:1)

vasárnap 09.11.2014, 17:00 • Szőnyi úti Uszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

Az OSC magabiztosan és megérdemelten nyert és jutott tovább kettős győzelemmel a Magyar Kupa négyes döntőjébe. Vincze Balázsnak volt lehetősége pihentetnie legjobbjait a szerdai, Szolnok elleni Bajnokok Ligája visszavágóra. A végén a BVSC egy nagy rohammal felzárkózott, de ez most a tisztes vereségre volt elegendő. Köszönöm ma esti figyelmüket! (18:07:59)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    TÖRÖK BÉLA a bal alsóba lövi a büntetőt! (9:11)

31
    NAGY ÁLMOS is betalál, ő a kapu bal oldalába lő! (8:11)

30
    Szakonyi gyűjti be a labdát hátul, úgy tűnik a vendégek kicsit leengedtek.

30
    KOVÁCS PÉTER vágja be a labdát fórban, beindult a BVSC! (7:11)

29
    Kontra az OSC ellen.

29
    TÖRÖK BÉLA a jobb szélről talál szintén a jobb alsóba! (6:11)

28
    SZABÓ BENDEGÚZ eléggé hatékonyan játszik, már a harmadik gólját lövi, most éppen a jobb alsóba! (5:11)

28
    Decker lövése kijön a blokkról, de marad a labda a vendégeknél.

27
    Emberelőnybe kerül az OSC, Vincze Balázs viszont előtte időt kér.

26
    VINCZE MÁRK parádésan találja meg a kezek között a labdát, és pattint a jobb alsóba! (4:11)

26
    Szentesi mutat be egy védést.

25
    Elől hatalmas kapufát lő nyolc méterről Pásztor, de a kipattanó marad az övék.

25
    Pásztor gyűjti be hátul a játékszert.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, Jávor hozza el a ráúszásnál a labdát.

Az OSC-nél Vincze Balázs jól forgatja csapatát, és a fiatalok is sok lehetőséget kapnak, amivel élnek is. Kovács Gábor már négy találatnál tart. Sok kérdőjel már nincs a mérkőzésen, de még egy negyed hátra van! Tartsanak velünk!

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    Harmadszorra már nem hibázik JÁVOR DÁNIEL, aki nagy erővel lő a hálóba a bal oldalról! (4:10)

24
    Szakonyi most sarokra üti Jávor kísérletét a túl oldalról.

23
    Hátul szedik össze a labdát a vendégek.

23
    Jávor jobb szélről jövő labdáját üti ki Szakonyi.

22
    Szentesi és KOVÁCS GÁBOR összjátékából megszületik az újabb vendég gól, utóbbi talál fórban a kapuba! (4:9)

21
    Hazai lefordulás, de Nagy passzába belenyúl a másik ötösszámú játékos, Juhász.

20
    SALAMON FERENC hatalmas gólt lő középről a felső kapufa segítségével emberelőnyben! (4:8)

20
    PÁSZTOR MÁTYÁS találja meg Szentesi keze alatt az utat és lő laposan a kapuba! (4:7)

19
    Fórba kerülnek ismét a hazaiak, de Marcz Tamás előtte időt kér.

18
    Nem tud lövést kialakítani az OSC.

18
    Emberelőnybe kerül a BVSC, de a lövés után a labda kivágódik a jobb kapufáról.

17
    BUNDSCHUH ERIK zúdítja a labdát a jobb alsóba! (3:7)

17
    Szerelni tudnak a vendégek.

17
    Elkezdődött a harmadik negyed, most a BVSC hozza el a labdát Török révén.

Az OSC tudott meglépni a második negyed során és egyelőre tartják is megszerzett előnyüket a vendégek. A BVSC sokat hibázik támadásban és többször lövésig sem jut el. Az újbudaiaknál Kovács Gábor játszik kiemelkedően elől. Hamarosan folytatjuk!

16
    Vége a második negyednek.

16
    A megúszó Deckert szereli szépen Török.

16
    Kovács bal szélről érkező lövését megfogja Györke.

15
    Hazai időkérés.

14
    Bátori lövését blokkolják a védők.

14
    SZABÓ BENDEGÚZ nagyon szépen találja meg a jobb felsőt kintről! (3:5)

13
    Szentesi svédcsavarját szabálytalanság előzte meg, így érvénytelen a gól.

12
    Ismét nem jut el lövésig a támadásából a hazai együttes.

12
    KOVÁCS GÁBOR elhajlásból szerez gólt a bal szélen, a hosszú felsőbe lő! (2:5)

11
    Nagy Sándor szerez labdát hátul.

11
    Török lőhetett fórban, de a sok lóba után, Szentesi hárít.

10
    Nem sikerül helyzetet kialakítania a BVSC-nek ebből a támadásból.

9
    KOVÁCS GÁBOR két másodperccel a támadóidő lejárta előtt tüzel kapura, és bár beleér a blokk, a labda a bal felsőben köt ki! (2:4)

9
    Elkezdődött a második negyed, Graham ismét elhozza a labdát.

Eddig igazán fordulatos mérkőzést láthattak a szurkolók, ahol már mindkét együttes vezetett. A találkozón talán pariban lehetnek a hazaiak, de a továbbjutás tekintetében továbbra sem sok esélye van a BVSC-nek.

8
    A végére még egy Györke védés, ezzel zárul az első negyed.

8
    A túl oldalon Ambrus lő mellé centerből.

8
    Vincze a bal szélről elhajlásból fölé pattint.

7
    Vincze Balázs időt kér.

7
    Vincze bal oldai kísérletét két kézzel húzza le Györke.

6
    Török bombája mellépattan a blokkról.

6
    BÁTORI BENCE védőjével a nyakán lőhetett két méterről, de a labda elcsúszik a bal alsóba! (2:3)

5
    A hazaiak is kihagyják az emberelőnyüket.

5
    SALAMON FERENC kapja a bal szélen a labdát, amit Györke kezei között helyez a kapuba! (2:2)

4
    SZABÓ BENDEGÚZ kintről lő a jobb alsóba, Szentesi mellé nyúlt ennek a labdának! (2:1)

4
    Juhász lövése fórban Györke fejéről a felső kapufára pattan.

3
    TATÁR ROLAND, a bal szélről lő a rövidbe! (1:1)

3
    Bátori a keresztlécet találja el bal oldalról.

2
    Szentesi úszik ki kapujából és lecsap a labdára.

2
    KOVÁCS GÁBOR lő öt méterről a kapuba! (0:1)

1
    A BVSC sem alakít ki kapura lövést.

1
    Az óra rosszul indult el, e miatt áll a játék.

1
    Elkezdődött a mérkőzés, Graham hozza el a labdát a ráúszásnál.

A férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján, a BVSC az OSC-t fogadja. A fővárosi derbin, az újbudaiak magabiztosan nyertek tegnap az első mérkőzésen 14:8-ra. Vincze Balázs talán már tartalékol a szerdai kulcsfontosságú Szolnok elleni Bajnokok Ligája visszavágóra. Ettől függetlenül, a zuglóiak csak a csodában bízhatnak. Azért reméljük, jó vízilabdát láthatunk majd!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 17:00 - kor kezdődik..